Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Większość kobiet nigdy nie słyszała o ”love bombing”. 8 sygnałów, że dotyczy też twojego partnera
Karina Sulich
Karina Sulich 10.08.2020 22:45

Większość kobiet nigdy nie słyszała o ”love bombing”. 8 sygnałów, że dotyczy też twojego partnera

znaki zodiaku
Fot. bdcbethebest, Pixabay

Mężczyzna, który nie widzi poza nami świata, to marzenie niemal każdej kobiety. Jednak jak się okazuje, nie zawsze to, czego chcemy, jest dla nas dobre. Co to love bombing? Love bombing to nic innego jak bombardowanie miłością. Ale uważaj, jest bardzo niebezpieczne. Jeżeli twój partner robi te rzeczy, szybko uciekaj. Uwierz, zamiast happy endu, będzie czekać cię prawdziwe rozczarowanie.

Love bombing, czyli nie wszystko złoto, co się świeci. Niestety większość kobiet nie zdaje sobie sprawy z tego tak niebezpiecznego zjawiska, jakie następuje w relacji, lub co gorsza, zdaje sobie z niego sprawę za późno. Czym jest love bombing? Lepiej dowiedz się, zanim znajdziesz się w prawdziwej pułapce. Widzisz u swojego partnera osiem sygnałów? Uwaga, właśnie pali się czerwona lampka.

Love bombing. 8 ostrzegawczych sygnałów:

1. Tempo

Wasza relacja w krótkim czasie przybrała bardzo szybkiego tempa? Znacie się tydzień, a on już uważa cię za najwspanialszą kobietę na świecie i planuje z tobą swoją odległą przyszłość? Wie, co będziecie robili za 10 lat i do jakiej piosenki zatańczycie pierwszy taniec i nawet nie daje ci czasu na zastanowienie? Potraktuj to jako czerwone światło.

2. Dalekie plany

Fajnie zaplanować nadchodzący weekend lub najbliższy wyjazd, ale on już wie, jak będą miały na imię wasze dzieci? Choć brzmi to słodko, a ty możesz sądzić, że to znak, że bierze cię na poważnie, najpierw zastanów się, czy w ogóle się znacie.

3. Dowody miłości

Obrzucanie kwiatami, prezenty i czułe słowa to fantastyczne gesty, ale pamiętaj, co za dużo, to niezdrowo. Tak częste dowody miłości raczej nie świadczą o uczuciu, a przemyślanej strategii. Twój partner cię osacza.

  1. Minister edukacji ujawnił całą prawdę o szkołach w Polsce. Rodzice, lepiej usiądźcie
  2. Juror „X Factor” miał wypadek. Gwiazdor przeszedł operację

4. Tak kochanie

Tak kochanie, czyli zgadzam się na wszystko i ze wszystkim. Jeżeli nagle okazuje się, że macie identyczne zainteresowania i upodobania, a on przytakuje na każde twoje zdanie bądź ostrożna. To jedynie chwilowa fascynacja.

5. Szybkie wyznanie

Choć czas, po jakim wyznało się miłość to kwestia bardzo indywidualna, pośpiech w tak ważnym wyznaniu może nie zwiastować nic dobrego. Naprawdę zastanów się, czy mówi szczerze.

6. 24 na dobę

Dzwoni, wypisuje i robi niezapowiedziane wizyty? Na 99.9% wcale za tobą nie tęskni, a cię kontroluje. Uwierz, każdy potrzebuje chwili oddechu.

7. Jak z bajki

Jeżeli ta cała sytuacja jest dla ciebie zbyt filmowa lub mało realna, przemyśl na zimno waszą relację. Pamiętaj, kobieca intuicja rzadko zawodzi.

8. Czar prysł

Skończyły się ciągłe wiadomości, kwiaty, niespodzianki a plany, które tak snuł nagle przestały chodzić mu po głowie? Nagle zauważasz, że masz do czynienia z zupełnie inną osobą? Twój partner już nie musi się starać, a jego plan został wykonany.

Już rozumiesz czemu love bombing jest tak niebezpieczny? Niestety, związek z narcyzem, który próbuje zdobyć nas podstępem i nieszczerymi intencjami nigdy nie potrwa długo.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

love bombing

Love bombing to metoda naprawdę niebezpiecznych facetów, którzy chcą cię usidlić, a później złamać twoje serce. To prawdziwi manipulanci.

love bombing

Niektóre sygnały powinny być dla nas naprawdę alarmujące.

love bombing

Jeżeli nie zdasz sobie tego sprawy w porę, zobaczysz jego prawdziwą twarz.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Groźny wypadek Andrzeja Dudy. Zdjęcia z miejsca zdarzenia obiegły sieć
  2. Poznajecie? Dziś obchodzi 77 urodziny, kochało się w niej pół Polski
  3. Norbi namówił żonę na wakacyjny wyjazd. Ale chwileczkę, co oni ze sobą zabrali? Przecieramy oczy
  4. Znaki zodiaku kobiet, którym nie oprze się żaden mężczyzna. Są piękne i czarujące
  5. Dramatyczna wiadomość Polsatu obiega Polskę. Wszyscy klienci Biedronki przecierają oczy po komunikacie

źródło: papilot.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!