Lifestyle.Lelum.pl > Siostra

Siostra

Emilian Kamiński, szpital
10.03.2024 19:25 Przykre, do czego doszło w szpitalu. Emilian Kamiński usłyszał smutne słowa

Śmierć Emiliana Kamińskiego w grudniu 2022 roku wstrząsnęła całą Polską. Choć artysta zmagał się z bezwzględną chorobą, jego bliscy oraz on sam mieli nadzieję, że jeszcze wydarzy się cud i aktor zwycięży z rakiem. Niestety ta nadzieja zgasła w szpitalu, w którym Kamiński przebywał niedługo przed swoją śmiercią. Książka o aktorze, która ukarze się już 26 marca, ujawnia m.in. porażające kulisy tego, jak został potraktowany przez lekarkę.

Esmeralda Godlewska
17.04.2021 18:14 Siostra Godlewskiej pokazała materiał z interwencji policji w domu Esmeraldy. „Mam wyrwane serce”

Wczoraj wieczorem na profilu Esmeraldy Godlewskiej pojawiła się informacja, że celebrytka nie żyje. Wszystko jednak zostało zdementowane. Jej siostra Magdalena opublikowała na InstaStories nagranie z interwencji policji w mieszkaniu Esmeraldy, jednak przyznała, że czuje się przez to wszystko fatalnie – Mam wyrwane serce – napisała. Siostra Esmeraldy Godlewskiej, Magdalena nie jest tak popularna, jak pierwsza z wymienionych. Nieco ciszej zrobiło się o trzeciej z Godlewskich, Małgorzacie. Sprawa z wczoraj rozpętała prawdziwą burzę w sieci, jednak na szczęście wszystko okazało się fejkiem.

Siostra Piotra Żyły
28.02.2021 13:28 Kim jest siostra Piotra Żyły? Dorota Żyła też brała udział w mistrzostwach świata

Nasz świeżo upieczony mistrz świata w skokach narciarskich nie jest jedynym członkiem swojej rodziny, który startował w mistrzostwach świata. Siostra Piotra Żyły, Dorota Żyła próbowała swoich sił na arenie międzynarodowej w Snowboardzie, jednak dwukrotne złamanie nogi wykluczyło dalszą możliwość uprawiania przez nią sportu. Powtarzająca się kontuzja sprawiła, że siostra Piotra Żyły musiała zakończyć swoją karierę sportową. Niedługo po tym zajęła się całkowicie czymś innym. Jednak na tym nie koniec niespodzianek, ponieważ to nie ostatnia osoba w ich rodzinie, która miała styczność ze sportami zimowymi.

kora
28.07.2020 10:07 Dziś druga rocznica śmierci Kory. Siostra ujawniła, jakie były ostatnie słowa gwiazdy

Kora zmarła 28 lipca 2018 roku. Jej siostra Anna Kubczak w rozmowie z Faktem wyjawiła, jakie były ostatnie słowa gwiazdy, wspomina także noc, podczas której wokalistka Maanamu odchodziła: Tej nocy była magia.Kora zapisała się w pamięci tak wielu ludzi jako legenda. Przede wszystkim muzyczna, ale także artystyczna. To ona właśnie wyznaczyła nowy nurt, w którym ośmielała kobiety, zachęcała do bycia sobą, wyciągała je z marazmu i nieśmiałości. Mówi się, że była to niezwykła osoba, którą otaczał niewyjaśniony nimb. Jej siostra wyjawiła ostatnie słowa artystki.

