Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > 5 sygnałów, że Twój partner kocha inną. Nie są tak oczywiste, lepiej ich nie ignorować
Kinga Majewska
Kinga Majewska 21.04.2020 22:35

5 sygnałów, że Twój partner kocha inną. Nie są tak oczywiste, lepiej ich nie ignorować

partner
Fot. unsplash.com Lauren Rader

Partner nie zwraca na ciebie już uwagi? To może być znak, że zakochał się w kimś innym. Tych 5-ciu sygnałów nie można ignorować, może je dobrze przed tobą ukrywać. Przekonaj się.

Partner unika kontaktu z Tobą, a ty nie wiesz dlaczego? Mówi się, że kilka pierwszych miesięcy w związku to okres miodowy. Później w relacje zaczyna zakradać się rutyna i już nic nie jest takie jak wcześniej. Powoli zaczynamy oddalać się od siebie, a na horyzoncie pojawiają się nowe postaci, które intrygują. Czasem zwykła rozmowa zamienia się w niewinny filtr, a ten prowadzi do coraz większych powikłań. Jakie zachowania wskazują, że ON zakochał się w kimś innym?

Do zakochania (w kimś innym) jeden krok

 • Jeśli Twój partner chodzi sfrustrowany, a swoją złość wylewa na Ciebie, wiedz, że coś się dzieje. Podwójne życie może zmęczyć niejednego ogiera, a poczucie winy potrafi przytłoczyć, nawet najbardziej nieczułą osobę. Agresywne zachowanie może świadczyć o tym, że powoli zaczynasz być przeszkodą na drodze do miłości jego życia.
 • Zdystansowanie to kolejny sygnał, że na horyzoncie pojawiła się rywalka o względy Twojego partnera. Gdy ktoś wchodzi w romans, będąc jednocześnie w związku, zaczyna się dystansować – nie tylko psychicznie, ale także fizycznie. Jest to bowiem podświadome działanie mózgu, które sugeruje, że należy być wiernym nowej wybrance.
 • Twój partner poszedł do fryzjera, kupił nowe perfumy i zmienił buty na takie bez dziury? Skupianie się na nowym, lepszym wyglądzie może, ale nie musi, świadczyć o Tym, że chce się komuś przypodobać.
 1. Tata wyszedł z pokoju w czasie wideokonferencji. Wtedy do pokoju wkroczył syn i postanowił wyjaśnić coś współpracownikom
 2. Czy tani i powszechny lek leczy koronawirusa w 48 godzin? Jest właśnie testowany, a jego skuteczność potwierdzają naukowcy
 3. Poszła wyregulować brwi do kosmetyczki. Wyszła zapłakana, efekty leczyła przez 9 miesięcy

Partner nie mówi o wspólnej przyszłości

 • Kobiety mają 6-ty zmysł i widzą od razu podejrzane zachowania! Jeśli na każdym kroku słyszysz komplement, o którym wcześniej mogłaś pomarzyć – wiedz, że coś się święci. Chłop postanowił albo się oświadczyć, albo poinformować Cię o swoim romansie.
 • Nie chce rozmawiać z Tobą o przyszłości… nawet tej niedalekiej. Bo po, co? Skoro w planach ma zamiar budować ją z kimś innym.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

partner

Wasz związek nie jest już tak intymny jak kiedyś

partner

Partner unika kontaktu z Tobą

partner

Niewinny flirt prowadzi do romansu

ZOBACZ TEŻ:

 1. Czy w Warszawie może zabraknąć wody? Jest pilny apel prezydenta stolicy, Rafała Trzaskowskiego
 2. Polskie ministerstwo wysłało śmigłowce. Tragiczna sytuacja w północnej części Polski
 3. Jedna z największych imprez na świecie została odwołana. Przyciąga miliony, miała się odbyć dopiero na jesieni
 4. Tańczył sam w domu, pokazał nagranie w internecie. Komentujący zauważyli budzący grozę szczegół w tle
 5. Żaliła się, że wygląda, jak szara myszka. Fryzjerka zrobiła jej powalającą na kolana metamorfozę
 6. Rzecznik Ministerstwa Zdrowia przekazał dobre wieści. Chodzi o transmisję poziomą wirusa

Źródło: ohme.pl