Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Paulinę Krupińską z mężem dzieli ogromna różnica wieku. Z ich domu dochodzą dźwięki awantur
Martyna Pałka
Martyna Pałka 14.02.2023 17:34

Paulinę Krupińską z mężem dzieli ogromna różnica wieku. Z ich domu dochodzą dźwięki awantur

Paulina Krupińska Sebastian Karpiel-Bułecka
fot. KAPIF

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka są jednym z najpopularniejszych małżeństw w polskim show-biznesie. Teraz okazało się, że wybuchowe charaktery zakochanych są przyczyną licznych kłótni. Co na to sama gwiazda?

Czy Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka często się kłócą?

W ostatnim czasie media rozpisują się na temat kryzysu, jaki zapanował w małżeństwie polskiej modelki. Jak wyznali sami zainteresowani, obydwoje są posiadaczami niezwykle silnych charakterów, dlatego w ich domu zdarzają się kłótnie. Co ciekawe, parę dzieli też znaczna różnica wieku, bo aż 11 lat.

Jak mówi sama modelka, początkowo było to spowodowane stresem, związanym z pracą jej męża, czego ona przez długi czas nie była w stanie zrozumieć. Dopiero zatrudnienie w “Dzień Dobry TVN” otworzyło jej oczy na to, jak stresujące może być intensywne życie zawodowe.

-Zwykle ja byłem punktem zapalnym, ale moja żona nie mogła tego zrozumieć, dopóki sama nie zaczęła występować na żywo w telewizji. Okazało się, że zaczęło ją łapać to samo. Ona wychodzi i się uśmiecha, wszystko dobrze, natomiast też ją to kosztuje dużo nerwów i przeżyć. To się troszkę teraz wyrównało - wyznał Sebastian Karpiel-Bułecka podczas rozmowy z Wirtualną Polską.


 

Wojciech Glanc o związku Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Smutne

Paulina Krupińska szczerze o swoim małżeństwie: "Zdarzają się góralskie awantury"

Zakochani nie ukrywają, że w ich domu bardzo często pojawiają się kłótnie. Pomimo faktu, że niechętnie dzielą się z fanami informacjami ze swojej codzienności i raczej nie publikują wiadomości zza zamkniętych drzwi swojego domu, w książce autorstwa Katarzyny Olubińskiej gwiazda TVN opowiedziała więcej o ich relacji.

-Zdarzają się wybuchowe sytuacje, góralskie nocne awantury. Sprzeczamy się, czasem lecą wióry. Sebastian jest cholerykiem. Często traci cierpliwość - opowiedziała Paulina Krupińska.


Niestety, jakiś czas temu nie tylko awantury w góralskim domu pary były przedmiotem zainteresowania portali, ale również domniemana zdrada piosenkarza. Sebastian Karpiel-Bułecka miał mieć romans z tajemniczą nieznajomą.
 

Paulina Krupińska reaguje na plotki o romansie męża

Modelka natychmiast zareagowała na medialne doniesienia o zdradzie ukochanego i podczas jednego ze swoich wywiadów stanowczo zaprzeczyła wszystkim plotkom. Co więcej, potwierdziła, że w jej małżeństwie nie ma mowy o żadnym kryzysie.

-Nie wiem, co miałabym ratować.  Według mediów może bym musiała coś ratować. Bardzo lubię czytać rewelacje na mój temat, na temat mojego życia prywatnego, mojej pracy, mojego związku. To jest bardzo interesujące - wyznała Paulina Krupińska podczas rozmowy z portalem Jastrząb Post.

Na temat domniemanej zdrady wypowiedział się również sam zainteresowany. Sebastian Karpiel-Bułecka stanowczo zaprzeczył wszelkim informacjom o romansie.

-Plotki to tylko plotki. My najlepiej wiemy, jak jest My wiemy, jak jest w naszym domu. Jest nam dobrze, żyjemy w spokoju i oby tak było dalej - skomentował sytuację piosenkarz.

Powiązane
Ranczo quiz
Mógłbyś zostać wójtem w Wilkowyjach? Test wiedzy o serialu "Ranczo"