Robert Lewandowski
01.06.2020 18:04 Robert Lewandowski pęka z dumy. W rodzinie pojawi się kolejne dziecko, mamy zdjęcia

Robert Lewandowski osobiście nigdy nie potwierdził plotek o tym, że jego siostra jest w ciąży. Sama zainteresowana zwlekała wręcz do ostatniej chwili – zdjęciami z brzuszkiem podzieliła się w Dzień Mamy. Fani rodziny są zachwyceni.Robert Lewandowski niedawno został tatą, lecz jak się okazuje, to nie koniec niespodzianek. Siostra piłkarza, Milena Lewandowska-Miros na mediach społecznościowych potwierdziła plotki, że spodziewa się dziecka. Sportowiec już po raz drugi zostanie wujkiem. Mamy zdjęcia ciążowego brzuszka!

04.02.2020 13:35 Siostra Filipa Chajzera, Weronika Chajzer to długonoga blondynka. Ma 186 cm wzrostu

Siostra Filipa Chajzera zachwyciła Internautów. Kobieta to długonoga blondynka, która może poszczycić się nieskazitelną sylwetką. Weronika ma 186 cm wzrostu, a jej Instagram przepełniony jest sportowymi i motywacyjnymi zdjęciami. Kim jest Weronika Chajzer? Sławny brat może być z niej naprawdę dumny. Filip Chajzer to jeden z najpopularniejszych polskich dziennikarzy. Pomimo tego, że na co dzień stara się chronić prywatność swoją, jak i swoja najbliższą, w przypadku młodszej siostry pozwala sobie na małe odstępstwa. W momencie, gdy na swoim profilu opublikował jej zdjęcie, Internauci nie szczędzili jej komplementów. Obok urody dziewczyny trudno jest przejść obojętnie.

Panna młoda
31.01.2020 12:10 Panna młoda zamarła, gdy jej siostra nagle przerwała ślub. Miała ważny powód

Panna młoda była zaskoczona jak nigdy i w trakcie najważniejszego dnia w swoim życiu dosłownie zamarła! Gdy jej siostra niespodziewanie przerwała ceremonię, zupełnie nie wiedziała, co ma o tym myśleć. Była niewiarygodnie zdezorientowana i zakłopotana. Powód, który podała, sprawił, że kobieta zamarła. Co tak naprawdę wydarzyło się w dniu zaślubin? Ślub to najpiękniejszy dzień w życiu każdej kobiety – nie sposób nie zgodzić się z tym stwierdzeniem. Robimy wszystko, tak by był on wyjątkowy i niepowtarzalny. Nawet po wielu latach chętnie wracamy pamięcią do tego wydarzenia. Tak też bez wątpienia będzie w przypadku bohaterki naszego artykułu. Siostra sprawiła jej niespodziankę, o której nigdy nie zapomni!

Kobieta
28.12.2019 18:45 Siostra urodziła dziecko swojemu bratu. Zrobiła to z powodu pieniędzy

Siostra urodziła dziecko swojemu bratu. Znamy powody tej decyzji. Choć sprawa jest dość nieoczywista, to zdaniem rodzeństwa nie mogli znaleźć lepszego rozwiązania. Ważną rolę odegrał czynnik finansowy, skomplikowane prawo i ich bliska relacja. Wyjaśniamy! Kobieta zdecydowała się urodzić dziecko, aby pomóc bratu. Choć brzmi to niewiarygodnie, to właśnie taka jest prawda na temat niedawnych wydarzeń w Wielkiej Brytanii. Kwestie prawne i finansowe spowodowały, że było to jedyne wyjście z trudnej sytuacji. Zobaczcie, jak to tego doszło!

500 plus
20.12.2019 17:05 „500 plus odebrało mojej siostrze rozum. Już nie pamiętam, kiedy nie była w ciąży”

500 plus jest krytykowane przez wiele osób ze względu na przeróżne kwestie, czy to wpływ, jaki będzie miało na gospodarkę, czy to, do kogo są kierowane. Dla tej użytkowniczki forum internetowego, to osobista kwestia. Przeraża ją, jak dotacje o państwa wpływają na jej siostrę. Siostra kobiety ma już czwórkę dzieci, wszystkie są jeszcze malutkie, a ona zaszła już w kolejną ciążę. Kiedy urodziła pierwsze dziecko, autorka posta w pełni ją wspierała i była szczęśliwa, że rodzina jej siostry się powiększa. Kiedy jednak ta zaszła w trzecią ciążę, siostra zaczęła się zastanawiać, czy 500 plus nie ma tu przypadkiem znaczenia.

