Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Uczestniczka Hotelu Paradise w szpitalu. Przykre, co ją spotkało
Martyna Pałka
Martyna Pałka 28.05.2024 19:32

Uczestniczka Hotelu Paradise w szpitalu. Przykre, co ją spotkało

Luiza Hotel Paradise
fot. Instagram/@luiza.hotelparadise8

O Luizie z ósmej edycji programu “Hotel Paradise” zrobiło się głośno, gdy na własne życzenie odeszła z dalszej rywalizacji w show. Wszystko z powodu kłótni i nieporozumień ze swoim programowym partnerem Bartkiem. Teraz uczestniczka reality show podzieliła się z fanami smutną informacją o swoim zdrowiu.

Luiza odeszła z programu "Hotel Paradise 8"

“Hotel Paradise” to randkowe reality show, w którym każdy z uczestników ma okazję poznać ukochaną osobę oraz wygrać niemałe pieniądze. Ósma edycja kultowego programu obfitowała w masę wrażeń i emocji, a to wszystko z powodu kilku nowości, o jakie zadbali producenci. Jedną z nich był chociażby zakaz powrotów — bohaterowie, którzy pożegnali się z produkcją, nie mogli już wrócić w kolejnych odcinkach show.

Pomimo faktu, że wielu uczestników zyskało w trakcie trwania formatu ogromną sympatię fanów, zdecydowanie najgłośniej zrobiło się o Luizie, która na własne życzenie pożegnała się z produkcją. Dziewczyna postanowiła odejść, ponieważ miała już dość zachowania swojego programowego partnera Bartka.

Doda pójdzie siedzieć? Jej były chce aby wylądowała w więzieniu Wypadły jej zęby na wizji "Pytania na śniadanie". Wyjaśniła, co jest przyczyną

Luiza z "Hotel Paradise 8" przekazała smutne wieści o swoim stanie zdrowia

Od czasu udziału w randkowym reality show dziewczyna bardzo aktywnie udziela się w sieci i chętnie informuje internautów o kolejnych wydarzeniach z jej życia osobistego. Teraz jednak postanowiła przekazać im smutne wieści na temat swojego stanu zdrowia.

Okazało się, że Luiza Krefft od jakiegoś czasu nie czuje się najlepiej. Gorsze samopoczucie zmusiło ją nawet do wizyty w szpitalu. Uczestniczka “Hotelu Paradise” żaliła się jednak, że początkowo nie otrzymała tam niezbędnej pomocy i informacji na temat swojego stanu zdrowia.

Kochani, ostatnio jest mnie tutaj mniej. Mam problemy ze zdrowiem, od kilku dni jeżdżę po SOR-ach, ledwo się ruszając i z gorączką, ale wiadomo, jak z polskimi szpitalami bywa, że odsyłają cię z kwitkiem i wpisują, że stan dobry. Wczoraj spałam cały dzień i noc. Jak tylko ustabilizuję zdrowie, to będzie mnie tu więcej - napisała na swoim InstaStory.

ZOBACZ TEŻ: Krzysztof Rutkowski ma córkę. Kim jest? Mało kto o tym wie.

"Hotel Paradise": Luiza Krefft zdradza prawdę o swoim zdrowiu

Teraz dziewczyna podzieliła się kolejną informacją na temat swojego samopoczucia. Okazało się, że lekarze zdiagnozowali u niej zapalenie prawej nerki. W związku z ciężką dolegliwością uczestniczka reality show musiała pozostać dłużej w szpitalu, gdzie podawano jej odpowiednie antybiotyki.

Na swoim profilu na Instagramie gwiazda “Hotelu Paradise” podziękowała wszystkim za troskę i oznajmiła, że już za tydzień powinna wrócić do pełni sił.

Rozwinęło się u mnie zapalenie prawej nerki, leżę w szpitalu, bo muszę przyjmować antybiotyki dożylnie, miałam też podejrzenie urosepsy, która właśnie jest wynikiem nieleczenia takich rzeczy. [...] Jestem pod opieką lekarzy, tydzień minie i powinnam wrócić do zdrowia. Dziękuję za troskę.

Luiza insta.jpg
"Hotel Paradise": Luiza Krefft zdradza prawdę o swoim zdrowiu, fot. Instagram/@luiza.hotelparadise8