Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Hakiel zareagował na werdykt w TzG. Mina bezcenna. Szybko zerknął w tłum
Martyna Pałka
Martyna Pałka 15.04.2024 20:00

Hakiel zareagował na werdykt w TzG. Mina bezcenna. Szybko zerknął w tłum

Marcin Hakiel
fot. KAPIF

Za nami kolejny odcinek kultowego programu “Taniec z Gwiazdami”. Ostatnie wydanie tanecznego formatu obfitowało w masę wrażeń i emocji. Do dzisiaj nie milkną głosy na temat tego, kto awansował do kolejnego odcinka. Werdykt zszokował nawet Marcina Hakiela, który natychmiast spojrzał na widownię.

Zaskakujące sceny w "Tańcu z Gwiazdami"

Podczas niedzielnego odcinka kultowego show Polsatu nie zabrakło zaskakujących zwrotów akcji. Tym razem  uczestnicy musieli przygotować aż dwa układy, które zaprezentowali na parkiecie “Tańca z Gwiazdami”. Niestety, pomimo faktu, że wszyscy dostarczyli nam masy wrażeń, pod koniec odcinka przyszło nam pożegnać się z jedną z par.

Tym razem z programu odpadł aktor teatralny Krzysztof Szczepaniak, a ostateczny werdykt bardzo zaskoczył wszystkich zgromadzonych w studiu. Gwiazdor bardzo dobrze radził sobie na tanecznym parkiecie, a nawet mógł pochwalić się kilkoma 40, jakie otrzymał od jurorów.

Taniec z Gwiazdami
Szokujące sceny w "Tańcu z Gwiazdami", fot. KAPIF
Taniec z Gwiazdami
Szokujące sceny w "Tańcu z Gwiazdami", fot. KAPIF
Conan po TzG podszedł do Pavlović i wręczył jej "prezent". Ten widok przejdzie do historii Edzia znowu skomentowała występ Kaźmierskiej w TzG. Wystarczyło jedno słowo

Dagmara Kaźmierska musiała tłumaczyć się z zachowania syna

Po każdym swoim tańcu Dagmara Kaźmierska może liczyć na krytykę ze strony jednej z jurorek. Iwona Pavlović nie gryzie się w język, co nie spodobało się szczególnie jednej osobie. Conan Kaźmierski wdarł na parkiet, po czym wdał się w pyskówkę z Pavlović. Z jego ust padły niepochlebne słowa, za które w następnym odcinku zdecydował się przeprosić jurorkę. 

Ja myślę, że pani Iwonka z takimi nogami, by kroku nie zrobiła - powiedział na scenie syn Dagmary Kaźmierskiej. 

Jak się okazuje, przez zachowanie swojego syna Dagmara Kaźmierska została wezwana na dywanik do twórców show. “Conan wie, że zachował się brzydko” - mówiła w wywiadzie dla Świata Gwiazd. 

Conan Kaźmierski, Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel
Conan Kaźmierski, Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel Fot. AKPA

Marcin Hakiel spojrzał na widownię z wymowną miną

Po ogłoszeniu werdyktu w “Tańcu z Gwiazdami” Marcin Hakiel specjalnie nie krył się z tym, że jego wzrok poszybował w kierunku widowni. Szybko zerknął na Conana, syna “Królowej życia”. 

Partner Dagmary Kaźmierskiej wie, że jej syn jest bardzo dumny ze swojej mamy niezależnie od tego, jak “Królowej życia” udadzą się taneczne popisy. Dagmara także zawsze staje murem za swoim jedynym dzieckiem. 

Dagmara Kaźmierska, Conan Kaźmierski
Dagmara Kaźmierska, Conan Kaźmierski Fot. AKPA