Lifestyle.Lelum.pl > Sebastian Karpiel Bulecka

Sebastian Karpiel Bulecka

Paulina Krupińska
19.04.2024 16:53 Paulina Krupińska już tak nie wygląda. "Wizyta powinna być refundowana z NFZ"

Paulina Krupińska oraz Sebastian Karpiel-Bułecka stanowią doskonale rozpoznawalny duet w świecie polskiego show-biznesu. Para zachwyca nie tylko stażem i trwałością swojego związku, ale również wyglądem! 36-letnia modelka olśniewa delikatną, kobiecą urodą, którą podbiła serca Polaków. W ostatnim czasie poddała się jednak małej metamorfozie. O jej efektach wypowiedziała się w zaskakujący sposób.

Lewandowscy, Mensah, Brzoska
29.01.2024 22:09 Lewandowscy, Mensah, Brzoska, a teraz oni. Nowa moda?

Odnowienie przysięgi małżeńskiej jest coraz bardziej popularne wśród par słynnych w show-biznesie. Już kilka z nich zdecydowało się na ten krok, aby podsumować minione lata małżeństwa i przypieczętować łączące je uczucie. Jak się okazuje, ta moda nie przeminęła i kolejne małżeństwo szykuje się do drugiego ślubu. Spodziewalibyście się?

Paulina Krupińska Sebastian Karpiel-Bułecka
14.02.2023 17:34 Paulinę Krupińską z mężem dzieli ogromna różnica wieku. Z ich domu dochodzą dźwięki awantur

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka są jednym z najpopularniejszych małżeństw w polskim show-biznesie. Teraz okazało się, że wybuchowe charaktery zakochanych są przyczyną licznych kłótni. Co na to sama gwiazda?

Sebastian Karpiel-Bułecka
19.12.2022 12:03 Sebastian Karpiel-Bułecka zabrał głos ws. relacji z Krupińską. Rozwiał wszelkie wątpliwości dotyczące związku

Sebastian Karpiel-Bułecka od ponad 4 lat jest mężem Pauliny Krupińskiej, prezenterki telewizji Polsat. Para doczekała się już nawet potomstwa. Choć rodzina się rozwija, zmaga się też z problemami standardowymi dla wszystkich par. Wcześniej mówiła o tym Krupińska, a teraz jej mąż rozwinął ten wątek. Muzyk udzielił bowiem wywiadu „Dziennikowi Polskiemu”, w którym opowiedział także o swojej relacji z żoną. Czy faktycznie jest aż tak burzliwa, jak przedstawiano ją wcześniej?

Sebastian Karpiel-Bułecka
12.12.2022 15:57 Sebastian Karpiel-Bułecka zmaga się z poważną chorobą. „Dla osób zdrowych są to często tematy abstrakcyjne”

Sebastian Karpiel-Bułecka wygląda na niezwykle zdrowego mężczyznę, a do tego jest góralem z krwi i kości. Można byłoby więc pomyśleć, że taki facet nie może mieć problemów psychicznych. To jednak tylko stereotypy, bo podobne bolączki mogą dotknąć każdego, również jego. Wokalista niedawno opowiedział więcej o swojej chorobie. Piosenkarz zdecydował się otworzyć w tej sprawie w trakcie podcastu „Wprost o kulturze”. Przez długi czas zmagał się z naprawdę poważnymi lękami.

Sebastian Karpiel-Bułecka
06.08.2022 16:46 Sebastian Karpiel-Bułecka zadziwił żonę. Wydało się, jak zareagował, gdy dowiedział się, że zostanie ojcem

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka od kilku lat tworzą zgrane małżeństwo. Doczekali się już nawet dwójki dzieci, które z pewnością są dla nich ogromną radością. Właśnie dlatego może dziwić fakt, jak mężczyzna zareagował na wieść o ciąży ukochanej. Paulina opowiedziała o tym nieco więcej w rozmowie z „Twoim Stylem”. Śmiało można stwierdzić, że nie każdy, przyszły ojciec reaguje na wiadomość o nadchodzących dziecku w ten sposób.

Paulina Krupińska
02.05.2021 22:34 Paulina Krupińska nagrywała wideo, kiedy nagle wparował jej mąż. Skutecznie jej przeszkodził

Paulina Krupińska za pośrednictwem swojego Instagrama postanowiła zaprosić obserwatorki na wieczorny live. Podczas nagrywania niestety przeszkodził jej mąż. Prezenterka niestety nie spodziewała się, co Sebastian zacznie za moment robić. Nie pozostało jej nic innego, jak zacząć go wyganiać. Paulina Krupińska w wersji no make-up zachęcała swoje obserwatorki, by dołączyły do jej wieczornego live’a poświęconego tematyce makijażowej. W trakcie nagrywania przeszkodził jej mąż.

Sebastian Karpiel-Bułecka
18.02.2021 11:30 Sebastian Karpiel-Bułecka tak naprawdę ma inne imię. Bardzo go nie lubi, zamierza zmienić je w urzędzie

Jego prawdziwe imię było dla niego głównie źródłem frustracji, przede wszystkim przez sprawy urzędowe. Niedługo ten stan może się zmienić.Sebastian Karpiel-Bułecka od lat chował je w tajemnicy i bardzo chciał je zmienić – chodzi o jego prawdziwe imię. Jego żona, Paulina Krupińska, wyjawiła, dlaczego muzyk już wkrótce spróbuje urzędowo zmienić swoje imię.

