Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Paulina Krupińska już tak nie wygląda. "Wizyta powinna być refundowana z NFZ"
Sara Karmańska
Sara Karmańska 19.04.2024 16:53

Paulina Krupińska już tak nie wygląda. "Wizyta powinna być refundowana z NFZ"

Paulina Krupińska
Fot. KAPiF

Paulina Krupińska oraz Sebastian Karpiel-Bułecka stanowią doskonale rozpoznawalny duet w świecie polskiego show-biznesu. Para zachwyca nie tylko stażem i trwałością swojego związku, ale również wyglądem! 36-letnia modelka olśniewa delikatną, kobiecą urodą, którą podbiła serca Polaków. W ostatnim czasie poddała się jednak małej metamorfozie. O jej efektach wypowiedziała się w zaskakujący sposób.

Paulina Krupińska jest aktywna w mediach społecznościowych

Paulina Krupińska z powodzeniem łączy karierę zawodową z byciem mamą. Piękna miss może pochwalić się szerokim gronem fanów, którzy śledzą ją nie tylko na ekranach telewizorów, ale również w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie, gdzie pokazuje swoje codzienne życie, ma 450 tysięcy obserwatorów. 

Byłą Miss Polonia można także oglądać między innymi w programie “Dzień Dobry TVN”, który prowadzi w parze z Damianem Michałowskim. Prywatnie jest związana z muzykiem i architektem, wokalistą grupy Zakopower, czyli Sebastianem Karpiel-Bułecką. Ostatnio modelka pochwaliła się w mediach społecznościowych talentem młodszej córki, a teraz jej fani mogą się rozpływać nad jej metamorfozą.

Paulina Krupińska, fot. KAPiF
Paulina Krupińska, fot. KAPiF
"Piekielnie jej nie lubię". Krupińska właśnie podsumowała Julię Wieniawę, padły zdumiewające słowa Paulina Krupińska z przystojnym mężem i dziećmi opuścili Polskę. Turcy przecierali oczy na widok jej ubioru

Paulina Krupińska pochwaliła się metamorfozą

Paulina Krupińska pochwaliła się na swoim instagramowym profilu efektami najnowszej metamorfozy. Prezenterka nie jest fanką drastycznych zmian w wyglądzie, więc ponownie postawiła na klasykę. Najbardziej zauważalną zmianą są wycieniowane i skrócone pasma okalające jej twarz. Wcześniej gwiazda stawiała jedynie na delikatne cieniowanie, które przechodziło do pełnej długości włosów.

O wizycie w salonie gwiazda wypowiada się z kolei w samych superlatywach. Paulina Krupińska posunęła się nawet do tego, że porównała ją do leczniczej wizyty, która jej zdaniem powinna być refundowana przez NFZ.

Wizyta w salonie Piotra Siwka powinna być refundowana przez NFZ. Jak zwykle top of the top – napisała zachwycona efektem metamorfozy Paulina Krupińska.

Paulina Krupińska, fot. KAPiF
Paulina Krupińska, fot. KAPiF

ZOBACZ TEŻ: Paulina Krupińska powiedziała o chorobie Sebastiana Karpiela-Bułecki. Przykre

Fani zachwyceni wyglądem Pauliny Krupińskiej

Pod zdjęciem nowej fryzury Pauliny Krupińskiej nie brak komentarzy zachwyconych internautów. Wśród nich pojawiła się nawet osoba, która zdecydowała się bezpośrednio odpowiedzieć na nietypowy argument prezenterki odnośnie refundacji wizyty u fryzjera. Jak zauważyła kobieta, gdyby tak było, wtedy na wizytę trzeba było by czekać zdecydowanie dłużej. 

  • Jakby wizyta u Piotra Siwka była refundowana z NFZ, to czekalibyśmy 5 lat na wolny termin.
  • Ładnie wyglądasz Paulina dzisiaj na tym zdjęciu.
  • Ekstra.
  • Niezmiennie wciąż jesteś śliczną kobietą.
  • Nic ująć, nic dodać. Jak niezmiennie piękna.
  • Ty to jesteś Paulinka naprawdę wow – czytamy w komentarzach.
Paulina Krupińska, fot. Instagram siwekpiotr_hairstylist.JPG
Paulina Krupińska, fot. Instagram/siwekpiotr_hairstylist