Lifestyle.Lelum.pl > Miłość

Miłość

Dorota Segda mąż
06.08.2020 16:15 Mąż miał zostać odłączony od aparatury. Jego żona na to nie pozwoliła, stał się prawdziwy cud

Mąż leżał w szpitalu pogrążony w śpiączce, a lekarze nie wróżyli już nic dobrego. Gdy rodzina chciała się poddać, żona nie zgodziła się na to. Robiła co w jej mocy aż do końca i doczekała się cudu na własnych oczach. To piękne świadectwo miłości.Poznali się, mając zaledwie 22 lata. Byli młodzi i wierzyli, że to miłość na całe życie. Po ślubie niestety nie było im dane doświadczyć szczęścia na długo. Jeden tragiczny wypadek sprawił, że zmieniło się wszystko. Niezmienne było jednak bezwarunkowe uczucie żony do swojego ukochanego, o którego samotnie walczyła do końca.

Julia Wieniawa
08.07.2020 16:20 Julia Wieniawa pokazała swoją nową miłość. ”Pasujecie do siebie idealnie”

Choć niektórzy sądzili, że Julia Wieniawa nadal przeżywa rozstanie z Baronem, który aktualnie jest chłopakiem Blanki Lipińskiej, autorki powieści erotycznej 365 dni, to gwiazda udowadnia, że nic bardziej mylnego. Po zdjęciach wnioskujemy, że jest bardzo szczęśliwa. Julia Wieniawa jest piękną młodą aktorką i wokalistką, nic więc dziwnego, że zazwyczaj nie może opędzić się od adoratorów. Gwiazda, choć niecały rok temu rozstała się z Baronem, już znalazła nową miłość. Wielu twierdzi, że pasują do siebie idealnie. Fani nie mogą wyjść z podziwu nad fotografią, na której widać uśmiechniętą dziewczynę.

miłość
26.04.2020 00:10 Stara miłość nie rdzewieje. Prawda czy fałsz?

Uczucie między dwojgiem kochanków jest tematem wielu poematów, powieści, wierszy, a nawet piosenek. Miłość towarzyszy nam każdego dnia i nie sposób się od niej ukryć. Każdego kiedyś dopada to gorące uczucie. Wielu z nas zastanawia się, czy miłość rozpalona w przeszłości może powrócić z taką samą siłą? Nie wiadomo, ale stare porzekadło chyba nie wzięło się znikąd…Miłość nie jedno ma imię i potrafi namieszać w głowie. A czy stara miłość nie rdzewieje? Tego nie wiadomo. Każdy przypadek jest inny. Jednak jedno jest pewne, miłość potrafi wywrócić nasze życie do góry nogami.

partner
21.04.2020 22:35 5 sygnałów, że Twój partner kocha inną. Nie są tak oczywiste, lepiej ich nie ignorować

Partner nie zwraca na ciebie już uwagi? To może być znak, że zakochał się w kimś innym. Tych 5-ciu sygnałów nie można ignorować, może je dobrze przed tobą ukrywać. Przekonaj się. Partner unika kontaktu z Tobą, a ty nie wiesz dlaczego? Mówi się, że kilka pierwszych miesięcy w związku to okres miodowy. Później w relacje zaczyna zakradać się rutyna i już nic nie jest takie jak wcześniej. Powoli zaczynamy oddalać się od siebie, a na horyzoncie pojawiają się nowe postaci, które intrygują. Czasem zwykła rozmowa zamienia się w niewinny filtr, a ten prowadzi do coraz większych powikłań. Jakie zachowania wskazują, że ON zakochał się w kimś innym?

randka
29.03.2020 11:10 Randka na kwarantannie? Chłopak wymyślił genialny sposób, by umówić się ze swoją sąsiadką

Ludzie zakochują się codziennie, nieważne, czy to czas pandemii, czy dzień jak każdy inny. Najlepszym tego przykładem jest bohater tej opowieści. Podczas, gdy zgodnie z zaleceniami spędzał czas odizolowany w swoim mieszkaniu, na dachu budynku po przeciwnej stronie ulicy jego oczom ukazała się intrygująca, tańcząca postać. Mimo panującej pandemii i zakazu wychodzenia z domu, on znalazł genialny sposób, by umówić się ze swoją sąsiadką.Randka jest możliwa nawet podczas kwarantanny! Młody chłopak wpadł na oryginalny sposób, by umówić się ze swoją sąsiadką. Udowodnił, że romantyzm istnieje także podczas kwarantanny. Uśmiech sam pojawia się na twarzy!

Małżeństwo
02.03.2020 20:07 Małżeństwo regularnie robiło sobie wspólne zdjęcie przed domem. Ostatnie z nich wywołuje morze łez

Małżeństwo od wielu lat, o każdej porze roku robiło sobie wspólne zdjęcie przed swoim domem. Na zdjęciu zawsze pozują w ten sam sposób i stoją w tym samym miejscu, jakby czas dla nich się zatrzymał. Wzruszająca historia miłości przedstawiona na kilku fotografiach porusza do łez! Każdy z nas marzy o wielkiej miłości, która przetrwa wszystkie trudności i przeszkody. Małżeństwo aż po grób to prawdziwy skarb, na który trzeba pracować przez całe życie. Starsze małżeństwo przedstawione na zdjęciach to przyjaciele fotografa Kena Griffithsa, który z sympatii do pary, każdego roku uwieczniał na fotografiach ich postacie.

Międzynarodowy Dzień Przytulania
31.01.2020 18:15 Dziś Międzynarodowy Dzień Przytulania. Z kim będziecie go świętować?

Międzynarodowy Dzień Przytulania ma aż trzy daty, jednak to właśnie dziś, 31 stycznia, świętuje go najwięcej osób. Ludzie uwielbiają się przytulać i równie chętnie tulą swoje zwierzaki. Jest to wyraz miłości, przywiązania i zaufania. Naukowcy twierdzą, że dzięki uściskom nie tylko czujemy się lepiej, ale też dłużej żyjemy.Kiedy jeszcze obchodzimy Międzynarodowy Dzień Przytulania? Pozostałe dwie daty to 21 stycznia oraz 24 czerwca. Końcówka stycznia jednak dużo bardziej sprzyja spędzaniu czasu w ramionach ukochanej osoby. Tulenie obniża ciśnienie i zbawiennie działa na samopoczucie. Pamiętajmy, aby właśnie dziś wyjątkowo wyściskać najbliższych. Nie zapominajmy jednak o codziennym przytulaniu!

przytulanie
23.01.2020 12:22 Międzynarodowy Dzień Przytulania. Przekażmy sobie odrobinę miłości

Przytulanie nie ma żadnych wad. Dzięki temu gestowi przekazujemy naszym najbliższym miłość i pokazujemy, że nam na nic zależy! Co więcej, sprawia ono, że w naszym mózgu wytwarza się serotonina, dzięki czemu jest takie przyjemne. Niewinny, pozytywny kontakt z drugim człowiekiem — czy jest na tym świecie coś lepszego? Międzynarodowy Dzień Przytulania, czyli 31 stycznia, zbliża się wielkimi krokami. To świetna okazja dla tych wszystkich osób, które zazwyczaj mają problem z wyrażaniem swoich uczuć, by podejść do osoby, która jest dla nas ważna i po prostu ją przytulić. Nauczmy się dawać sobie nawzajem miłość to w końcu jedna z najważniejszych rzeczy, jakie mamy na tym świecie.

Bezdomni
04.12.2019 21:33 Zakochała się w bezdomnym. Pomogła mu, a dziś wychowują wspólnie dwójkę wspaniałych dzieci

Bezdomny odmienił jej życie. Zaczepił ją na ulicy i w ciągu krótkiej chwili sprawił, że zapragnęła spędzić z nim resztę życia. Pomogła mu wyjść z kryzysu, założyli rodzinę. Dziś wychowują wspólnie dwójkę wspaniałych dzieci, a historia zainspirowała ją do napisania książki. Emmy Abrahamson to kobieta, która postanowiła dać szansę mężczyźnie w potrzebie. Kiedy bezdomny zaczepił ją na dworcu, od razu zwróciła uwagę na jego oczy. Już wtedy wiedziała, że nie będzie to typowa historia o miłości. O tym, co wydarzyło się później, nawet nie śniła.

babacia
16.11.2019 19:29 78-letnia babcia wyznała taksówkarzowi swój największy sekret. Mężczyzna płakał całą drogę

Babcia zdradziła taksówkarzowi swój największy sekret. Mężczyzna nie miał pojęcia, jak może zareagować. Z jednej strony wzruszenie przepełniało całe jego serce, z drugiej — to, o czym opowiadała kobieta, było bardzo smutne. Taksówkarz nie mógł powstrzymać łez, które strumieniami spływały po jego policzkach. Długie podróże samochodem sprzyjają wyznaniom bardziej szczerym, niż te, na które byśmy sobie zazwyczaj pozwolili. Szczególnie taksówkarzom, ludzie potrafią opowiadać niesamowite rzeczy. Jest coś bezpiecznego w wizji zwierzenia się ze swoich rozterek komuś, kogo już nigdy w życiu nie zobaczymy, kto jest tak blisko nas, a jednocześnie bardzo wyraźnie od nas oddzielony. Ta babcia miała podobne odczucie.

miłość od pierwszego wejrzenia
12.11.2019 16:55 Jak powiedzieć kocham? 10 sposobów na wyznanie miłości

Jak powiedzieć kocham? Według znanej piosenki Piotra Szczepanika, łatwo jest wypowiedzieć te proste słowa, która niosą za sobą tak ogromny ciężar emocjonalny. Również literatura, sztuka, kultura czy nasze codzienne życie są świadkami niezwykłych spotkań dwóch przeznaczonych sobie ludzi, którzy potrafią z nonszalancją wyznać o swoich uczuciach. Czy aby na pewno łatwo jest wyznać komuś miłość? W niniejszym artykule przedstawiłyśmy 10 różnych sposobów, by wyznać komuś miłość. Czy umiejętność dobrania słów jest równoznaczna z naszym uczuciem, które w nas drzemie? To zależy od okoliczności. Miłość to jeden z najtrudniejszych tematów podejmowanych w książkach, filmach, czy piosenkach. Wszyscy doskonale pamiętamy scenę z produkcji To właśnie miłość, w której jeden z bohaterów wyznaje miłość ukochanej za pomocą zapisanych na kartce słów: Dla mnie jesteś idealna. Choć nie nazwał uczucia po imieniu, w domyśle wiemy, że to właśnie ją miał na myśli. Zobaczmy, jakie są inne sposoby wyznawania tego wspaniałego uczucia!

choroba
07.11.2019 15:16 Przez chorobę 30-latka wygląda jak 70-letnia staruszka. Nikt nie wierzył, że kiedyś znajdzie miłość, właśnie wzięła ślub

