Lifestyle.Lelum.pl > Wiadomość

Wiadomość

Omenaa Mensah
05.07.2024 19:40 Omenah Mensah nie żyje? Okrutny fake news. Próbują wyciągnąć Wasze pieniądze

Omenaa Mensah jakiś czas temu padła ofiarą internetowych oszustów. Na jej temat pojawiły się liczne fake newsy. W taki sposób chcą wyciągnąć od Was pieniądze! 

Marzena Kipiel-Sztuka
10.06.2024 17:05 Znamy szczegóły pogrzebu Marzeny Kipiel-Sztuki. Podano dokładną datę i godzinę

9 czerwca media obiegła informacja o śmierci Marzeny Kipiel-Sztuki. Wiadomo już, kiedy i gdzie odbędzie się pogrzeb serialowej Halinki ze “Świata według Kiepskich”. Podano szczegółowe informacje. 

Marcin Hakiel i Dominika
06.06.2024 13:35 Hakiel i Dominika wzięli ślub? Prześliczne zdjęcie rozgrzało sieć

Marcin Hakiel i Dominika dopiero co poinformowali, że spodziewają się dziecka, a tu takie wieści! Z okazji urodzin tancerza ukochana opublikowała w sieci życzenia. Podpisała się bardzo wymownie! 

Świeczka
22.05.2024 15:14 Richard Foronjy nie żyje. Aktor w Polsce był uwielbiany

Zmarł Richard Foronjy. Amerykański aktor odszedł w wieku 86 lat. Informację o jego śmierci przekazała rodzina. 

Roksana Węgiel
21.05.2024 20:57 Roxie Węgiel u międzynarodowej gwiazdy. Jego reakcja? Bezcenna

O tym, że Roxie Węgiel ma ogromny talent i potencjał wiemy nie od dziś. Za oceanem doceniono ją jednak szybciej, niż sądziliśmy. Utwór Polki pojawił się podczas live'a słynnego producenta, który współpracował m.in. z One Republic czy Madonną. Jaka była rekcja muzyka? To nieprawdopodobne!

Alice Stewart
19.05.2024 17:10 Dziennikarka chwilę przed śmiercią była jeszcze na antenie. Odeszła nagle

Alice Stewart - dziennikarka i komentatorka polityczna stacji CNN odeszła w wieku 58 lat. Dzień wcześniej pojawiła się na antenie. Po jej śmierci dyrektor generalny stacji wydał specjalny komunikat. 

Jacek Zieliński nie żyje
06.05.2024 21:12 Jacek Zieliński nie żyje. Legendarny muzyk założył zespół Skaldowie

Nie żyje Jacek Zieliński. Muzyk niegdyś założył zespół Skaldowie. Odszedł w wieku 77 lat. 

Maciej Stuhr
28.04.2024 15:16 Maciej Stuhr trafił do szpitala. Przykre wieści obiegły media

Maciej Stuhr poinformował za pośrednictwem Instagrama, że trafił na oddział ratunkowy. Aktor miał zaplanowany występ w Gdańsku, który jednak musiał zostać przełożony. W jakim stanie jest Maciej Stuhr? 

Magdalena Narożna
23.09.2023 09:11 Magdalena Narożna nagle zniknęła, dopiero po czasie zwróciła się do fanów. "Nie martwcie się"

Magdalena Narożna zasłynęła w show-biznesie dzięki sukcesowi, jaki osiągnął jej zespół “Piękni i Młodzi”. O jej wciąż rosnącej popularności świadczą m.in. liczne koncerty, które dawała podczas wakacji. Nagle jednak zniknęła, by po czasie wytłumaczyć się z chwilowej nieobecności. Co się stało z Magdaleną Narożną? 

dziecko
24.05.2021 12:21 Pilna wiadomość ws. zabójcy 11-letniego Sebastiana. Rzecznik prokuratury właśnie potwierdził