siostra
17.12.2019 20:33 Siostra przespała się z jej narzeczonym. Zemściła się w niewyobrażalny sposób

Siostra zachowała się w niewyobrażalny sposób. Pozbawiona jakichkolwiek zasad i hamulców moralnych kobieta przespała się z jej narzeczonym. Zdradzona i zraniona Malwina postanowiła się zemścić. Swoimi poczynaniami podzieliła się w sieci. Internauci nie mogli wyjść z podziwu. Zdradzona kobiety opowiedziała swoją wstrząsająca historię na jednej ze stron Internetowych, niemalże natychmiast wywołała lawinę komentarzy. Malwina była zupełnie bezradna i zdruzgotana na wieść, że ukochany zdradził ją z jedną z najbliższych jej osób. Zemstę, którą obmyśliła, zapamiętają do końca życia.

brat
16.11.2019 17:36 Chłopiec przyszedł pożegnać się ze swoją nieuleczalnie chorą siostrzyczką. Zdjęcie łamie serce

Brat swoich zachowaniem pokazał, jak ogromna potrafi być miłość do młodszej siostrzyczki. Kiedy 4-letnia dziewczynka leżała na sali szpitalnej i umierała na raka, z którym zmagała się niemalże od urodzenia, ten postanowił się z nią pożegnać. Widok tej dwójki rozrywa serce na milion kawałków. Pożegnania z osobami, których naprawdę kochamy, są jedną z najtrudniejszych rzeczy, z którymi zmuszeni jesteśmy się zmierzyć. Jeszcze trudniej jest, kiedy śmierć zabiera zupełnie niczemu niewinne dziecko. Widok schorowanej dziewczynki sprawi, że do oczu napływają łzy. Obecność i wsparcie najbliższych osób, najprawdopodobniej trzymały ją przy życiu.

anna przybylska siostra
03.11.2019 13:01 Siostra Anny Przybylskiej pokazała jej grób po Święcie Zmarłych. Łzy same cisną się do oczu

Siostra Anny Przybylskiej postanowiła zaskoczyć tych, którzy nadal pamiętają o zdolnej aktorce. Kobieta opublikowała zdjęcia, na których widać miejsce, gdzie pochowana została gwiazda. Zobaczcie jak wiele osób upamiętniło zmarłą artystkę. Anna Przybylska była wyjątkowo zdolną polską aktorką, szczególnie znaną z roli zachwycającej policjantki Marylki w serialu Złotopolscy, oraz doktor Kariny w późniejszej produkcji Daleko od noszy. Niecodzienna uroda gwiazdy zapewniła jej nie tylko sławę, ale także wiele kontraktów reklamowych.

siostra
19.10.2019 18:35 Paulina: ”Mój chłopak spotykał się najpierw z… moja siostrą. Do dziś nie mogę na nią patrzeć”

Siostra jest największym wrogiem naszej dzisiejszej bohaterki. Odwieczna zazdrość i rywalizacja okazała się destrukcyjna dla ich relacji. To jednak nie wszystko, o czym powinniście wiedzieć. Mój chłopak spotykał się najpierw z moją siostrą. Do dziś nie mogę na nią patrzeć, wyznała w liście do redakcji Paulina. Przyjęło się, że nie ma lepszej przyjaciółki od własnej siostry. Przecież to ona jest przy nas zawsze, gdy tego naprawdę potrzebujemy. Więź łącząca siostry jest na tyle szczególna, że góruje nawet nad relacjami przyjacielskimi. Niestety nie zawsze tak jest tak kolorowo. Są też sytuacje kiedy siostra, znając nasze wszystkie słabości… staje się największą rywalką.

