Lifestyle.Lelum.pl > Mężczyzna

Mężczyzna

mąż
12.10.2019 12:10 Dowiedział się, że żona go zdradza. Przygotował dla niej prezent, który zapamiętała na zawsze

Mąż był załamany, kiedy dowiedział się, że jego ukochana go zdradza. Jednak po pewnym czasie, smutek zamienił się w złość i mężczyzna zaczął planować zemstę. Wymyślił coś naprawdę okrutnego, ale gratulujemy pomysłowości! Ta kobieta z pewnością zapamięta tę niespodziankę do końca życia i dwa razy zastanowi się, zanim znowu kogoś zdradzi. Zdrada to coś, co może wstrząsnąć każdym człowiekiem. Takie naruszenie naszego zaufania, szczególnie ze strony osoby, którą zawsze uważaliśmy za najbliższą, nie może na nas nie wpłynąć, nie pozostawić śladu. Nic więc dziwnego, że po takim traumatycznym wydarzeniu, w niektórych z nas odzywa się chęć zemsty. Ten mąż przeprowadził swój plan zemsty w zabójczo skuteczny sposób.

pan młody
11.10.2019 12:16 Pan młody prawie popłakał się ze śmiechu tuż przed ślubem. Jego świadek zrobił mu najlepszy możliwy kawał

Pan młody był przed swoim ślubem bardzo zestresowany. Nic dziwnego – każdy denerwuje się podczas tego wielkiego dnia. Chcemy, żeby wszystko wypadło jak najlepiej, tak, żebyśmy nie mieli sobie nic do zarzucenia. Niestety, tak silne emocje mogą sprawić, że zaczniemy się denerwować. Nikt nie chce, żeby podczas ślubu zjadła go trema. Od upewnienia się, że czujemy się dobrze, są nasi przyjaciele! Dużo mówi się o tym, co w dniu ślubu czują kobiety. Większość z nas zdaje się zapominać, że przecież mężczyźni również mogą odczuwać stres. To również ich wielki dzień, oni też chcą zaprezentować się jak najlepiej. Ten pan młody bardzo się stresował przed momentem, w którym miał zobaczyć po raz pierwszy w tym dniu swoją żonę.

model
09.10.2019 14:19 Dziadek, który w wieku 80 lat zadebiutował na wybiegu. Ma lepsze ciało niż niejeden 20-latek

Dziadek podbił chińskiego Fashion Weeka, kiedy na jednym z pokazów zaprezentował swoje ciało, otwierając i zamykając pokaz jednego z największych chińskich projektantów, Hu Sheguanga. Ten mężczyzna, który szybko zyskał sobie miano „młodego starego mięsa”, nie tylko jest bardzo atrakcyjnym, pomimo swojego wieku, mężczyzną, ale też artystą. Doskonale wiedział, jak wyróżnić się podczas pokazu i naprawdę zabłysnąć. Dbałość o swoje ciało bywa ciężkie nawet w młodym wieku, kiedy jesteśmy pełni sił witalnych, energii i zdrowia. Mało które z nas wyobraża sobie, że w wieku lat 80, wciąż będziemy pozostawać w pełni sił. A jednak, jak się okazuje, nie jest to całkowicie niemożliwe. Ten dziadek udowadnia, że wystarczy odpowiednia siła ducha i samozaparcie, by to stało się możliwe.

Szkoła
08.10.2019 13:50 W szkolnej „księdze wejść”, dyrekcja znalazła podpis Mariusza Trynkiewicza. Najgorsze było przed nimi

Szkoła ta na czele z dyrekcją i gronem pedagogicznym doznała prawdziwego szoku. Nic dziwnego, że cała sprawa w sieci odbiła się tak szerokim echem. A wszystko za sprawą nazwiska, które pojawiło się w księdze wejść. Nie ulega wątpliwości, że najgorsze dopiero przed nimi. Zarząd Szkoły Podstawowej nr 21 w Katowicach-Podlesiu wraz z rozpoczęciem nowego roku wprowadził nowy, innowacyjny pomysł. Chodzi o księgę wejść, która od dłuższego czasu jest obiektem wielu komentarzy. Ich entuzjastyczne podejście do sprawy zmieniło się, kiedy na liście osób zobaczyli nazwisko, które nigdy nie powinno się tam znaleźć.