Rzecznik Prokuratury Okręgowej w Sosnowcu Waldemar Łubniewski oraz Policja Śląska poinformowali, że zatrzymany 41-latek, oskarżony o zabójstwo 11-letniego Sebastiana z Katowic przyznał się do popełnionego czynu. W poniedziałek został doprowadzony do Prokuratury Okręgowej w Sosnowcu. Wiadomość przed momentem trafiła do mediów. Grozi mu dożywocie. Wczoraj, tj. 23 maja w niedzielę policja zatrzymała podejrzanego o zabójstwo 41-latka. Teraz mężczyzna usłyszał zarzut morderstwa, do którego się przyznał.

02.04.2021 12:37 W nocy tysiące Polaków dostało SMS-a z rządowego systemu. Chodzi o terminy szczepień

W nocy z czwartku na piątek wielu Polaków dostało wiadomość rządowego systemu informacyjnego. Chodziło o przełożenie terminów szczepień, o czym głośno było wczoraj w całym kraju. Przypomnijmy, że doszło do błędu w systemie. Wczoraj przed południem wielu osobom powyżej czterdziestego roku życia udało się zapisać na szczepienia. Niestety, szef KPRM Michał Dworczyk oświadczył później, że Polacy otrzymali taką wiadomość w wyniku błędu systemu i trzeba liczyć się ze zmianą terminów.

Biedronka
20.01.2021 15:31 Pilna wiadomość MEN do wszystkich studentów. Powiększono ofertę praktyk w instytucjach realizujących zadania dotyczące zwalczania Covid-19

MEN za pośrednictwem oficjalnego konta na platformie Twitter przekazał bardzo dobrą wiadomość dla wielu studentów. Okazuje się, że powiększono ofertę praktyk w instytucjach realizujących zadania dotyczące zwalczania Covid-19. – Z oferty praktyk skorzystają studenci różnych kierunków poza pewnymi wyjątkami – czytamy na rządowej stronie. MEN przygotowało dla tysięcy studentów coś specjalnego. Na oficjalnej stronie pojawił sie komunikat informujący, o powiększeniu oferty praktyk.

Mąż
19.01.2021 12:54 Przed śmiercią żołnierz pozostawił swojej małżonce wiadomość w laptopie, w których napisał kilka słów dla niej i ich córeczk

Mąż kobiety o nazwisku Emma Weaver został wysłany w 2010 na tajną misję wojenną do Afganistanu. Mający wówczas 26 lat Todd Weaver musiał zostawić w domu małżonkę i 9-miesięczną córeczkę. Niestety mężczyzna zginął, a wdowa otrzymała wszystkie rzeczy, które jej małżonek miał ze sobą. Kiedy otworzyła laptopa należącego do Todd’a znalazła w nim tylko dwa pliki. Jeden skierowany do niej, drugi do córeczki. Emma nie mogła powstrzymać łez. Podczas pobytu w Afganistanie rozmawiali przez internet. Todd powtarzał Emmie, że bardzo za nimi tęskni i nie może doczekać się powrotu do domu. Kobieta nie miała świadomości, że już nigdy więcej nie zobaczy swojego małżonka. Opisało to na blogu emmaweaveradayinthelife.blogspot.com.

napiwek
16.01.2021 11:16 Około 23 usłyszała pukanie do drzwi. Kiedy je otworzyła, zobaczyła kartkę z wiadomością od stalkera

23-letnia Weronika niedawno przeprowadziła się do nowego mieszkania na jednym z warszawskich osiedli. Pewnego wieczora usłyszała pukanie do drzwi. Jakież było jej przerażenie, kiedy zauważyła wiadomość na kartce. Nie mogła w to wszystko uwierzyć, myślała, że takie sytuacje zdarzają się tylko w filmach. Wiadomość na kartce jest niezwykle przydatna, kiedy wstydzimy się osobiście podejść i zagadać. Kto z nas nie pisywał liścików na lekcjach? Jednak Weronika nie sądziła, że spotka ją coś podobnego już w dorosłym życiu.