top model
18.09.2019 16:23 Uczestnik ”Top Model” martwi się o swoją młodszą siostrzyczkę. Została w domu z ojciem-alkohlikiem

Brat i siostra zazwyczaj mają trudne relacje. Szczególnie z tak dużą różnicą wieku, jak ta pomiędzy Michałem a Gabrysią. Niestety, i tak bywa w życiu, że ciężka sytuacja w domu zmusza dzieci to tego, by dorastały szybciej. Tak było i w przypadku tego uczestnika Top Model, Michała Gały, którego największym celem, jak sam mówi, jest zapewnienie młodszej siostrze dobrego domu. Dzieci alkoholików często zmuszone są w dużo młodszym wieku niż ich rówieśnicy zacząć myśleć i żyć jak dorośli. To smutne, że ludzie, którzy powinni zajmować się zabawą, doświadczaniem po raz pierwszy dorosłego życia i odkrywaniem swoich pasji muszą zajmować się zapewnianiem sobie i swoim bliskim bezpiecznego miejsca do życia.

18.09.2019 15:56 Siostra męża malowała ją do ślubu. W czasie wesele szepnęła jej na ucho słowa, które ją zszokowały

Siostra męża Marty zaoferowała się, że pomaluje i uczesze ją do ślubu. Niestety, okazało się, że kobieta nie miała tak czystych intencji jak myślała panna młoda. Wyobrażacie sobie taką sytuację? Co zrobić, kiedy członek twojej rodziny okazuje się zupełnie innym człowiekiem, niż się tego spodziewałaś? Marta spodziewała się, że jej wesele będzie najpiękniejszym wydarzeniem jej życia. Kobieta oczywiście spodziewała się, że jej nowa rodzina będzie świętować ten dzień razem z nią. Niestety, siostra jej męża okazała się osobą o zupełnie innych priorytetach. Mąż Marty wpadł w furię, gdy dowiedział się, co zrobiła kobieta.

siostra
31.08.2019 11:57 Natalia: „Moja siostra okazała się moją matką. Całe życie byłam okłamywana”

Siostra, która okazała się matką. Jak czulibyście się, gdyby okazało się, że przez całe życie byliście okłamywani przez rodzinę? Czy w wyjątkowych sytuacjach można wybaczyć takie zachowanie? To właśnie przydarzyło się Natalii, która napisała do nas wzruszający list: „Moja siostra okazała się moją matką. Całe życie byłam okłamywana”. Poznajcie jej historię. Natalia niedawno dowiedziała się, że wszystko, co wiedziała o swojej rodzinie, w rzeczywistości było kłamstwem. Kobieta, o której całe życie myślała, że jest jej siostrą, okazała się jej matką. Nie umie jej teraz spojrzeć w oczy. Czy uczucia Natalii są uzasadnione? Jak wy wyobrażacie sobie rozwiązanie takiej sytuacji?

panna młoda
11.08.2019 13:30 Panna młoda zamarła, gdy jej siostra nagle przerwała ślub. Miała ważny powód

Panna młoda w trakcie najważniejszego dnia w swoim życiu dosłownie zamarła! Gdy jej siostra niespodziewanie przerwała ceremonię, zupełnie nie wiedziała, co ma o tym myśleć. Była zdezorientowana i zakłopotana. Powód, który podała, sprawił, że kobieta zamarła. Co tak naprawdę wydarzyło się w dniu zaślubin? Ślub to najpiękniejszy dzień w życiu każdej kobiety – nie sposób nie zgodzić się z tym stwierdzeniem. Robimy wszystko, tak by był on wyjątkowy i niepowtarzalny. Nawet po wielu latach chętnie wracamy pamięcią do tego wydarzenia. Tak też bez wątpienia będzie w przypadku bohaterki naszego artykułu. Siostra sprawiła jej niespodziankę, o której nigdy nie zapomni!