Paulina Krupińska
19.12.2020 21:53 Paulina Krupińska wyznała całą prawdę o związku z Sebastianem Karpielem. „Jaka ja bym była głupia”

Paulina Krupińska pojawiła się w internetowym programie Agaty Młynarskiej, pt. Agata się kręci w stylach. Kobiety rozmawiały m.in. o spędzaniu czasu w trakcie pandemii, ale także padło kilka pytań na temat związku Krupińskiej z Sebastianem Karpielem-Bułecką. Była Miss Polonia przyznała otwarcie – Jaka ja bym była głupia, gdybym na początku związku się poddała. Życie Sebastiana Karpiela-Bułecki uległo zdecydowanej zmianie. Opowiedziała o tym jego małżonka Paulina Krupińska, która z uwagi na obowiązki zawodowe, musiała oddać część zadań domowych mężowi. Okazuje się, że wywiązuje się z nich sumiennie i z czystą przyjemnością. Miss Polonia 2012 jest bardzo dumna ze swojego małżonka.

piotr woźniak-starak
07.07.2020 15:02 Paulina Krupińska potwierdziła plotki. Wielka radość w rodzinie Sebastiana Karpiela-Bułecki

Paulina Krupińska planuje kolejne dziecko „Smutny dzień dla Warszawy”. Pogrążony w żałobie Rafał Trzaskowski żegna ważną dla stolicy osobę Tragedia w Ustroniu Morskim. Czarny scenariusz się spełnił, 19-latek nie żyje Dziś mija jeden z najważniejszy terminów dla Polaków. Chodzi o wybory prezydenckie Andrzej Duda w trakcie debaty powiedział, co myśli o szczepionce na koronawirusa. Jego słowa mocno zaskakują Adam Ferency znalazł się po drugiej stronie. Lekarze byli o krok, od stwierdzenia zgonu Porażające informacje o stanie zdrowia gwiazdy „Klanu”. Jest bardzo źle źródło: pomponik.pl instagram.com@pkrupinska Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka tworzą piękną parę od 6 lat. Zakochani pobrali się w 2018 roku. instagram.com/pkrupinska Gwiazda nie ukrywa, że myśli o powiększeniu rodziny. instagram.com/pkrupinska Miss Polonia jest szczęśliwą mamą dwójki dzieci. – Jedyne, co nas na razie ogranicza, to wygoda i lenistwo. Jest nam dobrze w tym momencie, w którym jesteśmy, ale marzenia i plany są – powiedziała Party. Ujawniono zarobki Krzysztofa Jackowskiego, szczęka opada. Nikt się nie spodziewał podobnych kwot Niebywały ubiór Rodowicz na zdjęciu z obłędnej kuchni w luksusowej willi, gruba przesada? Wzbudziła wielkie emocje Myślał, że gosposia kradnie, zamontował w sypialni ukrytą kamerę. Widok, który ujrzał był o wiele gorszy, zatkało go ZOBACZ ZDJĘCIA:ZOBACZ TEŻ:Mimo nabierającej coraz większy rozpęd kariery, Paulina Krupińska planuje powiększenie rodziny, choć jak przyznał sam Sebastian Karpiel-Bułecka, opieka nad dwójką dzieci nie należy do najłatwiejszych zadań.Wszystko wskazuje na to, że wkrótce rodzina Karpiel-Bułecka będzie miała jeszcze większe powody do radości! Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka tworzą niezwykle zgraną parę już od 6 lat. Młode małżeństwo doskonale spełnia się również w roli rodziców dwójki dzieci, czy zdecydują się więc na powiększenie rodziny? Jak się okazuje, na wieści na ten temat nie musieliśmy długo czekać. Jedna z najpiękniejszych Polek i prowadząca Dzień Dobry TVN potwierdziła plotki! Choć kariera Miss Polonii nabrała tempa i to Sebastian Karpiel-Bułecka został w domu z dziećmi, Paulina Krupińska już snuje plany na przyszłość. Gwiazda zdecydowała się na szczere wyzwanie, czym tylko potwierdziła plotki. Wygląda na to, że w rodzinie zapanuje jeszcze większa radość! Czy Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka powiększą rodzinę? Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka powiększą rodzinę, a przynajmniej tak wynika z ostatniej wypowiedzi gwiazdy dla magazynu Party. Miss Polonia zdecydowała się na szczere wyznanie. – Fajne mamy te dzieciaki i świetnie by było, jakby jeszcze jedno dziecko dołączyło do naszej rodziny – zdradziła prowadząca Dzień Dobry TVN i mama dwójki dzieci, 5-letniej Antosi i 3-letniego Jędrka. Co na to Sebastian Karpiel-Bułecka, który ostatnio przejął większość domowych obowiązków? Dodatkowo gwiazda wyjawiła, kiedy możemy się spodziewać maleństwa.