Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Nowa jurorka „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”? Nie, to Katarzyna Skrzynecka po metamorfozie
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 22.02.2022 18:40

Nowa jurorka „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”? Nie, to Katarzyna Skrzynecka po metamorfozie

katarzyna skrzynecka
filmpolski.pl

Katarzyna Skrzynecka pochwaliła się zdjęciem z przygotowań do programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Fani natychmiast zwrócili uwagę na zupełnie nową stylizację gwiazdy. Posypały się komentarze.

Katarzyna Skrzynecka z pewnością nie może narzekać na brak zajęć. 51-letnia gwiazda podbiła ostatnio serca fanów rolą w najnowszej części filmu „Kogel-Mogel”, gdzie wcieliła się w postać Marlenki Wolańskiej.

Odkąd w 2014 roku odniosła fantastyczne zwycięstwo podczas pierwszej edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, od drugiego sezonu zajmowała zaszczytne miejsce na fotelu jury. Trudno dziś wyobrazić sobie popularny program Polsatu bez udziału gwiazdy, której wkład w kulturę jest nieoceniony — zarówno na scenie muzycznej, jak i teatrze oraz telewizji.

Odmieniona Katarzyna Skrzynecka szykuje się do 16. sezonu „TTBZ”

Nie tak dawno temu poznaliśmy uczestników 16. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, która rozpocznie się już na początku marca. Po krótkiej przerwie, spędzonej wraz z przyjaciółmi na białym szaleństwie we Włoszech, Katarzyna Skrzynecka znów rzuciła się w wir pracy. Na Instagramie gwiazdy pojawiają się coraz to nowsze relacje z prac nad nową serią programu.

Dziś gwiazda podzieliła się kolejnymi nowinkami z planu i opowiedziała o utrudnieniach, spowodowanych ostatnimi zawirowaniami pogodowymi w Warszawie. Z relacji wynika, że większość ekipy przybyła na plan z ponad 40-minutowym opóźnieniem.

— Dzień Dobryś w pracy @twojatwarzbrzmiznajomo. Wszyscy spóźnieni do studia ponad 40 minut z powodu GIGAkorka w deszczu na wszystkich możliwych ulicach, którymi można by dostać się do studia Cyfrowego Polsatu — zrelacjonowała.

My jednak patrzyliśmy tylko na fryzurę gwiazdy. Katarzyna Skrzynecka pozowała do zdjęcia w zupełnie nowej, świeżej stylizacji. Efektowne, krótkie loczki nadały 51-latce młodzieńczego, pełnego energii wyglądu, a grzywka opadająca ukośnie na czoło dopełniła wyglądu lekkiej, zalotnej fryzurki.

Fani także nie mogli powstrzymać słów podziwu:

— W takich zakręconych włosach normalnie 10 lat młodziej

— Pani Kasiu wygląda Pani rewelacyjnie! Uwielbiam Pani uśmiech.

— Jaka fryzura piękna! I uśmiech…. Super! — mogliśmy przeczytać pod zdjęciem.

A wy co sądzicie?

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Uwielbiany dziennikarz po wybudzeniu ze śpiączki przerwał milczenie. Widział porażające rzeczy
  2. Co się dzieje z Witoldem Pasztem? Niepokojący widok na profilu jurora „The Voice Senior”
  3. Tomasz Karolak pokazał swojego syna. Internauci nie mogli uwierzyć w to, co widzą: „Klon”