Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Siostra Anny Przybylskiej pokazała jej grób po Święcie Zmarłych. Łzy same cisną się do oczu
Martyna Derdak
Martyna Derdak 03.11.2019 13:01

Siostra Anny Przybylskiej pokazała jej grób po Święcie Zmarłych. Łzy same cisną się do oczu

anna przybylska siostra
fot. facebook.com Anna Przybylska

Siostra Anny Przybylskiej postanowiła zaskoczyć tych, którzy nadal pamiętają o zdolnej aktorce. Kobieta opublikowała zdjęcia, na których widać miejsce, gdzie pochowana została gwiazda. Zobaczcie jak wiele osób upamiętniło zmarłą artystkę.

Anna Przybylska była wyjątkowo zdolną polską aktorką, szczególnie znaną z roli zachwycającej policjantki Marylki w serialu Złotopolscy, oraz doktor Kariny w późniejszej produkcji Daleko od noszy. Niecodzienna uroda gwiazdy zapewniła jej nie tylko sławę, ale także wiele kontraktów reklamowych.

Nierówna walka z chorobą

Pod koniec 2013 roku okazało się, że Anna Przybylska choruje na raka trzustki. Natychmiast zdecydowała się przejść operację guza, a następnie długo leczyła się w szwajcarskiej klinice. Cała Polska kibicowała Ani w ciężkich dla niej chwilach, a wiele z tych osób dodatkowo wspierało jej ukochaną rodzinę. Niestety, chorobę wykryto zbyt późno i zaledwie po roku aktorka przegrała bardzo nierówną walkę z rakiem. Artystka zmarła 5 października 2014 roku w swoim domu w otoczeniu najbliższych, czyli męża Jarosława Bieniuka, a także trójki ich pociech: Jana, Oliwii i Szymona.

anna przybylska

Aktorka była uwielbiana przez wielu.

Siostra Anny Przybylskiej opublikowała zdjęcie grobu po święcie zmarłych

Przedwczesna śmierć aktorki była szokiem nie tylko dla jej rodziny, ale również dla całej Polski. W ceremonii pogrzebowej uczestniczyło wielkie grono osób, którymi wstrząsnęła informacja o odejściu gwiazdy.

I chociaż w tym roku minęło już 5 lat od śmierci Anny Przybylskiej, to można stwierdzić, że aktorka na zawsze pozostanie w sercach wszystkich swoich najbliższych, ale także wiernych fanów. Dowodem na to jest zdjęcie opublikowane na instagramie przez Agnieszkę Kuberę, siostrę Anny Przybylskiej, zrobione w Zaduszki na cmentarzu w gdyńskiej Oksywie. Na fotografii możemy zobaczyć miejsce, w którym pochowana została aktorka.

Fani Anny Przybylskiej zrobili coś niezwykłego. Wiele osób, aby upamiętnić śmierć gwiazdy, postanowiło udać się we Wszystkich Świętych na cmentarz, gdzie leży artystka, by następnie tam upamiętnić jej odejście modlitwą i zapaleniem symbolicznego znicza. Rodzina aktorki nie kryła podziwu tym, jak wiele osób pamięta o zmarłej Ani.

– Dziękuję za pamięć. Jak widać po uprzątnięciu przez Mamę jeszcze trochę zostało… – napisała pod postem na Instagramie siostra Anny Przybylskiej

Jak widać rodzina aktorki, a także znajomi i fani na długo nie zapomną o tym, jaką osobą była Anna Przybylska. Nawet po 5 latach grób zawsze jest zadbany i nie brakuje na nim kwiatów i licznych zniczy.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

siostra

Grób Anny Przybylskiej 5 lat po jej śmierci.

siostra

Siostra aktorki dziękuje wszystkim za pamięć o Annie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ogromne zmiany w umowach na zlecenie. Dostaniesz mniej pieniędzy
  2. Spuściła dziecko z oczu dosłownie na kilka sekund. Wszystko się nagrało, gdyby nie jej refleks, doszłoby do tragedii
  3. Dziewczynka zachorowała na ospę. Tata chciał dodać jej otuchy i przygotował córce wyjątkową kolację
  4. Husky oszalał na widok noworodka. Nie zobaczycie dziś nic bardziej słodkiego
  5. Tysiące Polaków używają popularnego szamponu. Nikt nie wie, że producent ukrywa straszną prawdę
  6. Agnieszka Woźniak-Starak na grobie swojego męża, rozdzierające sceny. Potrzebny był helikopter, serce się łamie
Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik