Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kaźmierska mieszka jak królowa. Złoty sedes to zaledwie początek
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 22.04.2024 08:41

Kaźmierska mieszka jak królowa. Złoty sedes to zaledwie początek

Dagmara Kaźmierska
Fot. Instagram/queen_of_life_7, KAPiF

Dagmara Kaźmierska zyskała ogólnopolską popularność dzięki udziałowi w programie “Królowe życia”, gdzie pokazywała kulisy swojego wystawnego i opływającego w luksusy życia. Teraz o celebrytce ponownie jest głośno dzięki jej obecności w “Tańcu z Gwiazdami”. W ostatnim czasie musiała jednak zrezygnować ze znanego tanecznego show ze względów zdrowotnych. I choć nie powalczy już o Kryształową Kulę, będzie mogła odetchnąć po wyzwaniach na parkiecie w swoich czterech ścianach. Jak je urządziła? W mieszkaniu Kaźmierskiej nawet sedes wygląda imponująco.

Dagmara Kaźmierska zakończyła rywalizację w "Tańcu z Gwiazdami"

Dagmarze Kaźmierskiej przyniosło popularność pokazywanie kulis swojej barwnej codzienności w “Królowych życia”. Widzowie kultowego reality-show emitowanego na TTV mogli śledzić życie celebrytki na ekranach przez ponad 6 lat. Bohaterka nie raz udowodniła, że posiada charyzmę i pewność siebie, jakiej inni mogliby jej tylko pozazdrościć. Dzięki swojemu zadziornemu charakterowi szybko stała się ulubienicą publiczności. Ten fakt sprawił, że otrzymała zaproszenie do innego znanego programu, czyli “Tańca z Gwiazdami”.

Choć występy Kaźmierskiej na parkiecie odbiegały daleko od poziomu, jaki prezentowali pozostali uczestnicy, dzięki głosom widzów Królowa bez trudu przeszła aż do ćwierćfinału. Mimo to jury nie było dla niej łaskawe, oceniając ostatni taniec na zaledwie 7. punktów. Negatywne komentarze nie zniechęciły jednak celebrytki, która na przekór wszelkim przeciwnościom szła coraz dalej. Zatrzymały ją dopiero problemy ze zdrowiem, przez które musiała zrezygnować z dalszej rywalizacji o Kryształową Kulę.

Tyle Kaźmierska dostała za odcinek TzG? Ta kwota zwala z nóg Agnieszka Kotońska w ”Tańcu z Gwiazdami” czy w ”Ameryka Express”?

Dagmara Kaźmierska aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Fani mogli zobaczyć, jak mieszka

Udział w “Tańcu z Gwiazdami” był dla Kaźmierskiej olbrzymim wyzwaniem. Kilka lat temu doświadczyła ona poważnego wypadku samochodowego, w wyniku którego kości jej nóg były kompletnie zgruchotane. Dzięki operacji i rehabilitacji udało jej się odzyskać sprawność, jednak kończyny wciąż dają jej się we znaki. To właśnie z uwagi na nie mogła pokazać pełni swoich umiejętności w tanecznym show. 

Udział w programie sprawił, że Kaźmierska żyła w rozjazdach. “Taniec z Gwiazdami” jest kręcony w studio Polsatu w Warszawie, natomiast celebrytka na co dzień mieszka w Kłodzku na Dolnym Śląsku. Na Instagramie, gdzie Królowa bardzo często się udziela, internauci mogli zobaczyć, jak wygląda jej dom. Trzeba przyznać, że lokum jest równie barwne, co jego właścicielka. 

Urządziłam się tak pięknie, jak tylko umiałam – pisała Królowa na łamach swojej autobiografii. 

Jak wyglądają cztery ściany Dagmary Kaźmierskiej? Niejeden fan może być po wrażeniem luksusowych wnętrz.

ZOBACZ TEŻ: To drugi najgorszy występ w TzG. Justyna Żyła była lepsza od Kaźmierskiej?

Tak urządziła się Dagmara Kaźmierska, luksus i przepych na każdym kroku

Mieszkanie Kaźmierskiej jest równie kolorowe i bogate, co ona sama. Na Instagramie Królowa co jakiś czas uchylała rąbek swojej prywatności i pokazywała fanom, jak wyglądają kolejne pomieszczenia. Na ścianach często przewija się motyw cegieł lub wzorzystych tapet. Tapicerowane meble są pokryte misternymi pozłacanymi zdobieniami, natomiast na szafkach można zobaczyć mnóstwo drogocennych bibelotów i pamiątek rodzinnych. 

Swoją sypialnię celebrytka urządziła w prostym, jednak przytulnym stylu. Kuchnia i jadalnia są od siebie oddzielone gustowną komodą oraz wielkim lustrem w srebrnej ramie. Ceglany barek kuchenny został ustawiony w centrum pomieszczenia. Natomiast ściany wręcz uginają się od gęsto zwieszonych na nich obrazów i portretów.

Jednym z najciekawiej urządzonych pomieszczeń są łazienki. Uwagę przykuwa zwłaszcza… sedes! Został on opatrzony logiem Versace. Całość uzupełniają natomiast złote dodatki, których jest pełno na każdym kroku.