Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Paulina Krupińska nagrywała wideo, kiedy nagle wparował jej mąż. Skutecznie jej przeszkodził
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 02.05.2021 22:34

Paulina Krupińska nagrywała wideo, kiedy nagle wparował jej mąż. Skutecznie jej przeszkodził

Paulina Krupińska
instagram.com/sebastiankarpielbulecka

Paulina Krupińska za pośrednictwem swojego Instagrama postanowiła zaprosić obserwatorki na wieczorny live. Podczas nagrywania niestety przeszkodził jej mąż. Prezenterka niestety nie spodziewała się, co Sebastian zacznie za moment robić. Nie pozostało jej nic innego, jak zacząć go wyganiać.

Paulina Krupińska w wersji no make-up zachęcała swoje obserwatorki, by dołączyły do jej wieczornego live’a poświęconego tematyce makijażowej. W trakcie nagrywania przeszkodził jej mąż.

Karpiel-Bułecka postanowił poprzeszkadzać żonie

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka są w związku małżeńskim od lipca 2018 roku. Para przysięgała sobie dozgonną miłość w tajemnicy przed mediami.

Od tamtej pory nic się nie zmieniło. Małżeństwo niechętnie pokazują szczegóły ze swojego życia prywatnego, które wolą zostawić tylko dla siebie. W ich mediach społecznościowych więcej można znaleźć informacji z życia zawodowego.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

W ostatnim czasie Paulina Krupińska postanowiła zaprosić swoje obserwatorki na wieczorny live poświęcony tematyce makijażowej. Kiedy nagrywała krótką zapowiedź, nagle w kadrze pojawił się jej mąż.

Sebastian Karpiel-Bułecka w wyraźnie dobrym humorze zaczął przedrzeźniać swoją ukochaną, na co Paulina zareagowała z rozbawieniem.

Kochani, jeszcze w takim wydaniu no make-up, o godzinie 13:00 zapraszam… – zaczęła Paulina Krupińska.

-Ja też zapraszam. O 14:00 zapraszam – wtrącił się uradowany Sebastian, w międzyczasie poprawiając fryzurę.

Paulina zaczęła go delikatnie wyganiać i kontynuowała nagrywanie wideo:

-Idź stąd, ja mówię do kobiet. Zapraszam was na live’a, będziemy robiły make-up, tutoriale makijażowe – podsumowała Paulina Krupińska.

Wideo pojawiło się na jej InstaStories i było dostępne przez 24h od momentu publikacji.

Zobacz zdjęcia:

Paulina Krupińska
Wyświetl ten post na Instagramie.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Instagram