Lifestyle.Lelum.pl > Paweł Wawrzecki

Paweł Wawrzecki

Paweł Wawrzecki
13.02.2024 13:29 Wawrzecki narzekał, że może stracić dom, a żyje jak król. Jego żona to milionerka

Paweł Wawrzecki zaistniał w Polsce jako aktor, a jedną z jego najsłynniejszych ról była postać Wiesława Gabriela w serialu “Złotopolscy”. Angażuje się również w występy kabaretowe. Ponad dekadę temu związał się z Izabelą Roman, a od 2019 roku oboje mieszkają w Stanach Zjednoczonych. Niedawno media obiegły informacje o ich kłopotach. 

Wstrząsające, co spotkało Pawła Wawrzeckiego.
27.01.2024 07:39 Śmierć żony i choroba córki. Wstrząsające, co spotkało Pawła Wawrzeckiego. Ciężko powstrzymać łzy

Paweł Wawrzecki bez wątpienia jest jednym z najpopularniejszych polskich aktorów. Fani pokochali go za jego poczucie humoru i świetne odgrywanie ról komediowych. Mało kto wie, że życie prywatne gwiazdora nie ma nic wspólnego z gatunkiem produkcji, w których się pojawia. Wstrząsające, jakie tragedie spotkały go w ciągu ostatnich lat.

 Gwiazda „Złotopolskich” może zostać bez domu, fot. KAPiF, kadr z serialu „Złotopolscy” dostępny pod adresem https://vod.tvp.pl/seriale,18/zlotopolscy-odcinki,273678/odcinek-1120,S12E1120,344984
20.01.2024 12:05 Gwiazda „Złotopolskich” może zostać bez domu, a walczy o zdrowie córki. Wszystko przez rodzinną aferę

Paweł Wawrzecki ma na swoim koncie wiele ról w popularnych filmach i serialach. Dużą popularność przyniosła mu między innymi rola w „Złotopolskich”, gdzie wcielał się w Wiesława Gabriela. 

Paweł Wawrzecki
23.04.2023 14:17 Najbliższa osoba dla Pawła Wawrzeckiego potrzebuje wsparcia. Aktor wrócił do Polski

Paweł Wawrzecki wrócił do Polski. Wszystko z powodu bliskiej mu osoby, która ma poważne problemy ze zdrowiem i potrzebuje jego wsparcia.Córka aktora cierpi na porażenie mózgowe i wymaga opieki swojego ojca. Z tego też powodu gwiazdor nie lubi opuszczać kraju, jednak stara się dzielić swoje życie między Polskę oraz Stany Zjednoczone, skąd pochodzi jego żona.

Paweł Wawrzecki
28.05.2022 10:19 Paweł Wawrzecki stracił ojca i żonę, teraz opiekuje się chorą córką. Aktor przeżył wiele tragedii

Paweł Wawrzecki dostarczył polskim widzom wiele dobrej rozrywki. Zagrał niezapomniane role w „Złotopolskich”, „Graczykach” czy „Daleko od noszy”. Sam przeżył wiele gorzkich chwil. Miał 15 lat, kiedy powieszono jego ojca. Jego debiut aktorski przypada na 1975 rok. Od tego czasu zagrał w wielu kultowych produkcjach, jak „Miś”, „Kiler”, „Matki, żony i kochanki”. Od 2020 roku gra w serialu „Kowalscy kontra Kowalscy”.

paweł wawrzecki
12.02.2022 18:55 Paweł Wawrzecki nie chce myśleć o swojej śmierci. Teraz tylko on opiekuje się chorą córką

Paweł Wawrzecki urodził się 12 lutego 1950 roku w Warszawie. Jest popularnym polskim aktorem. Wystąpił w takich serialach jak: „Złotopolscy”, „Graczykowie”, „Graczykowie, czyli Buła i spóła”, „Daleko od noszy”, oraz „Kowalscy kontra Kowalscy”.Paweł Wawrzecki jest znanym aktorem. Bawił widzów, występując w serialach komediowych przez wiele lat. Jego życie jednak nigdy nie było łatwe. Ma za sobą trudne przeżycia, a obecnie samotnie wychowuje swoją dorosłą córkę z niepełnosprawnością.

Paweł Wawrzecki
03.07.2021 10:11 Paweł Wawrzecki o córce i swoim odejściu: „Mam świadomość, że tacy ludzie jak Ania muszą potem jakoś żyć”

Paweł Wawrzecki w rozmowie z Vivą opowiedział o swojej chorej córce. Aktor od lat sam zajmuje się jej opieką. Wyznał, że martwi się o jej przyszłość, gdyby go zabrakło. Paweł Wawrzecki opiekuje się swoją chorą córką. 40-letnia Ania cierpi na porażenie mózgowe.

Familiada
28.02.2021 11:38 To nie Karol Strasburger miał prowadzić ,,Familiadę”. Początkowo stawiano na uwielbianego aktora TVP i Polsatu

Popularny teleturniej Familiada mógł wyglądać całkowicie inaczej. Jeszcze przed oficjalnym wejściem programu na antenę TVP w 1994 roku do roli prowadzącego przymierzany był popularny aktor TVP i Polsatu, Paweł Wawrzecki. Tę zaskakującą informację przekazano w programie POPkultura na łamach gazeta.pl. Ostatecznie wybór padł na Karola Strasburgera, czego żaden z fanów nie może żałować. Familiada gości na ekranach telewidzów TVP od ponad 25 lat, a jego gospodarzem nieprzerwanie do dziś, jest Karol Strasburger. Ciężko sobie wyobrazić kogoś innego na jego miejscu, jednak fakty są takie, że początkowo jego rolę miał pełnić znany m.in. z serialu Złotopolscy, Paweł Wawrzecki.