wiadomość
05.01.2021 21:58 Dotarła do nas bardzo smutna wiadomość. Teresa Borkowska nie żyje, dziś odbył się jej pogrzeb

Wstrząsająca wiadomość prosto z Mazur. Nie żyje Teresa Borkowska, kobieta nazywana ikoną miasta Mikołajki. Przez wiele lat pracowała jako parkingowa na placu Wolności miasteczka, czyli głównego rynku. Jej wyjątkowość stanowiły bujne kapelusze, którymi wyróżniała się pośród tłumu. Dziś odbył się jej pogrzeb. Przyczyna zgonu pani Teresy nie została podana. Wiadomość o jej śmierci zasmuciła nie tylko mieszkańców Mikołajek, ale także wielu turystów, którzy zjeżdżali się w celu zwiedzenia tego wyjątkowego miasta. Dzięki swoim kapeluszom pani Teresa zyskała miano ikony miasta Mikołajki. Przyczyna śmierci kobiety nie została podana.

Bydgoszcz
02.01.2021 14:33 Tragiczny początek roku. TVP przekazało wiadomość o śmierci wspaniałego muzyka

Telewizja Polska przekazała fatalną wiadomość na samym początku roku. W wieku 90 lat na zawsze odszedł jeden z najwybitniejszych francuskich muzyków i kompozytorów Claude Bolling. Jako pianista jazzowy i aranżer zrobił ogromną karierę, a zapamiętany będzie, jako prawdziwy wirtuoz w swojej dziedzinie. Przyczyna śmierci muzyka nie została podana do informacji publicznej. Wiadomość o śmierci wybitnego artysty została przekazana przez jego przedstawicieli. Chociaż nie wiadomo, co było powodem zgonu 90-latka, to podano, że zmarł w swoim domu, w miejscowości Garches, we Francji. Francuska muzyka straciła jednego z najlepszych muzyków jazzowych w historii.

kaja godek
23.12.2020 17:40 Urodziła dziecko z gwałtu, zwróciła się z prośbą do Kai Godek. Dostała skandaliczną odpowiedź

Historia wydarzyła się kilka miesięcy temu. Kaja Godek otrzymała wiadomość od kobiety, która 12 lat temu urodziła dziecko z gwałtu. Odpowiedź, jaką otrzymała pani Anna, jest skandaliczna. Screeny z tej rozmowy opublikowała na Instagramie Maja Staśko. Kobieta, o której mowa wychowuje dwóch synów. Dodatkowo utrzymuje się z minimalnej krajowej pensji, mieszkając w mieszkaniu zdemolowanym przez sprawcę gwałtu. Kaja Godek została poproszona przez nią o pomoc dwukrotnie. Za pierwszym razem uzyskała uprzejmą odpowiedź. Druga z kolei była skandaliczna.

Bydgoszcz
22.12.2020 20:32 Tuż przed świętami rodzina przekazała tragiczną wiadomość. Halina Jastrzębska nie żyje

Wiadomość o śmierci Haliny Jastrzębskiej trafiła dzisiaj do mediów. Kobieta zmarła 15 grudnia 2020 roku w wieku 98 lat. Jako pierwsi informację o śmierci podali jej najbliżsi. Uczestniczka Powstania Warszawskiego i sanitariuszka”Karolina” z batalionu Chrobry II Armii Krajowej. Przez wiele lat pracowała w CRS „Samopomoc Chłopska”. Do wielkiej tragedii doszło w Warszawie. Wiadomość o śmierci Haliny Jastrzębskiej wstrząsnęła wszystkimi zainteresowanymi Powstaniem Warszawskim, w którym zmarła uczestniczyła. Urodzona we Włocławku kobieta znana była pod pseudonimem Karolina.

dziennikarka
10.12.2020 09:20 Tragedia z samego rana. Rodzina poinformowała o śmierci uwielbianego muzyka, miał koronawirusa

