Lifestyle.Lelum.pl > Programy > To drugi najgorszy występ w TzG. Justyna Żyła była lepsza od Kaźmierskiej?
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 21.04.2024 16:40

To drugi najgorszy występ w TzG. Justyna Żyła była lepsza od Kaźmierskiej?

Justyna Żyła, Dagmara Kaźmierska
Fot. KAPiF

W “Tańcu z Gwiazdami” miało miejsce wiele zabawnych i nieprawdopodobnych sytuacji, które wierni widzowie do dziś wspominają z uśmiechem na ustach. Spośród wszystkich edycji kultowego show najwięcej emocji wywołała Dagmara Kaźmierska, której występom bliżej było do chodzenia w rytm muzyki, niż rzeczywistego tańca. Szala goryszy przelała się, gdy celebrytka otrzymała najniższą notę od jury. Tymczasem Justyna Żyła, która brała udział w 9. edycji programu, wcale nie zaprezentowała się dużo lepiej… Jej pląsy przeszły do historii!

"Taniec z Gwiazdami": Dagmara Kaźmierska jest najbardziej kontrowersyjną uczestniczką show

Wiadomość o tym, że “Królowa życia” wystąpi w 13. edycji popularnego tanecznego show, wywołała trzęsienie ziemi w mediach. Wielu internautów sceptycznie podchodziło do tego pomysłu, nie tylko ze względu na kryminalną przeszłość celebrytki. W 2019 roku doświadczyła ona poważnego wypadku samochodowego, w którym ucierpiały jej nogi. Po operacji oraz długiej rehabilitacji Kaźmierska jest w stanie samodzielnie się poruszać, jednak widzowie nie spodziewali się, by na parkiecie pokazała coś ciekawego.

Pierwsze występy Królowej były dość nieporadne. Jury oceniało je bardzo krytycznie, wytykając uczestniczce każdy błąd. Niestety w kolejnych odcinkach nie było poprawy. Iwona Pavlović stwierdziła nawet, że Kaźmierska jest jedną uczestniczką, która nie poczyniła żadnych postępów od początku emisji programu. To właśnie wtedy padła najniższa ocena sędziów w programie. Przypominamy występ, który zebrał jedynie 7 punktów.

Dagmara Kaźmierska.png
Fot. KAPiF
Na live padło niezręczne pytanie. Hakiel nagle ucichł Janicka i Szczepaniak wracają do TzG. Tancerka zdradziła szalone kulisy

"Taniec z Gwiazdami": Występ Dagmary Kaźmierskiej został oceniony najniżej w historii programu

W 6. odcinku “Tańca z Gwiazdami” uczestnicy przygotowali 2 tańce, które zaprezentowali na parkiecie. Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel najpierw wykonali quickstep, który nie spotkał się z entuzjazmem jury. Para otrzymała za niego jedynie 16. punktów. Chyba nikt nie spodziewał się, że może być jeszcze gorzej, jednak celebrytka zaskoczyła publiczność. Na koniec zatańczyła z Hakielem broadway jazz, przez którego dużą część Kaźmierska chodziła, a nawet stała, ruszając się w rytm muzyki.

To już nie jest nawet "Chodzenie z gwiazdami", witam państwa w programie "Stanie z gwiazdami" – skomentowała dobitnie Pavlović. 

W obronie Kaźmierskiej nie mógł stanąć nawet Tomasz Wygoda, który wcześniej oceniał celebrytkę dość pobłażliwie.

Nie popracowaliście nad jakością jazzowego ruchu. Cały czas jest uśmiech, pokaz pazura czasami – powiedział.

Para otrzymała od jury jedynie 7. punktów, ustanawiając nowy rekord najniższej oceny, która padła w programie. W ten sposób Kaźmierska przebiła nawet Justynę Żyłę, która do tej pory była uważana za najgorszą uczestniczkę “Tańca z Gwiazdami”.

Dagmara Kaźmierska (1).png
Fot. KAPiF
taniec z gwiazdami ocena jury.png
Fot. KAPiF

ZOBACZ TEŻ: Nie tylko żebro. Hakiel wyjawił przykre kulisy treningów z Kaźmierską

"Taniec z Gwiazdami": Justyna Żyła poradziła sobie lepiej od Kaźmierskiej. Jury surowo ją oceniło

Justyna Żyła pokazała całej Polsce, że niestety nie radzi sobie najlepiej na parkiecie. Była żona Piotra Żyły wystąpiła w 9. edycji “Tańca z Gwiazdami” i już od samego początku zgarniała niskie noty jury. Celebrytka zatańczyła wówczas cha-chę, która została oceniona na 8. punktów. Co ciekawe, w odróżnieniu od Dagmary Kaźmierskiej, którą oceniało 4 jurorów, Żyła otrzymała punkty od zaledwie 3 sędziów. Stało się tak na skutek kontuzji Michała Malitkowskiego, który z jej powodu był nieobecny na nagraniach. 

Byłej żonie popularnego skoczka narciarskiego udało się dostać do kolejnego odcinka dzięki głosom widzów. Publiczności nie spodobało się, że jury pozwala sobie na krytyczne komentarze w odniesieniu do jej nieudanego życia prywatnego. W kolejnych epizodach Justynie Żyle również nie poszło najlepiej, ale w odróżnieniu od Dagmary Kaźmierskiej, poczyniła ona pewien progres.

Justyna Żyła (1).png
Fot. KAPiF
Justyna Żyła.png
Fot. KAPiF
Justyna Żyła (2).png
Fot. KAPiF