Lifestyle.Lelum.pl > Zaginione Dziecko

Zaginione Dziecko

Druzgocący apel mamy Krzysztofa Dymińskiego przed samymi świętami, fot. Canva/snoopytkd, Facebook/agnieszka.dyminska.50
20.12.2023 15:08 Druzgocący apel mamy Krzysztofa Dymińskiego przed samymi świętami. Potoki łez napływają do oczu

Krzysztof Dymiński zaginął pod koniec maja. 16-latek nad ranem wyszedł z miejsca zamieszkania, nie informując o tym nikogo z rodziny. Nastolatek zabrał ze sobą jedynie najpotrzebniejsze przedmioty i od tego czasu nie wrócił do domu. 

Mama Krzysztofa Dymińskiego właśnie przekazała wzruszające wieści, fot. Facebook/Agnieszka Dy, Daniel Dymiński
17.10.2023 16:13 Mama Krzysztofa Dymińskiego właśnie przekazała wzruszające wieści. "Na tę wdzięczność nie mam słów"

Rodzice zaginionego Krzysztofa Dymińskiego nie ustają w wysiłkach, aby odnaleźć zaginionego syna. 16-latek wyszedł z domu pod koniec maja i od tego czasu szuka go cała Polska. Bliscy chłopaka nadal liczą, że w końcu wróci cały i zdrowy do domu.

Rodzice Krzysztofa Dymińskiego zbierają ochotników do akcji poszukiwawczej, fot. Facebook/Agnieszka Dy
04.10.2023 11:50 Rodzice zaginionego Krzysztofa Dymińskiego wydali komunikat. Rozpacz sięgnęła bardzo daleko

Krzysztof Dymiński zaginął ponad cztery miesiące temu. 16-latek wyszedł nad ranem z domu i przepadł jak kamień w wodę. Rodzice nie tracą jednak nadziei na to, że ich syn wróci cały i zdrowy do domu. 

Krzysztof Dymiński
02.10.2023 12:56 Tata Krzysztofa Dymińskiego nagle wykonał telefon z poszukiwań. Doniósł żonie, co znalazł na środku Wisły, szok

Krzysztof Dymiński jest poszukiwany od końca maja. Wtedy to o poranku wyszedł ze swojego domu i już do niego nie wrócił. Rodzice nie tracą jednak nadziei, bo co chwilę spływają do nich kolejne doniesienia świadków, którzy mieli widzieć ich syna. Jego ojciec właśnie wrócił z kolejnych poszukiwań.

Mama Krzysztofa Dymińskiego z nową wiadomością do syna, fot. kadr z programu „Uwaga!”, Facebook/agnieszka.dyminska.50
28.09.2023 10:01 Mama zaginionego Krzysztofa Dymińskiego nagle przemówiła! Dodała zdjęcie z synem, kadr ukazuje wielką radość

Od czterech miesięcy Polska poszukuje zaginionego Krzysztofa Dymińskiego. 16-latek 27 maja nad ranem wyszedł z domu, zabierając za sobą jedynie najpotrzebniejsze rzeczy i przepadł jak kamień w wodę. Jego rodzina i najbliżsi nie ustają jednak w wysiłkach, by go odnaleźć.

Nowe teorie na temat zaginionego Krzysztofa Dymińskiego, fot. kadr z programu „Uwaga!”, Facebook/agnieszka.dyminska.50
26.09.2023 21:43 Poszukiwania 16-letniego Krzysztofa Dymińskiego. Utrata pamięci, uraz głowy, pobicie? Pojawiły się szokujące teorie

Od czterech miesięcy trwają poszukiwania 16-letniego Krzysztofa Dymińskiego. Jego rodzice nie tracą nadziei i wciąż liczą, że nastolatek wróci cały i zdrowy do domu. Zgodnie z najnowszymi doniesieniami mają istnieć dowody na to, że Krzysztof wciąż żyje. Szokujące, co jeszcze pojawiło się w sieci na temat zaginionego.

Krzysztof Dymiński
22.09.2023 14:01 "Nie szukam zwłok", porażające wyznanie taty zaginionego Krzysztofa Dymińskiego, nowe fakty

Cały kraj wciąż żyje zaginięciem Krzysztofa Dymińskiego, który pod koniec maja nad ranem po prostu wyszedł z domu i już do niego nie wrócił. Choć minęły już 4 miesiące, rodzice nie tracą wiary i nadziei. Podtrzymują ich na duchu coraz to kolejne doniesienia świadków.

Krzysztof Dymiński
20.09.2023 08:14 Szokujące doniesienia o zaginionym Krzysztofie Dymińskim. „Wybrał święty szlak”

Minęły już około 4 miesiące od zaginięcia Krzysztofa Dymińskiego. Choć z wielu takich przypadkach już po paru tygodniach znajdywane jest ciało, rodzina ma mocne przesłanki, by wierzyć, że 16-latek żyje. Świadkowie znów go widzieli. Czyżby internauci przejrzeli jego plan?

Krzysztof Dymiński, KezuVlog
04.09.2023 16:28 Do dzisiaj zaginiony Krzysztof Dymiński nie dawał oznak życia. Właśnie sieć obiega niesłychane nagranie

Od momentu zaginięcia Krzysztofa Dymińskiego minęły nieco ponad 3 miesiące. Mimo to rodzina 16-latka wciąż wierzy, że chłopak odnajdzie się cały i zdrowy. Są ku temu liczne przesłanki, które pewien youtuber postanowił podsumować w jednym filmiku. 

Krzysztof Dymiński
01.09.2023 11:17 Zaginięcie Krzysztofa Dymińskiego. Ujrzała wstrząsający widok, złapała za telefon i zadzwoniła na policję

Już trzy miesiące mijają od momentu, w którym 16-letni Krzysztof Dymiński opuścił swój rodzinny dom w Pogroszowie-Kolonii. Chłopak zniknął niczym kamień w wodę. Mimo to rodzina nie traci nadziei, a ta jest dodatkowo podtrzymywana przez doniesienia osób, które miały widzieć zaginionego.

Są nowe wieści, dzisiaj policja wydała komunikat ws. Krzysztofa Dymińskiego
29.08.2023 19:21 Są nowe wieści, dzisiaj policja wydała komunikat ws. Krzysztofa Dymińskiego. Ujawniono, jakie otrzymali sygnały

Krzysztof Dymiński 27 maja nad ranem ubrał się i zabrawszy najpotrzebniejsze rzeczy wyszedł z domu. Około godziny 5 nad ranem dotarł komunikacją miejską do Warszawy, gdzie był widziany po raz ostatni na Moście Gdańskim. Dzisiaj policja ogłosiła nowe wieści.

Trwają poszukiwania 16-letniego Krzysztofa Dymińskiego
28.08.2023 16:49 Poszukiwania 16-letniego Krzysztofa Dymińskiego. Matka właśnie ogłosiła komunikat, łzy same płyną do oczu

Krzysztof Dymiński wyszedł z domu 27 maja i od tego czasu słuch o nim zaginął. Jego mama podzieliła się kolejną wiadomością, która aż łamie serce. Komunikat zamieściła na łamach swoich mediów społecznościowych.

Przełomowe informacje na temat zaginięcia Krzysztofa Dymińskiego
24.08.2023 14:38 Niespodziewane wieści o poszukiwanym Krzysztofie Dymińskim. TAM podobno był widziany, jego stan poraża

Krzysztof Dymiński zaginął 27 maja. Nastolatek po raz ostatni był widziany w centrum Warszawy. Jego rodzina i bliscy wciąż mają nadzieję, że bezpiecznie wróci do domu i nie ustają w poszukiwaniach. W sytuację zaangażowane są także odpowiednie służby, a informacja o jego zaginięciu jest nagłaśniania nie tylko za pośrednictwem mediów społecznościowych, ale także materiałów emitowanych w telewizji.

14-letni Igor odnaleziony
10.08.2023 11:58 14-letni Igor odnaleziony. Mrożące, co podała policja. Jedno może mocno niepokoić innych rodziców

Najpierw Polskę obiegła informacja o zaginięciu 11-letniej Wiktorii z Sosnowca, zaraz potem zniknął 14-letni Igor z Bielska-Białej. Dziewczynka, która wyszła tylko wynieść śmieci znalazła się po kilku dniach na drugim końcu Polski. Teraz także chłopiec znalazł drogę powrotną do domu. 

Wiktoria z Sosnowca, radiowozy
08.08.2023 20:38 Mama Wiktorii z Sosnowca ujawniła, co stało się po uprowadzeniu córki. Wstrząsające doniesienia

To, co czują rodzice, których dziecko zniknęło, mogą wyobrazić sobie tylko te osoby, które kiedykolwiek znalazły się w podobnej sytuacji. Mama zaginionej przed paroma dniami Wiktorii z Sosnowca właśnie ujawniła, co działo się tuż po tym, gdy jej córeczka zniknęła. Jej słowa sprawiają, że łzy same cisną się do oczu.