Choroba zmieniła jej życie na zawsze. Ta kobieta udowadnia, że mimo kłopotów ze zdrowiem można żyć, kochać i być szczęśliwym. Pokazuje wszystkim zakompleksionym dziewczynom, co tak naprawdę liczy się najbardziej. Jak to zrobiła? Progeria jest rzadkim zaburzeniem genetycznym charakteryzującym się przedwczesnym starzeniem się, opóźnieniem wzrostu, małą twarzą i wypadaniem włosów. Choroba ta przejawia się przyspieszeniem czynnika starzenia się. Zwykle dzieci, które ją mają, umierają, zanim dożyją do 15-stego roku życia. Challi Muguira z Baton Rouge w Luizjanie, cierpi na rzadką postać choroby, przez co nie starzeje się w tym samym tempie co inni. Nadal jest jednak mylona z kimś, kto jest o dekady starszy. Ma 30 lat, a wygląda jak staruszka Średnia długość życia chorych na progerię to zaledwie 13 lat. W tym wieku ich ciało ma już biologicznie ponad 100 lat. U Challi choroba została zdiagnozowana dopiero po 16 roku życia. Challi powiedziała Barcroft TV: – Lubię być inna. To wpłynęło na moje życie w bardziej pozytywny sposób i chcę pomagać ludziom, zwłaszcza takim jak ja. Rzadka choroba W bardzo młodym wieku powiedziano jej, że cudem byłoby, gdyby żyła w wieku 30 lat, więc – jak sama twierdzi – ma ogromne szczęście. – Mam się dobrze w porównaniu z tym, co myślałam o sobie i tym, czym jest dla mnie choroba. Wygląd to nie wszystko Pierwszy raz choroba dała o sobie znać, kiedy kobieta miała zaledwie dwa lata. Zabrano ją do lekarzy, ale minęło kolejne 14 lat, zanim Challi dostała diagnozę progerii. – W wieku 16 lat nie chcesz słyszeć, że starzejesz się szybciej. Są rzeczy, które musisz zaakceptować – mówi – Choroba utrudniała życie. Jednak wiele dzieci, które dokuczały mi później w szkole, wróciły i powiedziały mi, że żałują tego jako dorośli. Po tym, jak Challi opuściła szkołę, w końcu znalazła kogoś, z kim mogłaby naprawdę nawiązać romantyczną więź, swojego obecnego męża Tony’ego, któremu nie przeszkadza jej choroba. instagram.com/cajun_girl87 Miłość bez podziałów Wyjaśniła, że spotkali się na stronie randkowej. Lubiła z nim rozmawiać, podobał jej się fakt, że kiedy rozmawiasz z kimś przez internet, nie może cię ocenić na podstawie tego, jak naprawdę wyglądasz. Tony, który jest niewidomy, szybko związał się z Challi i od tamtej pory są nierozłączni. W jednym z wywiadów powiedział: – Wspieramy się nawzajem. Wydobywamy z siebie to, co najlepsze. Przez większość czasu staramy się wygłupiać i odkrywać swoje umysły. Bycie z Challi zmieniło moje spojrzenie na wiele rzeczy. Ona jest jedna na milion! Osiemnaście miesięcy po ich związku Challi i Tony wzięli ślub podczas ceremonii z udziałem najbliższych przyjaciół i rodziny. – Mój ślub był idealny. Było wszystko, o czym mogłam marzyć. To był najszczęśliwszy dzień w moim życiu – mówi Challi. Pomimo braku pewności, co do długości życia, kobieta jest zdecydowana żyć pełnią życia każdego dnia i nie pozwala, by stan jej postępującej choroby się pogarszał. – Zajęło mi dużo czasu, aby się z tym pogodzić i tak naprawdę łatwiej mi z tym żyć, ponieważ jestem szczęśliwa i mam kogoś, kto mnie kocha – mówi ze łzami w oczach. Te słowa to wspaniała motywacja do wiary, że zawsze warto walczyć o swoje marzenia i nigdy się nie poddawać. ZOBACZ ZDJĘCIA: instagram.com/cajun_girl87 Choroba nie odebrała pannie młodej uroku. Źródło: www.barcroft.tv O kobiecie powstał dokument! ZOBACZ TEŻ: Miały dawać radość, a nie żyje przez nie już ponad 70 dzieci. Miliony sztuk wycofanych ze sprzedaży W wyniku choroby straciła pamięć. Zakochała się w tym samym mężczyźnie, co kilka lat temu Córka zachowywała się dziwnie. Zaniepokojona mama zamontowała kamerę i poznała prawdę o niani 99-latek wniósł o rozwód, gdy dowiedział się o romansie żony sprzed 70 lat. Małżeństwo było razem 80 lat Filip Chajzer wylądował w szpitalu! Niepokojący stan wywołuje wizje w mózgu gwiazdora Mama wróciła z kuchni, spojrzała na córki bliźniaczki i nagle pobladła. Odkryła swoją ogromną pomyłkę

Agata Pietras: córka Beaty Kozidrak
06.11.2019 11:25 W wyniku choroby straciła pamięć. Zakochała się w tym samym mężczyźnie, co kilka lat temu

Dziewczyna o imieniu Jessica Sharman oraz jej chłopak Richard byli szczęśliwą parą. Kilka miesięcy temu 19-latka przeszła poważny napad padaczkowy, który zakończył się utratą pamięci. Wszystkie wspomnienia związane z jej ukochanym zniknęły – na szczęście chłopak nie zamierzał się poddać. W 2010 r. U Jessiki zdiagnozowano padaczkę płata czołowego. Dziewczyna miała świadomość, że ma epilepsję od 14 roku życia, ale nie miało to większego wpływu na jej życie. Nastąpiło to po ostatnim poważnym napadzie padaczkowym, którego doznała podczas podróży, ze swoim chłopakiem. Para była ze sobą wcześniej przez siedem miesięcy.

rozwód
27.10.2019 09:49 4 zachowania, które najczęściej są powodem rozstania. Nie chodzi o zdradę czy brak czułości