Nie żyje znany muzyk, Harold Budd. Był pionierem muzyki eksperymentalnej i ambientu, dla fanów gatunku, był jednym z najważniejszych twórców. Rodzina poinformowała o śmierci mężczyzny za pomocą Facebooka. Budd był zakażony koronawirusem. Z tego artykułu dowiesz się: Jaka była przyczyna śmierci Harolda Budda Jak tę smutną wiadomość przyjęli fani Kim był Harold Budd Harold Budd miał 84 lata. Wiadomo, że muzyk był zakażony koronawirusem. Rodzina poinformowała, że przyczyną śmierci były komplikacje związane z COVID-19. Zobacz także: Błaszczykowski nie pojedzie na Euro? Pilny komunikat Brzęczka

krzysztof jackowski
24.11.2020 20:04 Krzysztof Jackowski zalał się łzami po przeczytaniu wiadomości od syna. Jego matka odeszła, jasnowidz został sam z dziećmi

Krzysztof Jackowski zdecydował się na bardzo osobiste wyznanie. Podczas rozmowy z Krzysztofem Ibiszem w programie pt. Demakijaż opowiedział o jednym z najtrudniejszych momentów w swoim życiu. Jasnowidz wyznał, że żona go opuściła, a on sam wychowywał dzieci. Kiedyś otrzymał od syna wiadomość, po której zalał się łzami. Najpopularniejszy jasnowidz w Polsce, który od dłuższego czasu dzieli się z ludźmi swoimi wizjami, za pośrednictwem serwisu społecznościowego YouTube przyznał, że był to jeden z najtrudniejszych momentów w jego życiu. Musiało minąć trochę czasu, zanim stanął na nogi od nowa.

Tim Feerick
26.10.2020 14:33 Przed chwilą TVP podało tragiczną wiadomość. Nie żyje, zasłabł przed nagraniem programu w niemieckiej telewizji

TVP podało tragiczną wiadomość. Nie żyje znany i ceniony polityk. Media podają, że zasłabł tuż przed nagraniem programu, po czym został przewieziony do szpitala. Mimo starań lekarzy nie udało się do uratować. Miał 66 lat.TVP przekazało fatalną informację dotyczącą śmierci niemieckiego polityka. Mężczyzna przygotowywał się do programu telewizyjnego, w którym miał zaraz wystąpić. Niestety, wówczas zasłabł. Kondolencje spływają zewsząd.

TVP
25.10.2020 14:29 TVP przekazało Polakom zatrważającą wiadomość. Niestety, było już za późno

TVP przekazało zatrważające informacje. Wiadomości obiegły media w bardzo szybkim tempie. Niestety, okazało się, że było za późno, by uniknąć tragedii. Fatalne doniesienia z jednego z polskich miast. TVP przekazało Polakom fatalne informacje. Niestety, okazało się, że było za późno na ratunek, nie dało się nic zrobić. Nie żyje jedna osoba. Mieszkańcy są w ogromnym szoku.

BENEDYKT XVI
04.10.2020 21:42 Właśnie podano do mediów pilną wiadomość. Wszystko stanie się 7 października o 13:12, już nie ma wątpliwości

Wiadomość, która przed momentem obiegła media przyprawia o gęsią skórkę. Wszyscy eksperci są ze sobą zgodni, a wszelkie wątpliwości zostały rozwiane. Wszystko stanie się 7 października, o godzinie 13:12. Cała sytuacja jest na bieżąco monitorowana i nadzorowana przez odpowiednie służby. Warto zapoznać się z komunikatami.Do sieci podano wiadomość, że już wkrótce czeka nas niecodzienna sytuacja. Eksperci potwierdzili wiadomość, że wszystko stanie się 7 października, o godz. 13:12.

