Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Bezcenna mina Dagmary Kaźmierskiej na pytanie o Hakiela. Tak zareagowała
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 15.04.2024 16:00

Bezcenna mina Dagmary Kaźmierskiej na pytanie o Hakiela. Tak zareagowała

Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel
Fot. screen YouTube/Świat Gwiazd

Za nami 7. odcinek programu “Taniec z Gwiazdami”. Jedną z par, która nadal walczy o kryształową kulę, jest Dagmara Kaźmierka i Marcin Hakiel. Duet po programie udzielił wielu wywiadów, szczególnie w jednym z nich padło ciekawe pytanie. Reakcja “Królowej życia” była bezcenna.

7. odcinek "Tańca z Gwiazdami" już za nami

W niedzielę 14 kwietnia na antenie Polsatu mogliśmy obejrzeć kolejny odcinek “Tańca z Gwiazdami”. Każda para zatańczyła dwa tańce, a z programem pożegnał się Krzysztof Szczepaniak i jego partnerka. W show padł także pewien rekord. Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel dostali najniższą notę w historii całego programu.  Jurorzy ocenili ich taneczne popisy jedynie na 7 punktów. 

Nie zabrakło także potyczek słownych pomiędzy Dagmarą Kaźmierską a Iwoną Pavlović. W pewnym momencie “Królową życia” zamurowało.

Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel
Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel  Fot. AKPA 

 

Conan przerwał milczenie, powiedział, co naprawdę sądzi o matce. Kaźmierska nie mogła wydusić słowa, wszystko się nagrało Dagmara Kaźmierska bez grama makijażu. "Królowa życia" pokazała fanom prawdziwą twarz, jest nie do poznania

Dagmara Kaźmierska ponownie starła się z Iwoną Pavlović

Wśród jurorów, którzy oceniają taneczne popisy uczestników tanecznego show Polsatu, jest Iwona Pavlović. Jurorka nie ma litości dla Dagmary Kaźmierskiej. Jej występy ocenia zawsze bardzo krytycznie. Podobnie było i tym razem. 

Dla mnie to jest już męczące… - podsumowała krótko pierwszy występ tej pary. 

Dagmara Kaźmierska całą sytuację postanowiła obrócić w żart, przyznając, że jest to program taneczno-rozrywkowy, a ona odpowiada za tę drugą kategorię. W słowną potyczkę pań musiał wtrącić się prowadzący. 

Jury
Jury "Tańca z Gwiazdami" Fot. AKPA 

Tak Dagmara Kźmierska zareagowała na pytanie o Hakiela

Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel udzielili po zakończeniu emisji 7. odcinka show kilku wywiadów. Jeden z nich był szczególnie ciekawy. Dziennikarz portalu Świat Gwiazd postanowił bowiem zapytać “Królową życia” o to, czy Marcin Hakiel nie ma mechanizmów hamulcowych, które stopowałyby ją w potyczkach słownych z jury. Kiedy Dagmara Kaźmierska usłyszała to pytanie, jej mina była bezcenna. 

To chyba pytanie retoryczne - odpowiedziała krótko. Po jej minie było widać, że Marcin nigdy nie pozwoliłby sobie na “hamowanie” królowej.

Po chwili wraz z tancerzem wyjaśnili, że jurorzy mają prawo do swoich opinii, a ich relacje są bardzo dobre.

Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel
Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel  Fot. screen YouTube/Świat Gwiazd
Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel
Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel  Fot. screen YouTube/Świat Gwiazd
Iwona Pavlović również skrytykowała „Taniec z Gwiazdami”. Barbara Kurdej-Szatan: „To nie fair”
instagram.com@iwonapavlovic
Taniec z gwiazdami wciąż budzi wiele emocji wśród gwiazd oraz internautów. Po pierwszym odcinku głośno było o zarzutach byłego tancerza show – Żory Korolyova, który w mocnych słowach skrytykował opinie jurorów, a także taniec Barbary Kurdej-Szatan. Iwona Pavlovic i aktorka odpowiedziały na jego zarzuty. Po pierwszym odcinku programu Taniec z gwiazdami Żora Korolyov nie szczędził ostrych słów pod adresem Barbary Kurdej-Szatan, Sandry Kubickiej, a także towarzyszących im na parkiecie partnerów. Były uczestnik show zarzucił, że Basia, która zdobyła aż 29 punktów zatańczyła nie do rytmu i jest faworyzowana przez jury. Teraz same zainteresowane zdecydowały się odpowiedzieć na jego krytykę.
Czytaj dalej
Izabela Janachowska poprowadzi "Taniec z gwiazdami"
Polsat
Widzowie Polsatu ze zniecierpliwieniem czekają na wznowienie największych hitów. Stacja już od kilku tygodni skrupulatnie przedstawia fanom m.in. nowych uczestników "Tańca z gwiazdami". Zbliżająca się edycja może wzbudzić jednak znacznie większe emocje niż poprzednie. Znamy uczestników kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami"Izabela Janachowska odchodzi z TVN-u Ekspertka ds. ślubów poprowadzi "Taniec z gwiazdami"Kilka tygodni temu poznaliśmy pierwszą uczestniczkę najnowszej edycji "Tańca z gwiazdami". Teraz znamy już wszystkich celebrytów, którzy jesienią zawalczą o kryształową kulę.
Czytaj dalej