Lifestyle.Lelum.pl > Miłość

Miłość

rozwód
16.08.2019 17:27 Po rozwodzie sprzątała strych i znalazła numer telefonu do swojej pierwszej miłości. Teraz są małżeństwem

Rozwód nie musi oznaczać jedynie zakończenia pewnego etapu. Dla Amandy Jones, rozstanie z mężem okazało się początkiem czegoś naprawdę pięknego. Porzucona kobieta, która po latach skontaktowała się ze swoją pierwszą miłością, ponownie stanęła na ślubnym kobiercu! Gdy Amanda i Karl spojrzeli sobie w oczy po raz pierwszy, poczuli przeszywające ich dreszcze. Kobieta wyznała, że choć ich drogi rozeszły się na wiele lat, ona nigdy nie przestała o nim myśleć. Ta historia to najlepszy dowód na to, że stara miłość nie rdzewieje!

romans z szefem
10.08.2019 14:01 Poruszające wyznanie czytelniczki. Stanęła przed trudną decyzją

Romans z szefem może okazać się bardzo niebezpieczny. Niekiedy osoby pragnące awansu lub pieniędzy, widzą tylko takie rozwiązanie. Pewne życiowe sytuacje doprowadzają nas do podejmowania skrajnych decyzji, a przekonała się o tym nasza czytelniczka Jola, dla której zdrowie dziecka jest najważniejsze — Moja córka wymaga bardzo kosztownej rehabilitacji. Szef powiedział, że dostanę podwyżkę, jak się z nim prześpię. Nie wiem, co robić. Co powinna zrobić Jola? Czasami stoimy przed ważnymi wyborami, które niosą za sobą szereg konsekwencji. Zastanawiamy się, który wybór okaże się ‚mniejszym złem’, czy warto zaryzykować? Czy może kierować się własnym rozsądkiem? Jola właśnie stoi przed takim wyborem. Chęć pomocy dziecku doprowadza ją do szaleństwa, a na myśl przychodzą nieracjonalne pomysły. Czy romans z szefem to jedyne wyjście?

blanka lipińska
03.08.2019 13:07 Ich związek spotkał się z wieloma negatywnymi komentarzami. Mimo hejtu ani myślą o rozstaniu

Związek ten spotkał się z wieloma negatywnymi komentarzami. Nikt tak naprawdę nie dawał im szansy! Od samego początku ich miłość wzbudzała mnóstwo kontrowersji. Byli obiektem drwin i szyderstw. Pomimo hejtu szczęśliwi zakochani nawet nie myślą o rozstaniu. Jak widać prawdziwa miłość jest w stanie znieść naprawdę wiele. Fakt, iż przeciwieństwa się przyciągają jest powszechnie znany. Jednak, kiedy faktycznie do tego dojdzie, a na pozór zwyczajna znajomość przerodzi się w prawdziwe i silne uczucie nieustanne spojrzenia i krytyka bezlitosnych ludzi, mogą być naprawdę destrukcyjne. W tym przypadku jednak prawdziwa miłość zwyciężyła, a para nieustannie pokazuje, że pomimo różnić- da się stworzyć udany związek!

znana aktorka
01.08.2019 17:24 Brie Larson przyłapana z nowym facetem. Nie mogli oderwać od siebie rąk

Słynna aktorka i jej nowy partner zostali przyłapani na gorących pocałunkach w sklepie spożywczym! Para zupełnie nie przejmowała się obecnością fotoreportera, który, korzystając z okazji, zrobił zakochanym kilka zdjęć! Brie Larson, wcielająca się w filmową Kapitan Marvel, jest obecnie na fali popularności! To właśnie dzięki tej roli blondwłosa piękność stała się obiektem zainteresowań mediów. Zdjęcia z nowym partnerem to gratka dla wszystkich fanów tej hollywoodzkiej piękności!

kobieta
31.07.2019 12:04 Kobieta dostała SMS-a od byłego tuż przed jego ślubem. Jego treść sprawiła, że zaniemówiła

Kobieta o imieniu Alexsa doznała wielkiego szoku, gdy przeczytała wiadomość od swojego byłego chłopaka. Choć para nie miała ze sobą kontaktu od lat, ten postanowił się do niej odezwać. Jaka była treść SMS-a od mężczyzny? Dziewczyna zupełnie się tego nie spodziewała… Jakiś czas po rozstaniu z partnerem, w kobiecej głowie wciąż mogą kłębić się przeróżne myśli. Ciekawe, co u niego słychać, Ciekawe czy za mną tęskni, Spotyka się z kimś? – to wyłącznie niektóre z nich. Alexsa uzyskała odpowiedź na wszystkie te pytania w długiej, wzruszającej wiadomości.

