Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Paulina Krupińska wyznała całą prawdę o związku z Sebastianem Karpielem. „Jaka ja bym była głupia”
Karol Osiński
Karol Osiński 19.12.2020 21:53

Paulina Krupińska wyznała całą prawdę o związku z Sebastianem Karpielem. „Jaka ja bym była głupia”

Paulina Krupińska
fot. TRICOLORS/East News

Paulina Krupińska pojawiła się w internetowym programie Agaty Młynarskiej, pt. Agata się kręci w stylach. Kobiety rozmawiały m.in. o spędzaniu czasu w trakcie pandemii, ale także padło kilka pytań na temat związku Krupińskiej z Sebastianem Karpielem-Bułecką. Była Miss Polonia przyznała otwarcie – Jaka ja bym była głupia, gdybym na początku związku się poddała.

Życie Sebastiana Karpiela-Bułecki uległo zdecydowanej zmianie. Opowiedziała o tym jego małżonka Paulina Krupińska, która z uwagi na obowiązki zawodowe, musiała oddać część zadań domowych mężowi. Okazuje się, że wywiązuje się z nich sumiennie i z czystą przyjemnością. Miss Polonia 2012 jest bardzo dumna ze swojego małżonka.

Paulina Krupińska o małżeństwie z Sebastianem Karpielem-Bułecką

Początkowo Paulina Krupińska znana była ze swojej nieprzeciętnej urody, która została doceniona najlepiej jak to możliwe w 2012 roku, poprzez zwycięstwo w konkursie Miss Polonia. Następnie zaczęła spełniać swoje życie zawodowe jako modelka, by później zostać prezenterką telewizyjną i dziennikarką.

Od jakiegoś czasu prowadzi program Dzień Dobry TVN. Jej mężem jest wokalista zespołu Zakopower Sebastian Karpiel-Bułecka, z którym ma dwójkę dzieci: córkę Antoninę i syna Jędrzeja. Para jest w sobie niezwykle zakochana, co widać gołym okiem.

Paulina Krupińska gościła w programie Agaty Młynarskiej, w którym uchyliła rąbka tajemnicy na temat małżeństwa z Sebastianem. Okazuje się, że na czas pandemii koronawirusa mąż zajmuje się domem i dziećmi, gdyż musiał przestać koncertować.

Tak, on mówi „Paula, od marca jestem kurem domowym”. Bardzo doceniłam jego obecność, wcześniej był bardzo zaangażowanym ojcem, wstawał do dzieci, chodził z nimi na spacery, kąpał, usypiał, ale teraz przyznam, że on jest bardziej zaangażowany. […] Każdego dnia on je organizuje, animuje te nasze dzieciaki – wspominała Miss Polonia 2012.

Paulina Krupińska uchyliła rąbka tajemnicy

Dziennikarki rozmawiały bardzo szczerze na temat związku modelki i piosenkarza. Paulina Krupińska, wypowiadając się na temat małżeństwa z Sebastianem Karpielem-Bułecką, przyznała, że początki ich związku nie należały do najłatwiejszych, choć nie powiedziała tego wprost.

Prezenterka jest bardzo szczęśliwa, że ich związek przetrwał i się nie poddała na samym początku. Z uwagi na to, że Karpiel-Bułecka jest muzykiem, często mogłoby dochodzić do nieporozumień, jednak okazało się to tylko złudnym uczuciem. Sebastian jest bowiem naprawdę wspaniałym mężem i ojcem.

Jaka ja bym była głupia, gdybym na początku związku się poddała, jak w każdym związku zaczyna coś nie pasować. Jaka ja bym była głupia, gdyby na jakimś etapie pomyślała „Jaki ten Sebastian jest ciężki, trudny przez to, że jest artystą, że ma swój świat – mówiła Paulina Krupińska.

Modelka skończyła w tym roku 33 lata, i w dalszym ciągu wygląda znakomicie i młodzieńczo. Jakiś czas temu Paulina Krupińska przyznała, że chciałaby mieć jeszcze jedno dziecko. Być może fani wkrótce się doczekają dobrych nowin.

Zobacz zdjęcia:

Paulina Krupińska

Paulina Krupińska przyznała, że Sebastian Karpiel-Bułecka jest przejął obowiązki domowe i jest znakomitym ojcem i mężem.

Paulina Krupińska

Wspomniała także, że popełniłaby wielki błąd, gdyby przed laty poddała się w walce o związek.

Paulina Krupińska

Dziś stanowią jedną z najszczęśliwszych par w polskim show-biznesie.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum: