Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > 6 braci po raz pierwszy widzi swoją siostrzyczkę. Ich reakcje i słowa są przesłodkie
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 21.10.2019 10:10

6 braci po raz pierwszy widzi swoją siostrzyczkę. Ich reakcje i słowa są przesłodkie

Siostra
Screen z filmiku Youtube

Siostra, która dopiero pojawiła się na świecie od samego początku, skradła serca swoich starszych braci. Filmik z udziałem, który jakiś czas temu pojawił się w sieci, stał się prawdziwym hitem. I nie ma w tym nic dziwnego. Ich reakcje i słowa, które padają, są przesłodkie.

Rodzina to największy dar, jaki możemy dostać od losu. Relacje i uczucia, którymi darzą się poszczególni członkowie, są niedopisania i nie chodzi tylko i wyłącznie o więzy krwi, czy pokrewieństwo. O tym fakcie doskonale pamięta małżeństwo, które jakiś czas temu urodziło córeczkę. Mogą być naprawdę dumni z zachowania swoich 6 synków, których wychowali na medal.

Siostra jest dla nich największą miłością

Cher i Stephen Lair mieszkający w północnej Karolinie niedawno przywitali na świecie kolejne dziecko. Swoją małą pociechę nazywają prawdziwym cudem. Dlaczego? Otóż do tej pory w ich rodzinie pojawiali się sami chłopcy. To właśnie dlatego jest ich aż 6.

Siostra

Siostra jest ich największa miłością.

Dziewczynka ma imię Ruby Jane, a jej starsi bracia nie widzą świata poza nią. Maleństwo zupełnie skradło im serca i nawet nie probują przypomnieć sobie, jak to było bez niej. A najlepszym dowodem jest nagranie, które jakiś czas temu pojawiło się w sieci. Chłopcy z ogromną czułością przytulają i dotykają swoją siostrzyczkę. A słowa, które padają z ich ust, sprawiają, że łzy same napływają do oczu.

Tacy bracia to prawdziwy skarb

Chłopcy swoimi słowami udowadniają, jak potężna jest siła rodziny. Najstarszy z gromadki szczerze przyznaje, że dziewczynka jest malutka. Nigdy nie mógłby się spodziewać, że dzieci zaraz po urodzeniu wyglądają w ten sposób. Co jeszcze możemy usłyszeć na nagraniu?

Dla przykładu 4-letni Shepard wspomina, że towłaśnie Ruby kocha całym sercem. 10-letni Campbell szczerze przyznaje, że gdy tylko jego siostra podrośnie i postanowi mieć chłopaka, najpierw będzie musiał przejść przez weryfikację 6 braci. A to nie lada wyczyn.

To jednak nie wszystko. Aby dowiedzieć się, co jeszcze wspominali i jak zachowywali się chłopcy koniecznie sprawdź nagranie poniżej.

ZOBACZ FILMIK Z UDZIAŁEM CHŁOPCÓW:

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zanim wejdzie w życie, spłać wszystko. Inaczej nowe prawo doprowadzi cię do RUINY
  2. Agata Duda nie będzie zachwycona. Projektantka ostro powiedziała, co myśli o jej wizerunku
  3. Wmówili jej, że jej dziecko urodziło się martwe. Dopiero po latach poznała bolesną prawdę
  4. Młody gwiazdor przyznał, że kariera wpędziła go w uzależnienie. „Każdego dnia byłem naprawdę bardzo pijany”
  5. Dziecko urosło zbyt duże w brzuchu matki. Podczas porodu lekarze odkryli przerażającą prawdę, zrozumieli to za późno
  6. Mąż usłyszał z krzaków dziwne dźwięki. Zobaczył żonę w pułapce gwałciciela i natychmiast się zemścił
Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania