Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Kaźmierska odeszła kilka dni temu. Produkcja TzG tak się zachowała
Jakub Adamiak
Jakub Adamiak 21.04.2024 20:18

Kaźmierska odeszła kilka dni temu. Produkcja TzG tak się zachowała

Dagmara Kaźmierska
Fot. KAPiF

W czwartek, 18 kwietnia 2024 roku Dagmara Kaźmierska poinformowała za pomocą social mediów, że odchodzi z programu “Taniec z Gwiazdami”. Fani tanecznego show, a także internauci nie byli zachwyceni tą decyzją. W niedzielę tak produkcja TzG się zachowała w sprawie “Królowej życia”.

Konflikt Kaźmierskiej z jurorami

Program “Taniec z Gwiazdami” przynosi wiele emocji telewidzom. Oprócz rywalizacji znanych nam osób ze srebrnego ekranu, w nowej edycji pojawił się również konflikt pomiędzy Kaźmierską a jurorami. Według oceniających występy celebrytka nie zrobiła absolutnie żadnych postępów. 

W jednym z odcinków Dagmara bardzo zdenerwowała część jury:

  • Nie będę oceniał techniki. Ale doceniam Twój dystans do siebie i do całego świata - Rafał Maserak.
  • To się zaczyna robić męczące. 90 procent w ocenie u mnie to taniec, a tylko 10 to charyzma i Ty tą charyzmę masz - Iwona Pavlović.
  • Witam Państwa w programie stanie z gwiazdami - skwitowała Iwona Pavlović.
  • Ja czekałam kiedy to się zacznie - powiedziała Ewa Kasprzyk.

Nowych komentarzy na temat umiejętności tanecznych Kaźmierskiej w “Tańcu z Gwiazdami” już nie usłyszymy.

Tylko u nas: Kotońska stanęła w obronie Kaźmierskiej. Ma mocne postanowienie Dagmara pogodzi się z Edzią po odejściu z TzG? "Może Edzię za bardzo poniosło"

Kaźmierska odeszła z "Tańca z Gwiazdami"

Dagmara Kaźmierska w czwartkowe popołudnie sprawiła, że wszystkie media mówiły tylko o niej. W związku z tym skontaktowaliśmy się z jej przyjaciółką Agnieszką Kotońską, która tak skomentowała odejście Kaźmierskiej:

Są to tak wspaniali, wartościowi ludzie, że decyzja o jej rezygnacji z “Tańcu z Gwiazdami” spowodowała, że ja zrezygnowałam z oglądania - z rozżaleniem odpowiedziała Kotońska 

Kaźmierska nie odchodzi z programu bez żadnej przyczyny. Kontuzja jest dość poważna i nie pozwala swobodnie tańczyć celebrytce.

Tak produkcja "Tańca z Gwiazdami" pożegnała Kaźmierską

W studiu “Tańca z Gwiazdami” pojawił się Marcin Hakiel, ale zabrakło Dagmary Kaźmierskiej. Jednak produkcja postanowiła połączyć przez internet z celebrytką:

Musicie oglądać dalej program, bo to najpiękniejszy program w tym kraju. Ci co na mnie głosowali, wybierzcie innego faworyta. Jest wysoka poprzeczka postawiona, więc ja już nie psuje tego obrazka - powiedziała Kaźmierska.

Sama produkcja niewiele wspomniała o samej uczestniczce, taktem wykazali się jednak Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut-Jeżyna. 

Taniec z Gwiazdami
Fot. KAPIF, Krzysztof Ibisz, Paulina Sykut Jeżyna i Marcin Hakiel