Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Taniec z Gwiazdami: odpadli faworyci programu? Prowadzący zaniemówili
Jakub Adamiak
Jakub Adamiak 14.04.2024 22:11

Taniec z Gwiazdami: odpadli faworyci programu? Prowadzący zaniemówili

Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut Jeżyna
Fot. KAPiF

“Taniec z Gwiazdami” budzi ogromne emocje wśród widzów i internautów. W programie z odcinka na odcinek pozostaje coraz mniej gwiazd. Tym razem w niedzielę, 14 kwietnia 2024 roku, ponownie pożegnaliśmy kolejną parę. Kto odpadł? To było zaskakujące.

Ibisz odpowiedział hejterom na antenie

Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut Jeżyna po raz kolejny z uśmiechem otworzyli odcinek “Taniec z Gwiazdami”. Jednak kolejne kwestie, które wypowiedzieli, nie były już aż tak wesołe.

Prowadzący program odpowiedzieli hejterom, którzy dali upust swoim emocjom na oficjalnym koncie programu. Podkreślili, że to widzowie decydują o tym, kogo pożegnają pod koniec programu:

Drodzy widzowie. Pamiętajcie, że to Wy decydujecie, kto opuści program. Wystarczy zagłosować za pomocą SMS, lub darmowej aplikacji “Tańca z Gwiazdami” - powiedział Krzysztof Ibisz

KAPIF_1000pix_K1192186F.jpeg
Fot. KAPIF, Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut Jeżyna
Kaźmierska została wezwana na dywanik? Produkcja TzG ma zastrzeżenia

Kto zdobył najwięcej punktów jurorów?

W niedzielę, 14 kwietnia 2024 roku na parkiecie gwiazdy musiały zaprezentować aż dwie choreografię. Jurorzy byli bardzo przychylni dla Anity Sokołowskiej i Jacka Jeschke, których oceniali bardzo wysoko. Komplet punktów również zdobyła Julia Kuczyńska i Michał Danilczuk 

Nie jest zaskoczeniem, że najgorzej ocenioną parą była Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel. Poniżej prezentujemy pełną tabelę wyników z ostatniego odcinka. 

Projekt bez nazwy (9).png
Fot. Screen z programu “Taniec z Gwiazdami”, Tabela wyników

"Taniec z Gwiazdami": kto odpadł w niedzielę?

Z programem “Taniec z Gwiazdami” pożegnało się już aż sześć par. W tanecznym show Polsatu nie zobaczymy już takich gwiazd jak: Adam Kszczot i Katarzyna Vu Manh, Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Kamil Gwara, Beata Olga Kowalska i Mieszko Masłowski, Filip Chajzer i Hanna Żudziewicz, Kamil Aleja i Magdalena Perlińska, oraz Aleksander Mackiewicz i Izabela Skierska. 

W niedzielę, 14 kwietnia 2024 roku, po raz kolejny widzowie musieli zdecydować, kto odpadnie. Para, która na pewno nie zawalczy o Kryształową Kulę to: Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka

KAPIF_1000pix_K1192455F.jpeg
Fot. KAPIF, Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka