Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Viki Gabor wcieliła się w Jacksona. Skrzynecka aż usiadła z wrażenia po tym, co zrobiła na scenie w TTBZ
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 25.03.2022 22:31

Viki Gabor wcieliła się w Jacksona. Skrzynecka aż usiadła z wrażenia po tym, co zrobiła na scenie w TTBZ

Viki Gabor
fot. Kadr z programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo, prod. Endemol Shine Polska/Pawel Wodzynski/East News

Viki Gabor w najnowszym odcinku programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” wcieliła się w króla popu. Jurorzy z zachwytem oglądali występ młodej artystki. Największy komplement otrzymała od Katarzyny Skrzyneckiej.

Zwyciężczyni Eurowizji Junior stanęła do rywalizacji z innymi gwiazdami polskiego show-biznesu w popularnym programie rozrywkowym „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. W najnowszym odcinku wcieliła się w bezkonkurencyjnego króla popu, Michaela Jacksona.

Nastoletnia artystka zachwyciła swoim występem jurorów w odnowionym składzie. Piosenkarkę pierwszy raz oceniał Robert Janowski, który wyjątkowo zastąpił Michała Wiśniewskiego.

Jurorzy programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” nie mogli oderwać wzroku od Viki Gabor

Podczas czwartego odcinka show Polsatu polscy i zagraniczni uczestnicy mieli trudne zadanie z utworami światowej sławy muzyków. Na barki nastoletniej wokalisty spadł ciężar popularności Michaela Jacksona.

Viki Gabor w dopracowanej charakteryzacji wystąpiła na scenie z utworem „Black Or White”, oczarowując jurorów oraz publiczność barwą głosu i ruchem scenicznym. Po występie wokalistka otrzymała morze oklasków, ale był to dopiero początek komplementów.

Gwiazdorskie jury w składzie: Małgorzata Walewska, Katarzyna Skrzynecka, Krzysztof Cugowski i wyjątkowo Robert Janowski, było pod wrażeniem pokazu nastolatki.

Większość piosenki udała Ci się idealnie. Ja jestem absolutnie zaczarowana, rewelacyjny Michael Jackson. Mnie się bardzo podobało — komplementowała występ Katarzyna Skrzynecka.

Dla Viki Gabor możliwość zaprezentowania się w roli wybitnego artysty miała dodatkowe, sentymentalne, znaczenie. Wokalistka przyznała, że dorastała, słuchając piosenek amerykańskiego artysty.

Widzowie również nie szczędzili komplementów udanemu występowi. W mediach społecznościowych zaroiło się od pochwał dla piosenkarki.

Majkel żyje! Ogień!! Fantastyczna głosowo — skomentowano.

Wspaniały Michael. Bardzo podobna z wyglądu i z głosu, świetnie — pogratulował występu internauta.

Fantastyczny występ. Uważam, że świetnie sobie poradziła, a miała trudne zadanie — pochwalono młodą uczestniczkę.

Z odcinka na odcinek zwyciężczyni Eurowizji Junior coraz pewniej czuje się na scenie programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Widzowie z zainteresowaniem będą się przyglądać jej kolejnym odsłonom, a także zmaganiom reszty uczestników.


Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Skuteczne sposoby na wzmocnienie odporności u dzieci. Zapomnisz o ciągłym bieganiu do lekarza
  2. Twoje dziecko skończyło 6 miesięcy? To jeden z najważniejszych momentów
  3. Zrobili zdjęcia Violettcie Arlak z „Rancza”. Widok dołu kreacji wywołał wielkie poruszenie