Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kobieta dostała SMS-a od byłego tuż przed jego ślubem. Jego treść sprawiła, że zaniemówiła
Katarzyna  Kowalska
Katarzyna Kowalska 31.07.2019 12:04

Kobieta dostała SMS-a od byłego tuż przed jego ślubem. Jego treść sprawiła, że zaniemówiła

kobieta
Fot.pexels.com

Kobieta o imieniu Alexsa doznała wielkiego szoku, gdy przeczytała wiadomość od swojego byłego chłopaka. Choć para nie miała ze sobą kontaktu od lat, ten postanowił się do niej odezwać. Jaka była treść SMS-a od mężczyzny? Dziewczyna zupełnie się tego nie spodziewała…

Jakiś czas po rozstaniu z partnerem, w kobiecej głowie wciąż mogą kłębić się przeróżne myśli. Ciekawe, co u niego słychać, Ciekawe czy za mną tęskni, Spotyka się z kimś? – to wyłącznie niektóre z nich. Alexsa uzyskała odpowiedź na wszystkie te pytania w długiej, wzruszającej wiadomości.

Tajemniczy SMS

Gdy na ekranie telefonu kobiety pojawiła się wiadomość Hej, czy to wciąż numer Alexsy?, kobieta zupełnie nie wiedziała, czego się spodziewać. Dziewczyna odpowiedziała na pytanie twierdząco. Po chwili dowiedziała się, że skontaktować się z nią próbuje… jej były chłopak!

Dalsza część ich rozmowy nabrała nieoczekiwanego biegu. Treść wiadomości od mężczyzny brzmiała następująco:

Jutro się żenię. Chciałem wysłać ci tę wiadomość (moja narzeczona wie, że do ciebie piszę). Dziękuję ci za to, że byłaś moją pierwszą miłością. Dziękuję ci za to, że zawsze mnie wspierałaś, trzymałaś mnie z dala od kłopotów, dziękuję za wszystkie razy, kiedy troszczyłaś się o mnie, gdy byłem chory i miałem depresję. Dziękuję za to, że mnie kochałaś napisał.

Jeśli to jeszcze cię nie spotkało, mam nadzieję, że pewnego dnia znajdziesz miłość. Jeśli kochałaś mnie tak mocno, kiedy byliśmy młodzi mogę tylko wyobrazić sobie, jak silna twoja miłość jest teraz. Twoje serce jest niesamowite możemy przeczytać.

Kobieta zaniemówiła

To wyznanie zmroziło Alexsę. Zupełnie nie spodziewała się takiego wyznania od mężczyzny, który kiedyś znaczył dla niej naprawdę dużo. Dalsza treść SMS-a była jeszcze bardziej zaskakująca:

— Wiem, że gdy się spotykaliśmy byliśmy tylko dziećmi, ale nauczyłaś mnie, czym jest miłość. Chcę powiedzieć mężczyźnie, który będzie miał to szczęście, że pojmie cię za żonę, że mam nadzieję, że będzie traktował cię z troską. Mam nadzieję, że będzie zdawał sobie sprawę z tego, kogo ma przed sobą, mam nadzieję, że codziennie będzie okazywał ci miłość i lojalność. Zasługujesz na to i na wiele więcej możemy przeczytać na portalu papilot.pl.

— Chcę powiedzieć, że to ty jesteś powodem, dzięki któremu wiem, jak kochać. To ty nauczyłaś mnie miłości, nauczyłaś mi, jak radzić sobie z gniewem i z depresją, jak żyć pełnią życiai za to jestem ci wdzięczny. Życzę ci miłości i szczęścia.

A co ty byś zrobiła, czytając takie wyznanie?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

kobieta

Gdy Alexsa otrzymała wiadomość od swojego chłopaka, była w szoku. Wyznanie mężczyzny było dla niej ogromnym poruszeniem.

kobieta

Mężczyzna napisał jej, że to właśnie dzięki niej dowiedział się, czym jest miłość.

ZOBACZ TEŻ:

  1. O jakich kobietach marzą mężczyźni? 10 cech partnerki idealnej
  2. Dlaczego nie jestem gotowa na związek? 6 powodów, które krzyczą POCZEKAJ!
  3. Jak uzdrowić związek? 10 sposobów na to, by wasza miłość rozkwitła na nowo
  4. Gdzie szukać faceta? 15 niezawodnych miejsc w Warszawie
  5. Jaki powinien być facet w związku? Sygnały, które powinnaś dostrzegać

Źródło: papilot.pl