Chick Vennera
09.09.2020 10:38 Dotarła do nas tragiczna wiadomość. Jego filmy kochają miliony, niestety nie żyje

Dzisiejszy dzień jest tragiczny dla wszystkich fanów światowego kina. Zmarł wybitny scenarzysta i laureat Oscara. To bez wątpienia ogromna strata. Mężczyzna był znany z wielu produkcji światowej sławy. Niestety, od dziś jego filmy będą już tylko mogły przypominać jego niepowtarzalny talent.Wiadomość, jaka obiegła media, zszokowała wszystkich fanów. Zmarła wybitna postać światowego kina. Jego filmy uwielbiały miliony fanów z każdej części świata. Niestety, ale już więcej nie będziemy mogli ujrzeć nowości od tego człowieka. Rodzina i najbliżsi przyjaciele są załamani. Wkrótce odbędzie się pogrzeb wybitnej jednostki.

Bydgoszcz
08.09.2020 14:45 Smutek i żal ogarnął wielu Polaków, był cudowną osobą. Niestety, nie żyje

Nie żyje wielki człowiek, ceniony naukowiec, wybitna jednostka. Nieprawdopodobnie smutna wiadomość właśnie obiegła cały kraj. Zmarł 7 września. Jego nagłe odejście to ogromna strata. Nie żyje wielki profesor i ceniony znawca literatury romantycznej, Julian Maślanka – Profesor prawie do końca był sprawny intelektualnie i fizycznie, zainteresowany problemami naukowymi i polityką. Umarł niemal przy warsztacie pracy. Pod koniec czerwca zawiozłem mu do domu 153. numer „Arcanów” z jego artykułem o prof. Florianie Znanieckim, napisanym w 100. rocznicę napisania dzieła „Upadek cywilizacji zachodniej. Szkic z pogranicza filozofii kultury i socjologii”. Zapowiadał kolejny tekst i pytał, czy go przyjmiemy do druku. Byłem jego seminarzystą i doktorantem. Był człowiekiem skromnym, ale żył wielkimi sprawami, wśród wielkich uczonych i ich cieni – przekazał prof. Andrzej Waśko, polonista z UJ, redaktor naczelny dwumiesięcznika „Arcana”, czytamy w gosc.pl. Smutna wiadomość właśnie obiegła media. Nie żyje znany i ceniony profesor, wybitny polonista, prasoznawca, znawca epoki romantyzmu, a także wykładowca Uniwersytetu Jagiellońskiego, Julian Maślanka. Wiadomość o jego odejściu zasmuciła wielu Polaków. To nieprawdopodobna strata dla świata nauki. Przypadkiem znalazł zdjęcie w torebce żony. Kiedy je zobaczył, wybiegł z krzykiem na ulicę Ostra awantura na antenie Polsat News. „Tadeusz Rydzyk nie jest moim ojcem” Julian Maślanka urodził się 5 marca 1930 roku w Łukawcu w pobliżu Rzeszowa. Studiował polonistykę oraz dziennikarstwo na Uniwersytecie Jaiellońskim. Jego mistrzem polonistycznym był prof. Stanisław Pigoń, w którego ślady poszedł, zajmując sie problemami polskiej literatury z okresu romantyzmu.

obostrzenia
08.09.2020 11:58 Rewelacyjna wiadomość dla wielu Polaków. Dostaną więcej pieniędzy, czekali już od kilku lat

