Lifestyle.Lelum.pl > Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Twoja twarz brzmi znajomo
13.03.2022 17:38 Nieprzychylne komentarze po występie Viki Gabor w „Twoja twarz brzmi znajomo”. Nie wszyscy są zadowoleni

Mijający tydzień zaskoczył widzów Polsatu niemałymi emocjami, związanymi z najnowszym odcinkiem programu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Ku zdziwieniu wielu w ostatnim wydaniu show triumfowała Viki Gabor, która wcieliła się w rolę Rihanny. Mimo zachwytów jurorów, internauci nie zostawili jednak na młodej wokalistce suchej nitki.

Viki Gabor
12.03.2022 14:41 Afera po występie Viki Gabor w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Internauci grzmią: „Gdzie są rodzice?”

Viki Gabor z rozpędu weszła do świata show-biznesu. Nie tylko zaczęła rozkręcać swoją karierę muzyczną, podbijając listy przebojów, ale też zgodziła się na udział w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Nie wszystkim się to jednak podoba. Po ostatnim występie wokalistki w internecie pojawiły się bowiem krytyczne komentarze pod jej adresem. Warto jednak podkreślić, że były także osoby, które broniły wokalistki i jej sposobu na życie.

Twoja twarz brzmi znajomo
11.03.2022 22:06 Występ Danzela w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” zaskoczył wszystkich. Gwiazdor zdobył się na poświęcenie

Danzel jest jednym z uczestników programu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Metamorfoza, jaką przeszedł w dzisiejszym odcinku, zaskoczyła wszystkich. Muzyk wcielił się w Tinę Turner. Belgijski piosenkarz wykonał jeden z największych hitów Tiny Turner „Private dancer”. Wcielenie się w postać innej płci to nic nowego w „TTBZ”, jednak wokalista zdobył się na wyjątkowe poświęcenie.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo
11.03.2022 11:03 Co pokażą w 2. odcinku „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”? Maciej Dowbor i Piotr Gąsowski nie kryli zdziwienia

Nowy sezon programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo zapowiadał się niezwykle ekscytująco, już ze względu na to, że producenci zadbali o wypełniony gwiazdami skład uczestników i nowego jurora. Na tym się oczywiście nie skończyło. W show pojawiają się także specjalni goście i wiele innych atrakcji. W mediach społecznościowych programu opublikowano zdjęcie, na którym widać, jak prowadzący, Maciej Dowbor i Piotr Gąsowski zareagowali na jedną z nich.

dzieci Roberta Janowskiego
10.03.2022 23:06 Robert Janowski powraca do „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Widzowie Polsatu tego nie przewidzieli

Fani Roberta Janowskiego na pewno przyjmą tę wiadomość z entuzjazmem. Muzyk i zwycięzca 15. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” znów pojawi się w programie. Wielki powrót artysty na ekranie będziemy mogli zobaczyć już niebawem. Robert Janowski zdecydowanie podbił serca jurorów i publiczności w ostatniej edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Muzyk udowodnił, że nie ma kreacji, z którą by sobie nie poradził. W finale wcielił się w postać Marka Knopflera z zespołu Dire Straits, czym zapewnił sobie absolutne pierwsze miejsce w rankingu. Poproszeni o wskazanie faworytów wśród wszystkich przebrań Roberta fani nie mogli się zdecydować, jednak ogromną popularnością cieszyła się kreacja Stinga, Raffaelli Carra. Wielu długo nie zapomni widoku muzyka we wspaniałej sukni i blond peruce, bezbłędnie wykonującego „A far l’amore comincia tu”.

polsat
09.03.2022 18:31 W najbliższym odcinku „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” zabraknie jednego z jurorów. Jego twarz pojawi się na ekranie

Program „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” od lat cieszy się niesłabnącą popularnością wśród wiernych fanów. W najnowszej edycji lubianego show zaszły zmiany w składzie jury. Jeden z oceniających nie będzie obecny w studiu podczas zbliżającego się odcinka. W najnowszym odcinku programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” zabraknie jednej z kluczowych gwiazd show. Mimo braku możliwości pojawienia się osobiście w studiu juror znalazł sposób, aby ocenić występy uczestników.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo
08.03.2022 16:03 Produkcja „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” zamieściła niespotykany komunikat. Gąsowski i Dowbor pojawili się z kwiatami

Niespodziewany komunikat od gwiazd „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Pojawiło się nagranie, a na nim Piotr Gąsowski, Maciej Dowbor, Patryk Cebulski, Maciej Radel i Danzel. Panowie mieli ważną wiadomość do przekazania. Obecny, 16. już sezon „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” od samego początku obfituje w wielkie emocje. Przede wszystkim ze względu na obecność przedstawicieli młodego pokolenia artystów. Na scenie mogliśmy zobaczyć nie tylko nastoletnią wokalistkę Viki Gabor, ale i Patryka Cebulskiego. To właśnie 24-letni aktor zwyciężył w pierwszym starciu i zdobył serca widzów, choć walka pomiędzy nim a popularnym piosenkarzem Danzelem była bardzo wyrównana.

Viki Gabor
05.03.2022 21:54 Skandal po wczorajszym odcinku „TTBZ”. Przecież Viki Gabor ma dopiero 14 lat

Wczoraj wyemitowano pierwszy odcinek najnowszej serii programu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Jedną z uczestniczek tego sezonu jest Viki Gabor. Jej występ wzbudził spore kontrowersje. Od 4 marca na kanale Polsat można oglądać odcinki 16. sezonu programu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Emisja w każdy piątek o godzinie 20:05.

Ewa Krawczyk
05.03.2022 17:57 Sypią się gratulacje. Ewa Krawczyk może przecierać oczy, niezwykłe co zrobił w „TTBZ” Andrzej Kozłowski

Ewa Krawczyk może być dumna? We wczorajszym odcinku programu „Twoja twarz brzmi znajomo” Andrzej Kozłowski brawurowo wykonał jeden z przebojów Krzysztofa Krawczyka. 4 marca ruszył nowy, 16. sezon programu Polsatu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Kolejne odcinki można oglądać w każdy piątek o godzinie 20:05 na kanale Polsat.

Twoja twarz brzmi znajomo
05.03.2022 10:02 Widzowie oburzeni po premierowym odcinku „Twoja twarz brzmi znajomo”. „To kpina”

Za nami premierowy odcinek „Twoja twarz brzmi znajomo”. Niestety, nie wywołał on samych pozytywnych emocji. Po emisji odcinka widzowie tłumnie wyrazili swoje oburzenie. Z hukiem rozpoczął się kolejny, 16. już sezon kultowego show Polsatu „Twoja twarz brzmi znajomo”. W ostatniej edycji, ku olbrzymiej radości widzów zwyciężył Robert Janowski, uwielbiany muzyk i kompozytor, były prowadzący „Jaka to melodia”. Tym razem, podczas premierowego odcinka na scenie zobaczyliśmy m.in. Karolinę Pisarek, Patryka Cebulskiego, Viki Gabor, czy Danzela. Wszyscy dali wspaniały popis, jednak zwycięzca odcinka mógł być tylko jeden. Wybór padł na Patryka Cebulskiego, który wcielił się w Bruno Marsa.

katarzyna skrzynecka
22.02.2022 18:40 Nowa jurorka „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”? Nie, to Katarzyna Skrzynecka po metamorfozie

Katarzyna Skrzynecka pochwaliła się zdjęciem z przygotowań do programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Fani natychmiast zwrócili uwagę na zupełnie nową stylizację gwiazdy. Posypały się komentarze. Katarzyna Skrzynecka z pewnością nie może narzekać na brak zajęć. 51-letnia gwiazda podbiła ostatnio serca fanów rolą w najnowszej części filmu „Kogel-Mogel”, gdzie wcieliła się w postać Marlenki Wolańskiej. Odkąd w 2014 roku odniosła fantastyczne zwycięstwo podczas pierwszej edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, od drugiego sezonu zajmowała zaszczytne miejsce na fotelu jury. Trudno dziś wyobrazić sobie popularny program Polsatu bez udziału gwiazdy, której wkład w kulturę jest nieoceniony — zarówno na scenie muzycznej, jak i teatrze oraz telewizji.

