Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Krzysztof Rutkowski ma córkę. Kim jest? Mało kto o tym wie
Martyna Pałka
Martyna Pałka 28.05.2024 17:53

Krzysztof Rutkowski ma córkę. Kim jest? Mało kto o tym wie

Krzysztof Rutkowski
fot. KAPIF

Krzysztof Rutkowski na każdym kroku chwali się swoim ukochanym synem — Krzysztofem Juniorem. Mało kto wie, że prywatny detektyw posiada również córkę o imieniu Vera. Co dzisiaj słychać u dziewczyny?

Krzysztof Rutkowski jest niesamowicie dumny ze swojego syna

Popularny detektyw bardzo chętnie opowiada swoim fanom o szczegółach swojego życia rodzinnego oraz wychowywaniu swojego ukochanego syna. Krzysztof Junior od najmłodszych lat opływa w luksusach, a dumni rodzice z chęcią pokazują internautom, jak wygląda jego dzieciństwo.

W sieci zrobiło się niesamowicie głośno po tym, jak Krzysztof Rutkowski i jego żona Maja zorganizowali 10-latkowi uroczyste przyjęcie komunijne, które połączyli z piątą rocznicą ich małżeństwa oraz jednocześnie ślubem kościelnym. W mediach natychmiast zawrzało po tym, jak okazało się, ile rodzina wydała na tę okazję i jak hucznie świętowano ten dzień.

Krzysztof Rutkowski Jr
Krzysztof Rutkowski jest niesamowicie dumny ze swojego syna, fot. KAPIF
Agata Młynarska w żałobie. Poruszające pożegnanie w sieci Matka Koterskiego jest wściekła. Wszystko przez najważniejszy dzień

Krzysztof Rutkowski o relacjach z córką Kają

Nie jest tajemnicą, że oprócz syna Krzysztofa, który jest prawdziwym oczkiem w głowie taty, Krzysztof Rutkowski ma również córkę, która jest owocem poprzedniego związku jego żony Mai. Pomimo tego gwiazdor traktuje dziewczynę jak swoje własne dziecko.

Mężczyzna zapewnił, że stara się być dla Kai drugim ojcem i traktuje ją tak samo jak swojego syna. Zapewnił również, że w ich domu panują bardzo dobre relacje, a cała rodzina bardzo rzadko się ze sobą kłóci.

To jest nasza córka, która ma mnie i ma swojego ojca. Nie ma tu podziału, na zasadzie, że jest inaczej czy gorzej. Jest tak samo traktowana, tak samo dyscyplinowana jak Junior. Jest tak samo nagradzana. Ma absolutnie ode mnie wszystko to, co chce i myślę, że jakby zadać jej to pytanie, to powiedziałaby same dobre rzeczy - przyznał w rozmowie z Jastrząb Post.

Krzysztof Rutkowski z rodziną
Krzysztof Rutkowski o relacjach z córką Kają, fot. KAPIF

ZOBACZ TEŻ: Doda pójdzie siedzieć? Jej były chce aby wylądowała w więzieniu.

Krzysztof Rutkowski ma biologiczną córkę Verę

Teraz okazało się jednak, że znany milioner ma również dziecko z poprzedniego związku. Pomimo faktu, że Krzysztof Rutkowski nigdy nie ukrywał dziewczyny, bardzo rzadko o niej wspomina, a także pojawia się u jej boku, a to sprawia, że ludzie mogą zapomnieć o jej istnieniu. Wszystko dlatego, że Vera od kilku lat mieszka poza granicami naszego kraju.

Okazało się, że biologiczna córka gwiazda mieszka w Wiedniu, gdzie studiuje i pracuje w ośrodku socjalnym. Krzysztof Rutkowski nie do końca rozumie jej zainteresowania i wybór drogi zawodowej, ale cieszy się, że dziewczyna spełnia się w tym, co aktualnie robi.

Jeżeli chodzi o Verę, która mieszka w Wiedniu, to ona wybrała drogę pomocy ludziom, ponieważ studiuje na Uniwersytecie w Wiedniu i pracuje w ośrodku socjalnym. Ja nie zmienię jej zainteresowań, ponieważ nie każdy chce poświęcać się tej robocie, tak jak robimy to my. Ludzie chcą żyć - powiedział detektyw w rozmowie z Jastrząb Post.