Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Mąż miał zostać odłączony od aparatury. Jego żona na to nie pozwoliła, stał się prawdziwy cud
Zuzanna Niedzielska
Zuzanna Niedzielska 06.08.2020 16:15

Mąż miał zostać odłączony od aparatury. Jego żona na to nie pozwoliła, stał się prawdziwy cud

Dorota Segda mąż
fot. filmpolski.pl

Mąż leżał w szpitalu pogrążony w śpiączce, a lekarze nie wróżyli już nic dobrego. Gdy rodzina chciała się poddać, żona nie zgodziła się na to. Robiła co w jej mocy aż do końca i doczekała się cudu na własnych oczach. To piękne świadectwo miłości.

Poznali się, mając zaledwie 22 lata. Byli młodzi i wierzyli, że to miłość na całe życie. Po ślubie niestety nie było im dane doświadczyć szczęścia na długo. Jeden tragiczny wypadek sprawił, że zmieniło się wszystko. Niezmienne było jednak bezwarunkowe uczucie żony do swojego ukochanego, o którego samotnie walczyła do końca.

Mąż był pogrążony w śpiączce

Kilka miesięcy po ślubie, mąż poważnie ucierpiał w wyniku wypadku motocyklowego. Poza tym, że doznał złamań w kilku miejscach, to poważnie uszkodzony został jego mózg. Natychmiast trafił do szpitala, gdzie po ponad tygodniu lekarze nie dawali mu szans. Tłumaczyli, że mężczyzna zapadł w śpiączkę i na 90 procent już się z niej nie wybudzi, więc rodzina powinna rozważyć odłączenie aparatury.

Żona natychmiast zaoponowała. Powiedziała, że będzie walczyć o to, aby jej mąż wrócił do zdrowia. Jako że jego ojciec zmarł 2 lata wcześniej, a mama była ciężko chora, kobieta sama musiała poradzić sobie w walce o życie swojego ukochanego. Zabrała go do domu i postanowiła sama się nim zaopiekować.

  1. Niewiarygodne sceny nad polskim morzem. Wszystko na plaży i oczach plażowiczów
  2. Śmierć zajrzała Edycie Górniak w oczy. Dantejskie sceny na drodze

Żona sprawiła, że stał się cud

Opieka nad chorym w śpiączce pacjentem to ogromny wysiłek. Potrzeba było jej wiele cierpliwości, energii i czasu, ale nadzieja dodawała jej sił każdego dnia. Gdy wyczerpana kładła się obok ukochanego na łóżku, szeptała mu do ucha, że błaga o to, żeby do niej wrócił. Robiła co w jej mocy.

Po trzech miesiącach starań kobieta poczuła nagle jakiś ruch. Zaskoczona odwróciła się, myśląc, że tylko jej się zdawało. Jednak po chwili mąż otworzył powoli oczy i próbował wyszeptać coś w jej kierunku. Żona nachyliła się, aby wyraźniej usłyszeć treść.

– Staram się… – doszedł do niej szept z ust partnera.

Kobieta nie mogła w to uwierzyć. Wzruszona wyznała, że to najpiękniejsze słowa, jakie kiedykolwiek usłyszała. Zdarzył się prawdziwy cud, na który czekała wiele miesięcy i który był owocem jej długotrwałej cierpliwości i uwagi.

Powrót do życia nie był jednak prosty, ponieważ mąż od nowa musiał nauczyć się wszystkich podstawowych czynności. Choć żona ochoczo przywraca jego organizm do życia, to mózg partnera pozostawił mu jedynie przebłyski wspólnych wspomnień. Partnerzy zakochują się teraz w sobie od nowa.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

mąż

Zakochani nowożeńcy nie mogli długo nacieszyć się swoim związkiem.

mąż

Po wypadku motocyklowym mąż zapadł w śpiączkę i lekarze nie dawali mu szans na wybudzenie się.

mąż

Żona cierpliwie poświęcała mu czas w domu, aż w końcu wydarzył się cud.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Media właśnie przekazały smutną wiadomość. Niestety, nie żyje
  2. Od września ogromna zmiana dla Polaków. Eksperci nie mają wątpliwości, aż 41 proc. z nas
  3. Lidl rozdaje 1000 złotych. Wystarczy zrobić jedną, bardzo prostą rzecz
  4. Adam: „Każdy facet chce mieć tzw. żonę-idiotkę. Takie są najlepsze na życie”
  5. Znalazła stare zdjęcie pary pod Tesco, postanowiła ich odnaleźć. Wrzuciła fotografię do Internetu, szybko wyszło na jaw kim są osoby ze zdjęcia

źródło: webniusy, tvn24.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!