Viki Gabor
16.02.2022 21:43 Viki Gabor nagle zaczęła mówić o ojcu Piotra Cugowskiego i Michale Wiśniewskim. Wyjawiła zakulisowe fakty o „TTBZ”

Już w marcu 16. edycja programu Polsatu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Jedną z uczestniczek została Viki Gabor, jako najmłodsza uczestniczka muzycznego show. Właśnie zdradziła, co sądzi o jurorach „TTBZ”. „Twoja twarz brzmi znajomo” jest emitowany na Polsacie od 2014 roku. Doczekał się już 15 sezonów, a wiosną 2022 zostanie wyemitowana najnowsza, 16. edycja.

Janina Ochojska
21.01.2022 18:29 Znamy nazwisko nowego jurora „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Ogromne zaskoczenie

Kilka godzin Gromee, jeden z jurorów ostatniej edycji programu „Twoja twarz brzmi znajomo”, poinformował o rezygnacji z udziału w formacie. Redakcja Świata Gwiazd ustaliła, kto zastąpi muzyka podczas najnowszej odsłony show.

Polsat, Twoja twarz brzmi znajomo
20.01.2022 09:47 „Twoja twarz brzmi znajomo”: Nagła, smutna informacja dla widzów. Właśnie ogłoszono

Polsat zdecydował o zawieszeniu prac nad kolejnym sezonem programu „Twoja twarz brzmi znajomo” – poinformował w sieci dwumiesięcznik „Press”. Powodem jest aktualna sytuacja epidemiczna w kraju.

edyta górniak
15.01.2022 17:19 Wielka afera, internauci porażeni decyzją Polsatu. Poszło o niepełnoletnią Viki Gabor

Przed nami 16. edycja programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Popularny program już wkrótce powróci na antenę. Na Instagramie potwierdzono listę uczestników nowej odsłony, a wśród nich pojawiła się także Viki Gabor. Wybór 14-letniej gwiazdy wzbudził ogromne poruszenie wśród fanów show. Widzowie Polsatu jeszcze niedawno kibicowali swoim ulubieńcom podczas 15 edycji uwielbianego programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Zwyciężył Robert Janowski. Teraz poznaliśmy uczestników nowej odsłony programu. Wśród nich pojawił się m.in. aktor, Patryk Cebulski, wokalistka Anna Jurksztowicz i modelka, Karolina Pisarek. Największe emocje wzbudza jednak zapowiedź uczestnictwa Viki Gabor. Występ zaledwie 14-letniej piosenkarki wzbudził kontrowersje a pod wpisem pojawiają się słowa krytyki dla Polsatu.

wyniki Twoja Twarz brzmi znajomo
12.11.2021 23:10 Ogłoszono wyniki „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Widzowie oburzeni

Polsat ogłosił właśnie wyniki „Twoja twarz brzmi znajomo” – jednego z najchętniej oglądanych programów stacji. W finałowym odcinku zmierzyła się czwórka zawodników – Adam Zdrójkowski, Barbara Kurdej-Szatan, Robert Janowski oraz Kasia Łaska. Zwycięzcą został jednak były prowadzący program „Jaka to melodia?”.

Adam Zdrójkowski
12.11.2021 22:25 Oszałamiający występ Adama Zdrójkowskiego w „Twoja twarz brzmi znajomo”

Tegoroczny finał programu Polsatu „Twoja twarz brzmi znajomo” rozpoczął się z wielką pompą – finaliści wcielili się bowiem w członków kultowego zespołu ABBA. Widzów (oraz jurorów) zaskoczył jednak najmłodszy uczestnik show – Adam Zdrójkowski. Upatrywana w roli faworytki Barbara Kurdej-Szatan straciła właśnie szansę na wygraną po tak fenomenalnym występie aktora?