Rozwód staje się coraz częstszym zjawiskiem we współczesnym społeczeństwie. W związku z tym musimy nauczyć się, jak rozpoznawać sygnały, które podpowiedzą nam, że w naszym związku nie dzieje się najlepiej. Psychologowie wyjaśniają jak poznać, że nasz związek jest nie do ocalenia. Widzisz to w swoim związku? John Gottman autor poradników psychologicznych skompletował listę 4 oznak tego, że rozwód jest w twoim związku nieunikniony. Jeśli zauważasz je wszystkie, to pewny znak, że nie masz już czego ratować. To wcale nie wielkie konflikty, a codzienne zachowania partnerów.

facet
26.10.2019 10:02 Facet i jego mowa ciała. Gesty, które zdradzają, czy mu się podobasz

Facet to nie zawsze takie niezrozumiałe stworzenie jak nam się wydaje. Nie wiesz, czy jest Tobą zainteresowany? Nie masz pewności, czy odwzajemnia Twoje zauroczenie? Te gesty zdradzają odpowiedź na nurtujące Cię pytania. Sprawdź, czy mu się podobasz! Mężczyźni czasem okazują swoje zainteresowanie płcią przeciwną bardzo otwarcie. Niekiedy jednak musisz bardzo się postarać i spędzić dużo czasu na obserwacji, aby stwierdzić, czy faktycznie mu się podobasz.

siostry
22.10.2019 20:34 Siostry mają ponad 90 lat, ale wciąż zachowują się jak nastolatki. Wnuczka uchwyciła na nagraniu idealny moment

Siostry zawsze będą miały ze sobą specjalną więź, którą zrozumieją tylko osoby posiadające rodzeństwo. Czasem wspólne czynności, które w dzieciństwie były normalnością, po latach stają się miłym rytuałem, podczas wspólnego spędzania czasu. Te siostry pokazują, że niezależnie od wieku może nas łączyć piękna więź! Pewna dziewczyna postanowiła podzielić się ze światem filmikiem, na którym dwie siostry zajmują się trzecią. Wszystkie kobiety mają ponad 90 lat, a nadal starają się spędzać wspólnie czas jak nastolatki. Wnuczka nagrała piękny moment, na którym widać ich siostrzaną więź!

Siostra
21.10.2019 10:10 6 braci po raz pierwszy widzi swoją siostrzyczkę. Ich reakcje i słowa są przesłodkie

Siostra, która dopiero pojawiła się na świecie od samego początku, skradła serca swoich starszych braci. Filmik z udziałem, który jakiś czas temu pojawił się w sieci, stał się prawdziwym hitem. I nie ma w tym nic dziwnego. Ich reakcje i słowa, które padają, są przesłodkie. Rodzina to największy dar, jaki możemy dostać od losu. Relacje i uczucia, którymi darzą się poszczególni członkowie, są niedopisania i nie chodzi tylko i wyłącznie o więzy krwi, czy pokrewieństwo. O tym fakcie doskonale pamięta małżeństwo, które jakiś czas temu urodziło córeczkę. Mogą być naprawdę dumni z zachowania swoich 6 synków, których wychowali na medal.

20.10.2019 19:07 „Ksiądz wyznał mi miłość. Chciałam uciec, ale on zaczął mnie całować i poszliśmy do łóżka”

Ksiądz sprawił, że nasza dzisiejsza bohaterka zupełnie straciła grunt pod nogami i zrobiła, coś, czego prawdopodobnie żałować będzie do końca życia. Swoim wyznaniem podzieliła się w liście do redakcji Lelum.pl. Ksiądz wyznał mi miłość. Chciałam uciec, ale on zaczął mnie całować i poszliśmy do łóżka, napisała tajemnicza kobieta. Zdrada jest jedną z najczęstszych przyczyn rozpadu długoletnich związków i małżeństw. Osoby, które dopuściły się zdrady zwykle, obwiniają za swoje postępowanie ich partnerów. W końcu to oni nie zapewniali im odpowiedniego poczucia bezpieczeństwa i wystarczającej dawki uczuć. Z kolei nasza bohaterka ma pełną świadomość, że to tylko i wyłącznie jej wina. Zrobi wszystko, aby ta chwila zapomnienia nie wyszła na jaw.

ojciec
16.10.2019 20:58 Ojciec z zespołem Downa wychowywał zdrowego syna. Ich historia ściska za gardło

Ojciec z zespołem Downa wychował swojego syna w miłości. Relacja, jaką tworzą mężczyźni jest naprawdę bezcenna. Jestem dumny z mojego ojca – mówi chłopak. Historia łapie za serce! Młody student dzieli się ze światem cudowną relacją, jaką stworzył ze swoim ojcem, mającym zespół Downa. Chłopak nigdy nie wstydził się rodzica, jest z niego bardzo dumny. Podzielił się historią, która poruszy nawet najtwardsze serca.

małżeństwo
16.10.2019 12:09 Mąż umierał przy boku ukochanej żony. Ich córka stała się ostatnim świadkiem niewiarygodnego

Mąż trwał przy swojej żonie przez 67 lat małżeństwa. Ich historia, to historia o prawdziwej miłości, która nigdy nie słabnie i nie przemija, a w którą coraz trudniej jest nam wierzyć. Wciąż jednak zdarzają się takie pary, te starsze, z imponującym stażem związku, które sprawiają, że możemy odnaleźć w sobie nadzieję na to, że uczucie może być jak z bajki. W dzisiejszych czasach rozwody są coraz popularniejsze, a ludzie biorą je po coraz krótszym czasie od wstąpienia w związek małżeński. Czasem więc jest nam po prostu trudno wyobrazić sobie, jak to jest żyć z jedną osobą przez całe, długie życie. Ci mąż i żona byli jednak związani w sposób, którego nic nie mogło rozłączyć.

Zaręczyny
16.10.2019 11:32 Zaręczyny, które skrywają tajemnicę. Wszystko za sprawą dłoni narzeczonej

Zaręczyny to często największy krok ku wspólnej przyszłości. Te jednak skrywają pewną tajemnicę. Nie byłoby w nich nic dziwnego, gdyby nie na pozór zwyczajna dłoń narzeczonej. Po odkryciu prawdy ciężko spojrzeć na to zdjęcie tak samo, jak wcześniej… Ten wspaniały dzień jest zwykle pierwszym krokiem do wymarzonego ślubu. Wielu mężczyzn stara się, aby zaręczyny były idealne i żeby ich narzeczona czuła się wyjątkowo. Ten mężczyzna również postanowił romantycznie oświadczyć się swojej narzeczonej, jednak dłoń z pięknym zaręczynowym pierścionkiem skrywa pewien szokujący sekret!

panna młoda
10.10.2019 15:13 Panna młoda dostała list od byłego kochanka w dniu ślubu. Przeczytał go przyszły mąż i zemdlał

Panna młoda w dniu swojego ślubu otrzymała niepokojący list od byłego kochanka. Wydawać by się mogło, że nie mieli ze sobą kontaktu od dawna, jednak gdy przeczytał go jej przyszły mąż… zemdlał! Czasem mamy wrażenie, że przeszłość zostawiliśmy daleko w tyle, a pewne rozdziały zostały zamknięte. Niekiedy jednak, w najbardziej nieoczekiwanym dla nas momencie, ta przeszłość, o której nie chcielibyśmy pamiętać, daje o sobie znać. O tym przekonała się panna młoda, Patrycja.

narzeczony
09.10.2019 17:10 Dowiedział się, ilu partnerów miała jego ukochana. Mina mu zrzedła

Narzeczony odkrył, ilu partnerów miała jego wybranka, zanim się poznali. Wcześniej nie poruszali tego tematu, jednak ciekawość wygrała. Po tym, co usłyszał mina mu zrzedła i poważnie zastanowił się nad tym, czy to właśnie z tą kobietą chce spędzić resztę swojego życia. Kwestia ilości łóżkowych partnerów nadal pozostaje dość delikatna. Ilu ich powinno być? Jeden, dwóch, pięciu? Gdzie znajduje się magiczna linia pomiędzy dobrą zabawą a seksualną rozwiązłością? Czy kobieta powinna mieć większe doświadczenie w tych sprawach od mężczyzny? Otóż nikt nie powinien być oceniany za ilość partnerów, z którymi sypiał, zwłaszcza że ludzie nie oceniają sprawiedliwie. Im więcej kobiet w łóżku miał mężczyzna tym bardziej macho jest.

znaki zodiaku
05.10.2019 18:47 Znaki zodiaku, które są najbardziej stałe w uczuciach. Jak kochają, to na zabój

Znaki zodiaku wiele mówią o tym, jakie życie będziemy wiedli. Szczególnie o sprawach sercowych z gwiazd możemy się wiele dowiedzieć. W końcu miłość to jedna z najpotężniejszych mocy we wszechświecie. Czy osoba, z którą chciałabyś spędzić życie, jest jedną z tych, które nigdy nie przestaną kochać? Ze wszystkich rzeczy potrzebnych do zbudowania zdrowego, stałego związku na lata, stałość w uczuciach jest jedną z ważniejszych? Jak planować lata z kimś, kto może po kilku miesiącach wypalić się emocjonalnie?

mąż
26.09.2019 18:44 Byli razem 70 lat. Gdy ona zmarła, on nie mógł dalej żyć

Mąż i żona byli razem przez 70 lat. Kochali się nad życie. Gdy ona zmarła, on nie mógł dalej żyć. Poruszająca do łez historia opowiada o wielkiej miłości, która łączyła parę do ostatniego dnia. Choroba żony sprawiła, że każdego dnia jej mąż zbierał w sobie wszystkie siły, aby jak najlepiej zaopiekować się ukochaną. Zawsze najpierw myślał o niej i do ostatnich dni pilnował, aby niczego jej nie brakowało. Gdy odeszła, nie był w stanie żyć bez niej.

edyta górniak
26.08.2019 13:26 Edyta Górniak wraca do USA dla przystojnego i wpływowego mężczyzny? To on miał uratować Allanowi życie

Edyta Górniak jeszcze nie odnalazła miłości swojego życia. Po burzliwym związku z Dariuszem Krupą i Piotrem Schrammem nie związała się już z nikim na dłużej. Dlatego postanowiła wrócić do USA i tam znów poszukać szczęścia. Czy opuściła kraj dla mężczyzny? Podobno od lat są ze sobą bardzo blisko. Ten przystojny dżentelmen podobno uratował życie jej syna! Gwiazda polskiej sceny postanowiła intensywnie wykorzystać koniec wakacji, dlatego zabrała swojego nastoletniego syna Allana do Ameryki, gdzie przez jakiś czas mieszkała. Edyta Górniak wykorzystuje ten okres bardzo aktywnie – koncertuje i nagrywa nowe utwory na płytę, która ma się pojawić lada chwila! Oprócz tego piosenkarka postanowiła również odświeżyć starą znajomość.

Rożnica wieku
19.08.2019 12:08 Różnica wieku to dla niej żaden problem. 19-latka od trzech lat spotyka się ze starszym mężczyzną, dzielą ich 42 lata

Różnica wieku potrafi być zabójstwem dla związku? Zdecydowanie nie w przypadku tej pary zakochanych! 19-latka od trzech lat spotyka się ze starszym od siebie o 42 lata mężczyzną! Pomimo wielu obraźliwych komentarzy i ciągłego wytykania palcami, uczucie, którym się dążą, zupełnie nie gaśnie. Para jest idealnym przykładem tego, że prawdziwa miłość jest w stanie przezwyciężyć wszystko! Związki, w których parterów dzieli spora różnica wieku, od zawsze cieszyły się zwiększonym zainteresowaniem społeczeństwa. Nie zapominajmy jednak, iż są one z góry skazane na niepowodzenie i szybkie rozstanie. Historia tej dwójki idealnie pokazuje, że pomimo różnic da się stworzyć udany związek. Wystarczy tylko odrobina chęci i zaangażowania. A wtedy nawet krytyka bezlitosnych ludzi nie będzie w stanie rozdzielić kochanków!

małżeństwo
18.08.2019 17:53 Małżeństwo przeżyło razem 71 piękny lat. Zmarli w tym samym dniu, nie umieli bez siebie żyć

Małżeństwo ze Stanów Zjednoczonych przeżyło razem 71 pięknych lat, a ich historia miłosna to gotowy materiał na świetny scenariusz filmowy. Byli nierozłączni do tego stopnia, że zmarli w tym samym dniu, w odstępstwie kilkunastu godzin. Taka miłość się nie zdarza! Herbert i Marilyn DeLaigle wzięli sobie do serca słowa przysięgi małżeńskiej, bo po 71 wspólnych latach, zmarli tego samego dnia, w odstępstwie dwunastu godzin. Chociaż ta historia wydaje się nieprawdopodobna, zdarzyła się naprawdę!