Lifestyle.Lelum.pl > Mężczyzna

Mężczyzna

mężczyźni
23.07.2019 14:48 Mężczyźni mówią, że ma idealną figurę. Kobiety patrzą na nią z przerażeniem i niesmakiem

Mężczyźni nie kryją zachwytu nad figurą i odważnymi stylizacjami jednej z gwiazd Instagrama. Kobieta, określająca się mianem prawdziwej Dream Girl, posiada ponad 800 tysięcy obserwatorów, a ich liczba stale rośnie. Czy Mandy Blanco to faktycznie dziewczyna ze snów? Pewna siebie gwiazda Internetu zdaje się nie przejmować opiniami na swój temat. Większość komentujących jej zdjęcia to mężczyźni. Wielbiciele jej sylwetki nie tylko zasypują Mandy komplementami, ale również składają jednoznaczne propozycje. Przedstawicielki płci pięknej są wręcz zniesmaczone!

Mężczyzna
22.07.2019 15:42 Mężczyzna skoczył na bungee w Gdyni. Podczas skoku uprząż ześlizgnęła mu się z nóg

Mężczyzna skakał na bungee w Gdyni. Nie był to jednak najszczęśliwszy dzień w życiu 39-latka. Podczas skoku uprząż zabezpieczająca ześlizgnęła się z jego nóg. Skoczek spadł z kilkunastu metrów na leżącą na ziemi poduszkę powietrzną. Do zdarzenia doszło w gdańskim Parku Rady Europy. Mężczyzna chciał poczuć dreszczyk adrenaliny, który mógł doprowadzić do prawdziwej tragedii. Na filmiku, który trafił do sieci ewidentnie widać, jak po wykonaniu skoku, uprząż samoistnie wypina się z jego stopy, a on opada na samą krawędź poduszki powietrznej.

jak utrzymać związek na odległość
21.06.2019 12:54 Jak utrzymać związek na odległość? 8 sposobów, by się udało

Jak utrzymać związek na odległość? W dzisiejszych czasach wiele par żyje daleko od siebie. Zakochanych często dzielą setki kilometrów ze względu na pracę czy studia w innych miastach. Coraz częściej ludzie poznają się także przez internet i nie są w stanie nagle porzucić swojego życia, by być ze swoją drugą połówką w jednym miejscu. Czy jest jakiś sposób na to, by związek na odległość się udał? Jak utrzymać związek na odległość? Czy możliwe jest bycie w związku z kimś, kogo nie możemy widzieć codziennie? Wiele przypadków potwierdza, że owszem jest to możliwe! Taki związek wymaga jednak wiele pracy i zaangażowania z obu stron. Nie wszyscy będą w stanie tak funkcjonować na dłuższą metę, jest jednak wiele sposobów na to, by ułatwić sobie życie, będąc w związku z osobą, z którą dzielą nas setki, a czasem i tysiące kilometrów. Mamy dla was 8 wskazówek, jak utrzymać związek na odległość i nie rezygnować z uczucia!

bóg
25.05.2018 17:31 Nie przychodzi do pracy, bo uważa się za Boga

Rameschandra Fefar jest inżynierem z Indii. Mężczyzna wielokrotnie nie przychodził do pracy, gdy jego pracodawca zaczął się denerwować, Ferar wyjaśnił, że nie mógł tego zrobić. Powód? Uważa się za 10. inkarnacją boga Wisznu. A wy jakim bogiem jesteście, gdy nie ma was w pracy? 🙂 Mężczyzna, który przez ostatnie osiem miesięcy nie pojawił się w pracy, aż 16 razy(!!) dostał od swojego zaniepokojonego pracodawcy list, w którym ten prosi go o wyjaśnienie tej sytuacji. Rameschandra Fefar miał na to proste wyjaśnienie, odpisał pracodawcy jednym zdaniem: Jestem 10. inakarnacją Pana Wisznu. Jego szef nie mógł uwierzyć w to, co zobaczył i całą sytuację upublicznił w internecie. Z miejsca mężczyzna, który uważa się za inkarnację boga Wiszu, stał się hitem sieci.