Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Justin Bieber zostanie ojcem. Ogłosili to w nietypowy sposób
Martyna Pałka
Martyna Pałka 09.05.2024 21:53

Justin Bieber zostanie ojcem. Ogłosili to w nietypowy sposób

Justin i Hailey Bieber
fot. LISA O'CONNOR/AFP/East News

Justin Bieber i jego żona Hailey Bieber właśnie podzielili się ze światem szczęśliwą nowiną. Zakochani zdradzili coś, o czym wielu spekulowało już od dawna. Wszystko wygląda na to, że już niedługo na świecie pojawi się ich potomek.

Justin Bieber i Hailey Bieber ogłosili radosną nowinę

Ulubiona para internautów właśnie ogłosiła światu szczęśliwą nowinę. Na Instagramie modelki pojawił się wzruszający filmik, na którym widzimy, jak zakochani czule się całują i obejmują. Gwiazda prezentowała się zjawiskowo na opublikowanym nagraniu, w którym uwieczniono zaokrąglony już brzuszek modelki. Niewątpliwie przykuł uwagę wszystkich oglądających.

Spekulacje fanów okazały się prawdą, a piosenkarz i jego ukochana spodziewają się wymarzonego dziecka! 

Już nie tylko Roxie! Kolejna czołowa piosenkarka myśli o Eurowizji Śmierć lidera “Skaldów” przybiła fanów. Teraz wiadomo już, co dalej z zespołem

Fani zachwyceni ciążą Hailey Bieber

Wierni fani pary od dawna zastanawiali się, kiedy piosenkarz i jego żona zdecydują się na powiększenie rodziny. Zakochani powiedzieli sobie uroczyste “tak” 30 września 2019 roku i od tej pory nie milkły głosy na temat tego, kiedy modelka i jej mąż powitają nowego członka rodziny.

Nic więc dziwnego, że gdy tylko Justin Bieber i jego zona ogłosili radosną nowinę za pośrednictwem swojego Instagrama, cały Internet zapłonął od polubień i pozytywnych komentarzy. Mnóstwo fanów postanowiło pogratulować przyszłym rodzicom i dać im do zrozumienia, że niesamowicie cieszą się ich szczęściem.

Jak słodko! Gratulacje!

Tak bardzo się cieszę!!

Najlepsi rodzice na świecie

W końcu zostali mamą i tatą

ZOBACZ TEŻ: Jak potoczyły się losy Pałys i Kipiel-Sztuki? Jedna zniknęła, druga żyje pełnią życia.

Internauci od dawna spekulowali o ciąży Hailey Bieber

Informacja o ciąży Hailey Bieber dla wielu jest prawdziwym zaskoczeniem. Nie zmienia to jednak faktu, że najwierniejsi fani pary od dawna spekulowali na temat tego, że modelka w ciągu najbliższych kilku tygodni może przekazać nam jakąś szokującą wiadomość. Wszystko dlatego, że żona Justina Biebera zginęła z przestrzeni publicznej i bardzo rzadko udzielała się medialnie.

Bardziej wnikliwi obserwatorzy zauważyli nawet, że gwiazda zaczęła dodawać zdjęcia na Instagramie, na których pozuje w luźniejszych ubraniach lub zasłania ręką swój brzuszek. Spora grupa fanów Justina Biebera i jego żony uważała, że zakochani ogłoszą ciążę podczas odbywającej się w poniedziałek Met Gali. Wygląda jednak na to, że wybrali oni inne rozwiązanie. Gratulujemy!