Twoja twarz brzmi znajomo
12.11.2021 21:42 Twoja twarz brzmi znajomo: uczestnicy dali czadu w Polsacie

Ostatni odcinek 15. edycji show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” rozpoczął się od wykonania piosenki „Voulez-Vous” zespołu ABBA. W uczestników kultowego zespołu wcieliła się czwórka finalistów: Kasia Łaska, Robert Janowski, Adam Zdrójkowski oraz Barbara Kurdej-Szatan.

Katarzyna Skrzynecka
06.10.2021 00:18 Widzowie nie zobaczą Skrzyneckiej w jury „TTBZ”. Zastąpi ją wielki gwiazdor

„Twoja twarz brzmi znajomo” to jedna z najpopularniejszych rodzimych produkcji zagranicznego show. Polska adaptacja programu co piątek gromadzi bowiem przed ekranami telewizyjnymi setki tysięcy widzów. W kolejnym odcinku show wielbiciele formatu nie zobaczą jednak – obecnej w gronie jurorskim od drugiego sezonu – Katarzyny Skrzyneckiej. Znamy powód.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo
04.10.2021 21:06 Widzowie oburzeni po ostatnim odcinku „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Ostatni docinek programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” zostanie zapamiętany na długo. Zwyciężyła go Katarzyna Łaska, co zdaniem internautów było niesprawiedliwym werdyktem. Wszyscy stanęli po stronie Roberta Janowskiego. Słynny dziennikarz muzyczny otrzymał owacje na stojąco za swój występ w roli Stinga. To nie wystarczyło, by został doceniony i zwyciężył.

polsat
07.07.2021 15:37 ,,Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: nie do wiary, kto trafił do show Polsatu. Była gwiazda TVP ma ogromne szanse na wygraną

Już niedługo nowa edycja programu Twoja twarz brzmi znajomo. Jak udało się dowiedzieć Pomponikowi, jednym z uczestników show ma być Robert Janowski. Twoja twarz brzmi znajomo to kultowy program Polsatu. Jak spekulują media, kolejnym uczestnikiem show, obok Basi Kurdej-Szatan ma być Robert Janowski.

Piotr Gąsowski
09.05.2021 00:32 ,,Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: wpadka Piotra Gąsowskiego. Nazwał uczestniczkę imieniem nowej żony jej byłego

Kolejna wpadka w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”. Tym razem w internecie zawrzało po tym, jak Piotr Gąsowski pomylił imię uczestniczki. „Twoja twarz brzmi znajomo” już kolejnym raz staje się przyczyną nie lada afery, która rozgorzała w internecie. Do tej pory największe zarzuty co do programu pojawiały się w momencie, kiedy uczestnicy o białej skórze byli upodabniani do czarnoskórych wykonawców. Jednak tym razem chodzi o błąd, który popełnił gospodarz show, czyli Piotr Gąsowski. Aktor pomylił imię jednej z uczestniczek i zwrócił się do niej imieniem nowej żony jej byłego męża.

twoja twarz brzmi znajomo
23.04.2021 14:41 Wypadek na planie ,,Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Gwiazdor Polsatu trafił do szpitala, konieczna była operacja

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Piotr Gawron-Jedlikowski zerwał ścięgno Achillesa podczas prób do programu. Niestety, sytuacja była na tyle poważna, że lekarze zdecydowali o operacji. O całej sytuacji aktor opowiedział w rozmowie z portalem pomponik.pl. Na początku myślał, że to tylko skurcz. Niestety, ból był nie do wytrzymania.

