Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Przed śmiercią żołnierz pozostawił swojej małżonce wiadomość w laptopie, w których napisał kilka słów dla niej i ich córeczk
Karol Osiński
Karol Osiński 19.01.2021 12:54

Przed śmiercią żołnierz pozostawił swojej małżonce wiadomość w laptopie, w których napisał kilka słów dla niej i ich córeczk

Mąż
fot. emmaweaverdayinthelife.blogspot.com

Mąż kobiety o nazwisku Emma Weaver został wysłany w 2010 na tajną misję wojenną do Afganistanu. Mający wówczas 26 lat Todd Weaver musiał zostawić w domu małżonkę i 9-miesięczną córeczkę. Niestety mężczyzna zginął, a wdowa otrzymała wszystkie rzeczy, które jej małżonek miał ze sobą. Kiedy otworzyła laptopa należącego do Todd’a znalazła w nim tylko dwa pliki. Jeden skierowany do niej, drugi do córeczki. Emma nie mogła powstrzymać łez.

Podczas pobytu w Afganistanie rozmawiali przez internet. Todd powtarzał Emmie, że bardzo za nimi tęskni i nie może doczekać się powrotu do domu. Kobieta nie miała świadomości, że już nigdy więcej nie zobaczy swojego małżonka. Opisało to na blogu emmaweaveradayinthelife.blogspot.com.

Mąż kobiety zginął w tajnej misji

Każda kobieta, której mąż wyjeżdża na tajną misję wojenną, jest świadoma tego, że może już nigdy więcej nie zobaczyć mężczyzny swojego życia. Przed wylotem męża Emma miała taką świadomość, jednak nie dopuszczała do siebie takiej możliwości, będąc pełną wiary, że mąż do niej powróci.

Niestety, 9 września 2010 roku otrzymała wiadomość o śmierci Todd’a. Stało się to na kilka dni przed jego planowanym powrotem do domu. Około miesiąca później został pochowany z honorami na Cmentarzu Narodowym w Arlington.

Emma przez dłuższy czas nie mogła uwierzyć w to, co spotkało jej rodzinę. Otrzymała wszystkie rzeczy, które mąż zabrał ze sobą na misję. Wśród nich był m.in. laptop. Jednak na początku nie miała odwagi, by przeglądać rzeczy małżonka.

Musiało minąć trochę czasu, żeby zebrała się na odwagę. Kiedy zdecydowała się włączyć laptopa małżonka, ku jej zdziwieniu zastała tam tylko dwa pliki zaadresowane odpowiednio do Emmy oraz ich córeczki Kiley. Po ich przeczytaniu nie mogła powstrzymać łez.

Mężczyzna zostawił listy do małżonki i córki

Na początku Emma zdecydowała się otworzyć plik, który mąż zaadresował do niej.

Cóż… jeśli to czytasz, to znaczy, że nie wróciłem do domu. Dlatego nigdy więcej nie będę mógł ci powiedzieć, jak bardzo Cię kocham. Przepraszam Cię, że już nigdy nie będę mógł być przy Tobie ciałem – rozpoczął swój poruszający list Todd.

Dodał kilka słów na temat urody małżonki i wyraził swoje szczęście, że było mu dane przeżyć wiele lat u boku Emmy.

Chciałbym, żebyś wiedziała, że jesteś dla mnie najważniejsza. Nie mógłbym wymarzyć sobie bardziej troskliwej, kochającej i pięknej żony. Miałem życie, o jakim zawsze marzyłem. Poślubiłem kobietę idealną. Mam też piękną córkę, która jest dla mnie prawdziwym cudem – dodał mężczyzna.

W liście do córki zawarł wiele wzruszających słów, w których przelał swoją ojcowską miłość i nadzieję, że Kiley wyrośnie na mądrą i wspaniałą kobietę. Zapewnił także, że zawsze będzie patrzeć na nią z góry i uśmiechać się do niej z nieba.

Zobacz zdjęcia:

mąż

Mężczyzna wyjechał na misję do Afganistanu, z której nigdy nie wrócił.

mąż

Został pochowany z honorami na Cmentarzu Narodowym w Arlington.

Mąż

Przed śmiercią mężczyzna pozostawił swojej małżonce dwa pliki w laptopie, w których napisał kilka słów dla niej i ich córeczki Kiley.

Źródło: webniusy.com

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania