Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Lewandowscy, Mensah, Brzoska, a teraz oni. Nowa moda?
Julia Bogucka
Julia Bogucka 29.01.2024 22:09

Lewandowscy, Mensah, Brzoska, a teraz oni. Nowa moda?

Lewandowscy, Mensah, Brzoska
Instagram @marina_official, Instagram @m_rozenek

Odnowienie przysięgi małżeńskiej jest coraz bardziej popularne wśród par słynnych w show-biznesie. Już kilka z nich zdecydowało się na ten krok, aby podsumować minione lata małżeństwa i przypieczętować łączące je uczucie. Jak się okazuje, ta moda nie przeminęła i kolejne małżeństwo szykuje się do drugiego ślubu. Spodziewalibyście się?

Odnowienie przysięgi staje się coraz popularniejsze

Coraz więcej par decyduje się na ponowne przypieczętowanie swoich związków, korzystając z odnowienia przysięgi małżeńskiej. Najczęściej odbywa się to podczas okrągłych rocznic ślubu, które zazwyczaj wzbudzają u pary wiele wzruszających refleksji. Choć codzienność żony i męża nie zawsze jest usłana różami, ten nietypowy sposób na uczczenie wyjątkowego dnia może pobudzić na nowo uczucia obojga.

Na ten krok można się zdecydować w dowolnym momencie trwania małżeństwa. Wybór w kwestii charakteru tej uroczystości również leży po stronie pary, bowiem może odbyć się zarówno w Urzędzie Stanu Cywilnego, jak i w kościele. Jeśli chodzi o szczegóły, należy zorientować się w wybranej instytucji.

Anna Lewandowska pokazała córki przy świątecznej choince. Fani ślą pytania o trzecie dziecko 5-letnia córka Ani i Roberta Lewandowskich naśladuje mamę na siłowni. Podnosiła prawdziwe ciężary

Oni też zdecydowali się na odnowienie przysięgi

W świecie show-biznesu zdarzyło nam się już kilkukrotnie słyszeć o tym, że popularne pary zdecydowały się na odnowienie przysięgi małżeńskiej. Często ma to charakter drugiego wesela i świętowania w gronie najbliższych osób. Na ten krok zdecydowali się między innymi Robert i Anna Lewandowscy. Poczynili go z okazji dziesiątej rocznicy swojego ślubu.

Niedługo później media obiegła informacja o podobnej uroczystości w życiu Omeny Mensah i Rafała Brzoski. Para wyjechała do Przylądka Dobrej Nadziei i po raz drugi przysięgła sobie miłość do końca życia. To wydarzenie skomentowała między innymi Małgorzata Rozenek-Majdan.

“To był najpiękniejszy ślub na jakim byliśmy… Z szacunku do świata, ze zrozumienia różnorodności, wielkiej miłości do sobie nawzajem i innych, powstała ceremonia zapierająca dech w piersiach. Dziękujemy, że mogliśmy być jej częścią. Jak cała Wasza rodzina i wszyscy przyjaciele - Kochamy Was na dobre i na złe, zawsze”

- opisywała Małgorzata Rozenek-Majdan.

ZOBACZ TEŻ: Robert Lewandowski skrytykowany za nagrania z drugiego ślubu. Ekspertka od PR-u zabrała głos. “Nie zgodzę się”

To odnowienie przysięgi zaskoczyło

Niewielu jednak spodziewałoby się, że na odnowienie przysięgi małżeńskiej zdecyduje się członek zespołu Zakopower. Nie jest bowiem tajemnicą, że Sebastian Karpiel-Bułecka ma wyjątkowo tradycyjne podejście do kwestii rodziny i małżeństwa. Muzyk pielęgnuje swoją wiarę w Boga, choć jak niegdyś przyznał, przeżywał kryzys religijny. Okazuje się jednak, że to było dla niego i jego żony — Pauliny Krupińskiej — argumentem za podjęciem tej decyzji.

"Chcielibyśmy (odnowić przysięgę małżeńską - przyp. red.), tym bardziej że wiara jest dla nas ważna. Bez tego trudno byłoby mi żyć. Praktykuję i mam ufność, że Ktoś nad nami czuwa"

- powiedział Sebastian Karpiel-Bułecka w rozmowie z “Twoim Imperium”.

KAPIF_oryginal_K930188F.jpg
Źródło: KAPiF

Według informacji ponowny ślub odbędzie się w tradycji góralskiej, a argumentowane jest to przywiązaniem pary do tej właśnie stylistyki. Co myślicie o takiej decyzji?