Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Co pokażą w 2. odcinku „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”? Maciej Dowbor i Piotr Gąsowski nie kryli zdziwienia
Michał Fitz
Michał Fitz 11.03.2022 11:03

Co pokażą w 2. odcinku „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”? Maciej Dowbor i Piotr Gąsowski nie kryli zdziwienia

Twoja Twarz Brzmi Znajomo
kadr z programu Twoja twarz Brzmi Znajomo

Nowy sezon programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo zapowiadał się niezwykle ekscytująco, już ze względu na to, że producenci zadbali o wypełniony gwiazdami skład uczestników i nowego jurora. Na tym się oczywiście nie skończyło.

W show pojawiają się także specjalni goście i wiele innych atrakcji. W mediach społecznościowych programu opublikowano zdjęcie, na którym widać, jak prowadzący, Maciej Dowbor i Piotr Gąsowski zareagowali na jedną z nich.

Specjalny gość w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo?

We wspomnianym wyżej wpisie osoby prowadzące media społecznościowe programu nie zdradziły, na kogo lub na co zareagowali zaskoczeniem prowadzący. Zachęcono natomiast internautów do tego, by zgadywali, co wywołało takie zdziwienie na twarzach prezenterów. Ci mieli kilka ciekawych pomysłów.

W sekcji komentarzy pojawiły się nazwiska wielu celebrytów. Niektórzy sugerowali, że może to być syn nowego jurora, Chris Cugowski. Oficjalny profil programu odpowiedział jednak, że to nie o niego chodzi. Mniej konkretnych odpowiedzi udzielał za to, gdy fani pisali o Robercie Janowskim, który przecież zwyciężył poprzednią edycję programu. Można więc spodziewać się, że to faktycznie o niego chodzi.

– Widzimy, że bardzo dużo osób chce po raz kolejny zobaczyć Roberta – niejednoznacznie skomentowano.

Warto przypomnieć, że wcześniej na oficjalnym profilu programu opublikowano fragment następnego odcinka, na którym widać innego gościa. Wraz z Patrykiem Cebulskim na scenie pojawił się bowiem Zenek Martyniuk, w którego wcielał się wspomniany uczestnik. Panowie wspólnie odśpiewali refren jednej z piosenek króla disco-polo.

Zobacz post:

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Uwielbiany dziennikarz po wybudzeniu ze śpiączki przerwał milczenie. Widział porażające rzeczy
  2. Co się dzieje z Witoldem Pasztem? Niepokojący widok na profilu jurora „The Voice Senior”
  3. Tomasz Karolak pokazał swojego syna. Internauci nie mogli uwierzyć w to, co widzą: „Klon”