jak utrzymać związek na odległość
21.06.2019 12:54 Jak utrzymać związek na odległość? 8 sposobów, by się udało

Jak utrzymać związek na odległość? W dzisiejszych czasach wiele par żyje daleko od siebie. Zakochanych często dzielą setki kilometrów ze względu na pracę czy studia w innych miastach. Coraz częściej ludzie poznają się także przez internet i nie są w stanie nagle porzucić swojego życia, by być ze swoją drugą połówką w jednym miejscu. Czy jest jakiś sposób na to, by związek na odległość się udał? Jak utrzymać związek na odległość? Czy możliwe jest bycie w związku z kimś, kogo nie możemy widzieć codziennie? Wiele przypadków potwierdza, że owszem jest to możliwe! Taki związek wymaga jednak wiele pracy i zaangażowania z obu stron. Nie wszyscy będą w stanie tak funkcjonować na dłuższą metę, jest jednak wiele sposobów na to, by ułatwić sobie życie, będąc w związku z osobą, z którą dzielą nas setki, a czasem i tysiące kilometrów. Mamy dla was 8 wskazówek, jak utrzymać związek na odległość i nie rezygnować z uczucia!

edyta górniak: chłopak
18.02.2019 15:07 Były chłopak Edyty Górniak już ma nową dziewczynę? To młoda modelka

Edyta Górniak: chłopak piosenkarki już ma nową dziewczynę? Były partner artystki opublikował zdjęcie z młodą modelką. Tak szybko pocieszył się po rozstaniu z Edytą? Życie uczuciowe Edyty Górniak od lat budzi zainteresowanie mediów. Gwiazda ma za sobą wiele romansów, między innymi z Piotrem Kraśko, Piotrem Gembarowskim czy Piotrem Shrammem. Związki jednak nie przetrwały próby czasu i gwiazda najwyraźniej nie ma szczęścia w miłości. Edyta Górniak: chłopak, z którym niedawno się rozstała, już znalazł pocieszenie w ramionach innej kobiety.

Całowanie po szyi
23.11.2018 18:43 Całowanie po szyi: 10 porad jak robić to IDEALNIE

Całowanie po szyi to jedno z najprzyjemniejszych intymnych doznań. Jest niewiarygodnie erotyczne i absolutnie zarezerwowane dla dwójki kochanków. Samoistne stanowi dużą przyjemność, ale może być też wstępem do cudownego seksu. Jak całować po szyi? I czym jest necking? Zapraszamy do tekstu.Całowanie po szyi oceniane jest przez większość z nas jako coś niewiarygodnie przyjemnego. Osoba, która całuje nas w okolicach szyi, karku i ucha, potrafi rozgrzać nas do czerwoności. Dlaczego całowanie po szyi jest aż tak przyjemne? Szyja zalicza się do stref erogennych. Zarówno u mężczyzn, jak i kobiet jest ona niezwykle wyczulona na dotyk. Całowanie, dotykanie i gryzienie szyi powoduje pobudzenie seksualne, która może zaprowadzić nas wprost…do nieba.

Jak całować chłopaka
23.11.2018 16:24 Jak całować chłopaka? WSZYSTKO, co powinnaś wiedzieć

Jak całować chłopaka? To pytanie zadaje sobie wiele dziewczyn. Pierwsze motylki w brzuchu, oczekiwanie na wiadomość i nieustanny uśmiech na twarzy to oznaki tego, że chłopak zawrócił nam w głowie. Gdy pierwsze randki są już za nami, nieśmiałe obejmowanie i trzymanie się za ręce podczas spaceru po parku mamy już za sobą, z wypiekami na twarzy oczekujemy pierwszego pocałunku. Podpowiemy wam, w jaki sposób pocałować chłopaka, by był to niezapomniany moment dla was obojga. Pierwszy pocałunek to moment, który zapada nam w pamięci na zawsze, dlatego też warto wiedzieć, jak się do niego przygotować, by był niezapomniany. Jeśli masz trudności ze snem, nie masz apetytu i ciężko jest ci się skupić na przyziemnych sprawach to oznacza tylko jedno – czujesz do niego miętę! Teraz wystarczy poznać kilka porad, jak sprawić, by wybranek twego serca zechciał obdarować się pocałunkiem.