Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Roxie Węgiel w końcu to zrobiła. Tylko spójrzcie na jej palec serdeczny. A tam?
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 10.05.2024 13:04

Roxie Węgiel w końcu to zrobiła. Tylko spójrzcie na jej palec serdeczny. A tam?

Kevin Mglej, Roksana Węgiel
Fot. KAPiF

Roksana Węgiel w końcu to zrobiła! Media i fani od dłuższego czasu spekulowali o jej ślubie z Kevinem Mglejem. Dowodem na to miał być fakt, że w oficjalnych dokumentach Roxie zmieniła nazwisko na Węgiel-Mglej. Fani dopatrywali się obrączki na jej palcu. Roxie w końcu pokazała ją z bliska. 

Roksana Węgiel zajęła drugie miejsce w "Tańcu z Gwiazdami"

Roxie Węgiel brała udział w 14. edycji “Tańca z Gwiazdami”, gdzie tańczyła w parze z Michałem Kassinem. Taneczne popisy młodej gwiazdy robiły wrażenie nie tylko na fanach, lecz także na jury. Roksana i jej partner dotarli aż do finału, w którym ostatecznie zajęli drugie miejsce. Wygrała wówczas Anita Sokołowska

Podczas jednego z tańców Roksanie i Michałowi Kassinowi towarzyszył Kevin Mglej, którego Roxie zaprosiła do występu. Kevin zaprezentował się z jak najlepszej strony, a wykonane przez niego salto wywołało aplauz publiczności. 

Michał Kassin, Roksana Węgiel, Kevin Mglej
Michał Kassin, Roksana Węgiel, Kevin Mglej fot. KAPiF
Legendarne występy w Tańcu z Gwiazdami Justin Bieber zostanie ojcem. Ogłosili to w nietypowy sposób

Roksana Węgiel i Kevin Mglej są już po ślubie?

Relacja Roksany Węgiel i Kevina Mgleja od początku budzi olbrzymie zainteresowanie i kontrowersje. Partner Roxie jest od niej starszy o osiem lat i ma syna z poprzedniego związku. Niedawno wszyscy spekulowali na temat alimentów, które mężczyzna płaci na dziecko. Kevin Mglej uciął wszelkie domysły, udzielając komentarza jednemu z portali show biznesowych. 

Alimenty, które wpływają na konto jego mamy to część ponoszonych przeze mnie kosztów. Dodatkowo pokrywam wszystkie koszty związane z jego edukacją, w tym dwujęzyczne prywatne przedszkole. Pokrywam także wszystkie koszty medyczne, jednocześnie opłacając mu prywatny pakiet medyczny dający dostęp do wszystkich lekarzy. Zwracam wszystkie rachunki za leki dla Williama. Organizuję oraz pokrywam również koszty wszystkich zajęć dodatkowych. Kupuję ubrania, buty, kurtki. Jest to dla mnie oczywiste, bo to mój syn i to on "ma opływać w luksusy", nie jego matka. Ona o swoje luksusy musi zadbać sama - zaznaczył w oświadczeniu dla Pudelka.  

Jakiś czas temu polski show biznes obiegła informacja, że Roxie i Kevin są już po ślubie. Oni do tej pory tego nie potwierdzili, ale też nie zaprzeczyli. Pokazali natomiast wspólne pasując tatuaże, które sobie zrobili. To scaliło ich bardziej niż obrączki? 

Kevin Mglej, Roksana Węgiel
Kevin Mglej, Roksana Węgiel fot. KAPiF

Roxie pokazała obrączkę

Roxie opublikowała relację na Instagramie, na której zaprezentowała swój świeży manicure. To jednak nie dopiero co zrobione paznokcie przyciągają nasz wzrok, a pierścionki na jej palcu serdecznym. Widzimy na nim bowiem obrączkę!

Widać, że Roksana zdecydowała się na bogato zdobiony model, który pięknie połyskuje na jej dłoni. Jeśli to nie jest dowód na to, że Roksana i Kevin są już po ślubie, to nie wiemy co innego może nim być. 

Instagram/roxie_wegiel
Instagram/roxie_wegiel