Krzysztof Krawczyk
15.03.2021 14:46 Krzysztof Krawczyk w końcu przerwał milczenie. Muzyk opublikował wpis chwytający za serce

W ostatnim odcinku programu „Twoja Twarz Brzmi znajomo” Michał Meyer wcielił się w postać Krzysztofa Krawczyka. Tym samym wygrał kolejną odsłonę programu. Jak słynny piosenkarz zareagował na wykonanie aktora? Pojawiły się już dwa odcinki czwartej edycji programu „Twoja Twarz Brzmi znajomo”. Program polega na tym, że znane publiczności gwiazdy występują na scenie, wcielając się w postaci polskich i światowych muzyków, wykonując ich muzyczne przeboje.

Piotr Gawron-Jedlikowski
04.03.2021 11:22 Piotr Gawron-Jedlikowski doznał kontuzji. Każdy krok sprawiał mu ból

Jeden z uczestników nadchodzącej kolejnej edycji programu Twoja twarz brzmi znajomo, Piotr Gawron-Jedlikowski podczas próby doznał poważnej kontuzji i jego występ stanął pod znakiem zapytania. Wypadek wyglądał bardzo groźnie. Jak podaje informator Pomponika, młody aktor zerwał ścięgno Achillesa. Nowa edycja show Twoja twarz brzmi znajomo, wystartuje już w najbliższy piątek o godz. 20:05 w Polsacie. Wiele wskazywało na to, że Piotr Gawron-Jedlikowski na swój debiut będzie musiał jeszcze poczekać, jednak prawdopodobnie ujrzymy go na scenie.

08.02.2021 22:20 ,,Taniec z gwiazdami” znika z wiosennej ramówki Polsatu. Zastąpi go inne show

Ta informacja niewątpliwie nie będzie w smak dziesiątkom tysięcy telewidzów w całej Polsce. Jeden z najpopularniejszych tanecznych programów, Taniec z gwiazdami znika z wiosennej ramówki telewizji Polsat. Zostanie zastąpiony 14. edycją Twoja twarz brzmi znajomo. Decyzja włodarzy stacji była jednoznaczna i sprecyzowana. Informację podał portal Wirtualne Media. Fani programu Taniec z gwiazdami nie będą mogli dobrze wspominać początku 2021 roku w odniesieniu do swojego ulubionego tanecznego show. Według przekazywanych przez Wirtualne Media wiadomości program niestety zostanie zniesiony z wiosennej ramówki Polsatu.

Twoja twarz brzmi znajomo
06.02.2021 13:13 Duże zmiany w Polsacie. „Twoja twarz brzmi znajomo” z nową godziną emisji

Polsat szykuje dla swoich widzów spore zmiany na antenie. Niektórzy mogą się poczuć niezadowoleni, ponieważ stacja podjęła decyzję ws. programu Twoja twarz brzmi znajomo. Od siedmiu lat show leciało w soboty o godz. 22.00. Wygląda na to, że w końcu przyszedł czas na odświeżenie nieco ramówki. Portal Pomponik jako pierwszy dowiedział się, że Polsat planuje zmienić godziny emisji programu Twoja twarz brzmi znajomo. Już niedługo muzyczne show będziemy mogli zobaczyć w każdy piątek o godz. 20.00.

Katarzyna Skrzynecka
02.09.2020 10:40 Katarzynie Skrzyneckiej puściły nerwy, już nie wytrzymała. „Wredna i durna jak puste pudło”

Świętą zasadą popularnych osób na social mediach jest niewchodzenie w kłótnie z internetowymi trollami i nieodpowiadanie na nieprzychylne komentarze. Niestety czasami przytyki względem pewnych kwestii przekraczają granice przyzwoitości i należy się do nich odnieść. Właśnie tak postąpiła Katarzyna Skrzynecka.Katarzyna Skrzynecka w ostatnim czasie kilkukrotnie dawała o sobie znać w mediach społecznościowych. Popularna aktorka bardzo aktywnie prowadzi swoje social media. Niedawno na swoim Instagramie zamieściła zdjęcia z wakacji, które jedna z internautek skomentowała w wyjątkowo przykry sposób, aktorka ostro opowiedziała i nie przebierała w słowach.