Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Tak wyglądały nogi Dagmary Kaźmierskiej po wypadku [FOTO]
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 16.04.2024 10:33

Tak wyglądały nogi Dagmary Kaźmierskiej po wypadku [FOTO]

Dagmara Kaźmierska
Fot. AKPA, KAPiF

Wiadomość o tym, że Dagmara Kaźmierska wystąpi w 13. edycji “Tańca z Gwiazdami” wywołała powszechne poruszenie. W 2019 roku gwiazda “Królowych życia” miała poważny wypadek samochodowy, w którym najbardziej ucierpiały jej nogi. Przez pewien czas celebrytka miała ogromne problemy z poruszaniem się i utykała, dlatego wielu fanów nie mogło sobie wyobrazić jej udziału w tanecznym show. Kaźmierska zaskoczyła ich wszystkich, prezentując swoje umiejętności na parkiecie, jednak są one co tydzień poddawane surowej ocenie jury. To jednak nie bierze pod uwagę faktu, iż jeszcze 4 lata temu nie było wiadomo, czy Kaźmierska w ogóle będzie stanie samodzielnie chodzić. Jak wyglądały nogi “Królowej życia” tuż po wypadku?

Jak Dagmara Kaźmierska radzi sobie na parkiecie w "Tańca z Gwiazdami"?

“Taniec z Gwiazdami” po 2 latach powrócił na antenę Polsatu. Produkcja tanecznego show postanowiła zapewnić widzom rozrywkę na najwyższym poziomie, dlatego zdecydowała się zaprosić do programu największe sławy polskiego show-biznesu. W 13. edycji “Tańca z Gwiazdami” mogliśmy zobaczyć m.in. Anitę Sokołowską, Macieja Musiała, Małgorzatę Ostrowską-Królikowską, Roksanę Węgiel, a nawet Dagmarę Kaźmierską. Początkowa informacja o tym, że na parkiecie zaprezentuje swoje umiejętności gwiazda “Królowych życia” wywoływała mieszane emocje wśród publiczności, ze względu na mroczną przeszłość celebrytki. Spora część widzów była jednak ciekawa, jak poradzi sobie ona w tanecznym show, mając nie do końca sprawne nogi. Kończyny Królowej poważnie ucierpiały bowiem w wypadku samochodowym, który wydarzył się w 2019 roku.

Ze względu na problemy z nogami, Dagmara Kaźmierska nie jest w stanie zaprezentować się na parkiecie “Tańca z Gwiazdami” w równie skomplikowanych i spektakularnych choreografiach, co reszta uczestników. Jej partner, Marcin Hakiel, układa proste i bezpieczne dla celebrytki sekwencje ruchów, które mimo jej starań, są poddawane surowej ocenie jury. Szczególnie wiele uwag ma na temat występów Kaźmierskiej Iwona Pavlović, która na łamach ostatniego odcinka nie zawahała się przyznać celebrytce zaledwie 1 punktu, oceniając jej taniec. Mimo to celebrytka ma za sobą mnóstwo fanów, dzięki których głosom udaje jej się przechodzić z odcinka do odcinka, pnąc się coraz bliżej finału.

Dagmara Kaźmierska w Tańcu z Gwiazdami (1).png
Fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska w Tańcu z Gwiazdami.png
Fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska w Tańcu z Gwiazdami (2).png
Fot. KAPiF
Burza pod zdjęciem Edzi z "Królowych życia". Zasypują ją komentarzami Polsat wyciągnął konsekwencje wobec syna Dagmary. "Rozmowa z dyrekcją była"

Dagmara Kaźmierska miała poważny wypadek

W 2019 roku w mediach gruchnęła informacja o wypadku drogowym jednej z uczestniczek “Królowych życia”. Celebrytką, której życie zostało narażone na szwank, okazała się Dagmara Kaźmierska. Jak sama wspominała, zobaczyła na drodze dzieci i zjechała z drogi, uderzając w betonowy słup. Wypadek okazał się mieć dla jej zdrowia fatalne konsekwencje. Gwiazda trafiła do szpitala, gdzie głównym celem lekarzy stało się uratowanie jej nóg.

Mam całe zmiażdżone stopy. (…) Zmiażdżona jest prawa pięta, to jest najgorsze. Ścięgno Achillesa… Tam właściwie nie było co z czym zrobić, bo nie ma niczego. (…) Wszystkie stawy, torebki stawowe… Tu wisiała na skórze noga, na boku – opowiadała Kaźmierska na łamach “Królowych życia”.

Celebrytka spędziła w szpitalu kilka tygodni. Następnie czekała na nią dług rehabilitacja, by była w stanie stanąć na nogach i zacząć poruszać się przy pomocy kul. Dziś, choć stan zdrowia Królowej uległ poprawie, jej kończyny dalej nie są do końca sprawne. Nic więc dziwnego, że w “Tańcu z Gwiazdami” nie jest w stanie pokazać pełni swoich możliwości. Patrząc na nogi Kaźmierskiej po wypadku, aż trudno uwierzyć, że w ogóle zdecydowała się na udział w tanecznym show.

Dagmara Kaźmierska wypadek (1).png
Fot. kadr z programu “Królowe życia”, youtube.com/@TTVpolska

ZOBACZ TEŻ: Bezcenna mina Dagmary Kaźmierskiej na pytanie o Hakiela. Tak zareagowała

Tak wyglądały nogi Dagmary Kaźmierskiej po wypadku

Dagmarę Kaźmierską po wypadku wspierali najbliżsi. Mimo to Królowa obawiała się, że lekarzom nie uda się przywrócić jej pełnej sprawności i będzie utykać. Niestety jej najgorsze przypuszczenia sprawdziły się, dlatego musiała szukać pomocy u najlepszych lekarzy w kraju. Część z nich w ogóle nie dawała jej szans, jednak po długiej i żmudnej rehabilitacji celebrytce udało się osiągnąć postępy. Mimo to Kaźmierska do dziś skarży się na ból nóg po intensywnym wysiłku, którego doświadcza m.in. podczas przygotowań do występów w “Tańcu z Gwiazdami”.

Choć dziś kończyny celebrytki wyglądają o wiele lepiej, tuż po wypadku trudno jej było stanąć na nich o własnych siłach, nawet przy pomocy kul. W wypadku zostały one kompletnie zmiażdżone. Opowiadała, że przed operacją zwisały przekrzywione o 90 stopni w bok. Mimo iż zabieg powiódł się, ich wygląd i sprawność wciąż pozostawiały wiele do życzenia. Na łamach “Królowych życia” widzowie mieli okazję zobaczyć kończyny Kaźmierskiej w bandażach, a ona sama zaprezentowała im zdjęcie tuż po operacji. Do dziś celebrytka niechętnie pozuje w butach, które odsłaniałyby jej nogi, jednak na przestrzeni lat fotoreporterom kilkukrotnie udało się uchwycić, jak wyglądają jej chore kończyny.

Dagmara Kaźmierska wypadek (2).png
Fot. kadr z programu “Królowe życia”, youtube.com/@TTVpolska
Dagmara Kaźmierska wypadek.png
Fot. kadr z programu “Królowe życia”, youtube.com/@TTVpolska
Dagmara Kaźmierska nogi.png
Fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska nogi (1).png
Fot. AKPA