Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Tyle Kaźmierska dostała za odcinek TzG? Ta kwota zwala z nóg
Jakub Adamiak
Jakub Adamiak 21.04.2024 16:21

Tyle Kaźmierska dostała za odcinek TzG? Ta kwota zwala z nóg

Dagmara Kaźmierska
Fot. KAPiF

Dagmara Kaźmierska to bardzo barwna postać w świecie show-biznesu. Celebrytka znana jest między innymi z programów: “Królowe życia” czy “Dagmara szuka męża”. Udział Kaźmierskiej w tanecznym show Polsatu jednak wywołał sporo kontrowersji. Teraz ujawniono, ile mogła zarobić Dagmara za każdy odcinek ”Tańca z Gwiazdami”.

Dagmara Kaźmierska kontra Iwona Pavlović

Dagmara Kaźmierska od początku programu “Taniec z Gwiazdami” wzbudzała ogromne emocje i kontrowersje. Oprócz tego, że celebrytka ma problemy z nogami spowodowane operacją, to jeszcze nie do końca trafiła w gusta jurorów wiosennej edycji. 

W odcinku wyemitowanym 14 kwietnia 2024 roku Kaźmierska, prezentując drugi taniec, zgarnęła zaledwie 7 punktów. Pavlović, była na tyle zirytowana, że zwróciła się do widzów:

Drodzy Państwo, witam w programie "Stanie z Gwiazdami" - skwitowała taniec jurorka.

Tego typu komentarze padały przez cały czas uczestniczenia Kaźmierskiej w tanecznym show Polsatu.

KAPIF_1000pix_K1192749F.jpeg
Fot. KAPIF, Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel
Pavlović komentuje odejście Kaźmierskiej z TzG. "Współczuję jej" Kaźmierska pojawi się w niedzielnym odcinku TzG? Zrobi to dla fanów

Kaźmierska odeszła z "Tańca z Gwiazdami"

Dagmara Kaźmierska według jurorów w programie “Taniec z Gwiazdami” nie robiła żadnych postępów w nauce tańca. Do tego celebrytka od dłuższego czasu tańczyła z kontuzją żeber. W związku z tym “Królowa życia” podjęła decyzję, że opuszcza taneczne show.

O tym, że Dagmara opuściła program, zapytaliśmy jurorkę Ewę Kasprzyk. Jej odpowiedź znajdziecie TUTAJ.

"Taniec z Gwiazdami": ile zarabiała Kaźmierska?

Dagmara Kaźmierska w wiosennej edycji ”Tańca z Gwiazdami” zarobiła najmniej punktów w historii. W odcinku emitowanym 14 kwietnia 2024 roku, otrzymała ich zaledwie 7. Głosami widzów jednak pojawiała się w kolejnych odsłonach tanecznego show. 

Jak donosi informator portalu pudelek.pl, Kaźmierska mogła zgarnąć naprawę spore kwoty. Według jego ustaleń, za każdy odcinek ”Królowa życia” miała otrzymywać około 10 tysięcy złotych. 

W niedzielny poranek ”Fakt” chciał skonfrontować te doniesienia. W związku z tym dziennikarz zadzwonił do Kaźmierskiej. Okazuje się, że celebrytka życzyła miłej niedzieli i dodała:

Pieniądze lubią ciszę, o pieniądzach się nie rozmawia - skwitowała Kaźmierska.

To oznacza, że dla Dagmary ten program był prawdziwą żyłą złota. 

KAPIF_1000pix_K1188431F.jpeg
Foto: KAPIF, Dagmara Kaźmierska