Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Roxie Węgiel u międzynarodowej gwiazdy. Jego reakcja? Bezcenna
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 21.05.2024 20:57

Roxie Węgiel u międzynarodowej gwiazdy. Jego reakcja? Bezcenna

Roksana Węgiel
fot. KAPiF

O tym, że Roxie Węgiel ma ogromny talent i potencjał wiemy nie od dziś. Za oceanem doceniono ją jednak szybciej, niż sądziliśmy. Utwór Polki pojawił się podczas live'a słynnego producenta, który współpracował m.in. z One Republic czy Madonną. Jaka była rekcja muzyka? To nieprawdopodobne!

Rośnie nowe pokolenie gwiazd polskiej estrady

O Roxie Węgiel usłyszeliśmy po raz pierwszy, kiedy wzięła udział w programie “The Voice Kids”, który zresztą wygrała. Następnie przyszedł czas na Eurowizję Junior i jej kolejny triumf. Potem zdawałoby się, że wszystko ułożyło się samo - kolejne single, kolejne hity, coraz większa sława. 

Nie wątpimy jednak, że Roksana musiała włożyć w swój sukces bardzo dużo pracy. Tym bardziej cieszy nas, że niespodziewanie Polka wraz z Pawbeats zostali docenieni za oceanem i to przez samego Timbalanda - amerykańskiego producenta muzycznego, który pracował z najlepszymi w tej branży. 

"Serial zniknie z anteny TVN". Widzowie nie zobaczą "Na Wspólnej"? Krzysztof Ibisz ponownie zostanie ojcem. Robi się niezła gromadka. Dogoni Wiśniewskiego?

Roxie ma za sobą pracowity czas

Roxie ma teraz zdecydowanie swój czas zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Wszystkie media pisały o niej w kontekście jej ślubu z innym artystą, Kevinem Mglejem. Mimo że pierwsze doniesienia o tym, że Roxie zmieniła stan cywilny pojawiły się już kilka tygodni temu, dopiero niedawno wokalistka i jej ukochany pokazali wymowne zdjęcie, które najprawdopodobniej zrobiono zaraz po ceremonii. 

Para wystąpiła razem nawet w “Tańcu z Gwiazdami”, gdzie młoda wokalistka i jej taneczny parter Michał Kassin zajęli drugie miejsce. A teraz to! Pasmo sukcesów Roksany Węgiel trwa. 

Bezcenna reakcja międzynarodowej gwiazdy na utwór Roxie i Pawbeats

Amerykański producent muzyczny Timbaland zorganizował na swoim oficjalnym koncie na Instagramie live'a. Niespodziewanie dla wszystkich w pewnym momencie na ekranie pojawił się Pawbeats z utworem, do którego śpiewa Roxie. Wydawałoby się, że producenta, który pracował z najlepszymi w tej branży (m.in. z Madonną czy Justinem Timberlake'm), nie łatwo jest wzruszyć. Duetowi z Polski jednak się to udało. W oczach gwiazdora pojawiły się łzy. 

Nie mogę w to uwierzyć - napisała Roxie w relacji opublikowanej na Instagramie. 

Timbaland
Instagram/roxie_wegiel