Wiktoria z Sosnowca, radiowóz
08.08.2023 18:38 Przesłuchanie mężczyzny zatrzymanego ws. Wiktorii z Sosnowca przerwane. Zaskakujące doniesienia

Sprawa zaginięcia Wiktorii z Sosnowca budzi skrajne emocje. Dziewczynkę odnaleziono rankiem 7 sierpnia na terenie woj. zachodniopomorskiego. W sprawie jej uprowadzenia został zatrzymany 39-letni mężczyzna. Okazuje się, że jego przesłuchanie zostało przerwane.

Wiktoria z Sosnowa, mężczyzna, laptop
08.08.2023 17:23 Cała Polska żyła losem 11-latki z Sosnowca. TO on miał ją uprowadzić, prokuratura nie ma litości!

Od kilku dni Polska żyje sprawą zaginięcia 11-latki z Sosnowca. Dziewczynka 5 sierpnia miała wyjść z domu tylko po to, żeby wyrzucić śmieci i przepadła jak kamień w wodę. Po zgłoszeniu jej zaginięcia zaczęto prowadzić szeroko zakrojone poszukiwania w okolicy miejsca jej zamieszkania. Ostatecznie zdecydowano się na wszczęcie procedury child alert, dzięki czemu informacja o jej zaginięciu rozeszła się po całej Polsce. 

Wiktoria z Sosnowca, radiowóz
08.08.2023 16:17 Rodzice Wiktorii z Sosnowca rozmawiali z córką po jej odnalezieniu. Matka przekazała druzgocące wieści

11-letnią Wiktorię, która poszła wyrzucić śmieci i zaginęła, na całe szczęście udało się odnaleźć. Do tej pory niewiele było wiadomo o okolicznościach jej odnalezienia, jednak niespodziewanie jej matka przerwała milczenie. To, co kobieta przekazała mediom, jest porażające.

Krzysztof Dymiński zaginął przed 60 dniami
27.07.2023 08:25 Mama zaginionego Krzysztofa przerwała milczenie. Druzgocące słowa obiegły sieć

Od dwóch miesięcy Polska szuka zaginionego 16-letniego Krzysztofa Dymińskiego. Nastolatek z Pogroszewa Kolonii pod Ożarowem Mazowieckim po raz ostatni był widziany w piątek 26 maja. Kolejnego dnia rano najprawdopodobniej wyszedł z domu i zaginął. Sprawa jego zaginięcia była omawiana w wieku programach, jak choćby „Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie…”, „Uwaga” czy „Alarm!”.

TVP
20.10.2020 19:20 Zaginęło dziecko, chłopiec ma tylko 3,5 roku. Trwają poszukiwania, na miejscu jest śmigłowiec

Dziecko w wieku 3,5 roku zaginęło. Jak podaje portal rmf24.pl właśnie trwają poszukiwania chłopca, który ok. godziny 15:00 w gminie Aleksandrów w powiecie Zgierskim zaginął w okolicy jednego z lasów. Na miejscu pracują funkcjonariusze policji wraz z psami tropiącymi oraz śmigłowiec. Trwają poszukiwania zaginionego 3,5-letniego chłopca. Po raz ostatni widziany był w okolicach lasu w gminie Aleksandrów w powiecie Zgierskim. Każdy, kto wie, gdzie może znajdować się chłopiec, proszony jest o kontakt z policją. Wizerunek dziecka nie został jeszcze opublikowany.

rodzina
29.04.2020 10:01 Kacperka szuka już ponad 200 osób. Ujawniono zupełnie nowy scenariusz zaginięcia

Kacperek zapadł się pod ziemię. Dziecko zniknęło z oczu ojca podczas przebywania na ogrodach działkowych. Został zatrzymany opiekun zaginionego dziecka, o czym pisaliśmy niedawno. Mężczyzna w chwili zatrzymania był nietrzeźwy i okazuje się, że był ścigany za popełnienie przestępstwa. Kacperek zaginął w poniedziałek 27 kwietnia w Nowogrodźcu. Od tego czasu trwają poszukiwania zaginionego dziecka i bierze w nich udział ponad 200 osób należących do straży pożarnej, straży miejskiej i policji. Zakładano, że chłopiec utopił się w pobliskiej rzece. Jak podaje Fakt24, scenariusz ten przestaje być prawdopodobny.