Wspaniała wiadomość dla emerytów. Już w przyszłym roku podwyżka minimalnej emeryturyRewelacyjna wiadomość dla tysięcy Polaków już niedługo stanie się rzeczywistością. Od przyszłego roku wiele osób może liczyć na dodatkowy zastrzyk gotówki. Takie wieści z pewnością sprawią radość osobom, które od dawna oczekiwały na ten wspaniały moment. Przypadkiem znalazł zdjęcie w torebce żony. Kiedy je zobaczył, wybiegł z krzykiem na ulicę Nieoczekiwane zmiany tuż przed premierą The Voice of Poland. Fani będą zdezorientowani Wiadomość, na którą czekało wielu Polaków. Już niedługo tysiące z nich będzie mogło liczyć na dodatkowe pieniądze. Kto może liczyć na dodatkowy zastrzyk gotówki?Dobraw wiadomość dotyczy seniorów. Już od przyszłego roku minimalna emerytura wzrośnie o 50 zł, przekazuje portal se.pl. To oznacza, że wyniesie ona 1250 złotych brutto. Wielu emerytów od dawna oczekiwało na tę podwyżkę. Nie jest ona, co prawda, spektakularnie wysoka. Wiceminister rodziny, pracy i polityki społecznej przekazał, że możliwości budżetowe w tym momencie nie pozwalają na większą pomoc dla seniorów. Już w maju 2021 roku miliony seniorów otrzyma trzynastą emeryturę, której wysokość będzie odpowiadała najniższemu świadczeniu emerytalnemu, czyli 1250 złotych brutto. Obecnie w sejmie trwają także prace nad ustawą, dzięki której miałyby zostać wypłacone również czternaste emerytury. Mają je otrzymać osoby, które otrzymują emeryturę do 2400 złotych brutto. W przypadku gdy będą one wyższe, świadczenie zostanie odpowiednio pomniejszone.

rachunki
04.09.2020 12:21 65-latka chciała zapłacić za rachunki. W kasie usłyszała, że jest martwa „Przecież pani nie żyje”

Super Express przekazał dość szokującą informację, która wypłynęła ze Śląska. Otóż 65-letnia mieszkanka Gliwic została poinformowana w banku, że nie żyje. Została uśmiercona przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Zdenerwowana i zapłakana staruszka bezzwłocznie udała się do ZUSu wyjaśnić zaistniałą sytuację. Ministerstwo Zdrowia właśnie przekazało informację. Ogromna zmiana wchodzi w życie już jutro TVN żegna najważniejszą postać w załodze. Nagła decyzja Rachunki, za które przychodzi nam się rozliczać, niejednokrotnie potrafią zszokować. Jak donosi Super Express, pewna kobieta wybrała się do banku, aby załatwić kilka formalności. Jednak kiedy podeszła do kasy, usłyszała nieprawdopodobną informację. Okazało się, że według dokumentów powinna być martwa. Zdziwiona kobieta, nie wiedziała co powiedzieć, była roztrzęsiona. Kobieta postanowiła uregulować rachunki. Dowiedziała się, że od jakiegoś czasu nie żyjeO tym, że kobieta rzekomo znajduje się po drugiej stronie świata, dowiedziała się przez czysty przypadek. W banku została przekazana jej informacja, że od 27 lipca widnieje w dokumentach Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, jako osoba zmarła. Oczywiście kobieta żyje i czuje się bardzo dobrze. Pewna kobieta postanowiła uregulować w banku swoje comiesięczne rachunki. Na miejscu spotkała ją niecodzienna sytuacja, która natychmiastowo wywołała u niej łzy i panikę. Została poinformowana, że od jakiegoś czasu widnieje w dokumentach, jako osoba zmarła.

ksiądz
04.09.2020 11:50 Dramatyczna wiadomość trafiła do mediów. Żona poinformowała o śmierci, kilka dni wcześniej wrzucił wideo do sieci

Autor licznych publikacji naukowych oraz wydawca akademicki nie żyje. Ta wiadomość jest szokująca szczególnie dla tych ludzi, którzy uważnie śledzili jego karierę zawodową oraz byli zafascynowani głoszonymi przez niego naukami. Znany działacz i profesor zmarł w szpitalu w Wenecji. Wiadomość o śmierci, jaką przekazały media, zszokowała wszystkich jego fanów. Portal krytykapolityczna.pl donosi o śmierci prawdziwego geniusza, profesora antropologii i jednego ze sztandarowych współczesnych myślicieli antykapitalistycznych. Internauci nie mogą się pogodzić ze śmiercią tak wspaniałej osobowości.

  • 1
  • 2