Lifestyle.Lelum.pl > Astrologia

Astrologia

Dagmara Kaźmierska, Conan Kaźmierski
24.04.2024 08:06 Kaźmierska już czuje się lepiej? Nagrał ją syn

Minął już niemal tydzień, odkąd dowiedzieliśmy się, że Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel nie wystąpią ponownie na parkiecie programu “Taniec z Gwiazdami”. W procesie podejmowania decyzji celebrytkę wspierał jej syn Conan. Mężczyzna nie odstępuje mamy na krok i wyraźnie dba o jej samopoczucie. Niedawno poprzez media społecznościowe zdradził, czym lubi się zajmować Królowa Życia.

Dziecko
25.06.2020 00:48 Jak nazwać dziecko? Wiemy, które imiona przyniosą szczęście i wielkie bogactwo

Imię to jeden z najcięższych wyborów osób oczekujących na swojego potomka. Nic dziwnego, że ta decyzja często spędza sen z powiek i rozciąga się na wiele tygodni. Według dawnych wierzeń powinno się dobierać imię do świętego przypisanego do dnia naszych urodzin. Obecnie, młodzi rodzice często prześcigają się w wymysłach i zapożyczeniach z innych krajów. My wiemy, jaki wybór przyniesie szczęście i bogactwo dla naszych dzieci!Imię powinno być odpowiednie dla osoby w każdym wieku i niezależne od szybko zmieniających się trendów. Według astrologów wybór imienia może mieć wpływ na cały przebieg życia człowieka. Wiemy, jaki wybór zwiastuje powodzenie!

przepowiednie
12.03.2020 18:36 Przepowiednie Nostradamusa się sprawdzają? Niektóre wywołują ciarki

Przepowiednie Nostradamusa mogą budzić prawdziwy lęk. Czy faktycznie wizje słynnego astrologa i proroka się sprawdzają? Zwolennicy mistyka doszukują się w jego teksach powiązań z koronawirusem. Co mówią pisma Nostradamusa? Prorok Nostradamus przez lata pełnił funkcję doradcy królowej Francji, Katarzyny Medycejskiej, a jego przepowiednie zyskały wielu pasjonatów. Jasnowidz przewidział między innymi władzę Hitlera, podboje Napoleona, zabójstwo prezydenta Kennedy’ego czy zamach na World Trade Center.

znaki zodiaku
28.01.2020 15:05 Najsilniejsze znaki zodiaku. Ich potęga powoduje, że rządzą światem

Znaki zodiaku, które posiadają ogromną moc. Czy właśnie twój znak predestynuje cię do wielkich rzeczy? Potęga tych znaków zodiaku powoduje, że to właśnie one rządzą światem. Mówi się, że światem rządzi pieniądz. Za pieniędzmi stoją jednak często bardzo potężne osoby lub rządy całych państw. Niektóre znaki zodiaku mają to do siebie, że ich wewnętrzna lub zewnętrzna siła sprawia, że stworzone są do rzeczy wielkich. Dowiedz się, co mówi twoja data urodzenia.