UKRYTA KAMERA
05.10.2019 12:57 Ukryta kamera zarejestrowała, co kot robi w nocy. Jego właściciel nie mógł uwierzyć

Ukryta kamera została zamontowana przez tego mężczyznę, ponieważ chciał się dowiedzieć, co nocami wyprawia jego pupil. Zastanawiał się, czy kot ma coś wspólnego z dręczącym go od jakiegoś czasu problemem. To, co okazało się dzięki nagraniu, bardzo go zaskoczyło. Właściciel zwierzaka nie mógł uwierzyć w to, co widzi. Spotkaliście się kiedyś z taki zachowaniem kota? Kot, jak to kot, lubi chadzać własnymi ścieżkami. Ciężko poskromić jego ciekawość i chęć odkrywania świata na własną łapę, ale tym bardziej ciekawi nas: co robi nasz pupil, gdy my, nieświadomi niczego, śpimy. Ten mężczyzna zamontował w swojej sypialni ukrytą kamerę, by dowiedzieć się, co zwierzak wyprawia po nocach. Nie rozczarowało go to, co odkrył.

Teściowa
05.10.2019 12:25 Teściowa postanowiła zrobić imprezę w domu swojej córki. Gdy jej mąż niespodziewanie się zjawił, zemdlał

Teściowa postanowiła pożyczyć sobie na wieczór dom swojej córki. Nie wiedziała jednak, że ta za miasto pojechała sama, a zięć będzie wracał do domu o normalnej dla niego porze. To, co zobaczył mężczyzna, sprawiło że stracił przytomność. Nie dziwimy się, taki widok to naprawdę coś niespotykanego. Chyba żadne z nas nie jest na to przygotowane. Jak wiadomo, teściowa też człowiek. Nikt jednak nie chce się zbyt dokładnie zastanawiać, co to właściwie oznacza. Wolimy myśleć o rodzicach i o rodzicach naszych partnerów w trochę innych kategoriach. To prowadzi do sytuacji, w której czasami może nas zaskoczyć sytuacja, w której starsze pokolenie żyje swoim życiem.

zaręczyny
04.10.2019 12:34 Oświadczał się ukochanej przez miesiąc. Dziewczyna nie miała o tym pojęcia

Mężczyzna oświadczał się ukochanej wiele razy przez cały miesiąc. Dziewczyna nie miała o tym pojęcia! O jego szalonym pomyśle dowiedziała się dużo później i nie mogła uwierzyć, co działo się za jej plecami! Ten mężczyzna nie może narzekać na brak pomysłów! Czekając na odpowiedni moment, zawsze zabierał pierścionek zaręczynowy ze sobą. Gdy raz niemal został przyłapany, wpadł na coś niesamowitego! Efektem jego kreatywności są dziesiątki zdjęć!

03.10.2019 13:38 Szczeniak szybko reaguje, gdy jego właścicielka zostaje zaczepiona przez mężczyznę. Wszystko nagrano

Szczeniak natychmiast zareagował, kiedy mężczyzna zaczął zaczepiać jego panią. Piesek dzielnie rzucił się na „napastnika”, chociaż sam był wielkości jego dłoni. Na całe szczęście ani zwierzę, ani kobieta nie byli w niebezpieczeństwie, ale przywiązanie i wola do walki małego przyjaciela kobiety inspirują. Udowadnia, że psy naprawdę są najlepszymi przyjaciółmi człowieka. Właścicielka tego psa na pewno jest z niego dumna. Dzielny piesek uznał, że jego pani jest w niebezpieczeństwie i natychmiast rzucił się na pomoc. Na całe szczęście maluch źle ocenił sytuację. Zarówno kobieta, jak i „napastnik” byli jednak pod wrażeniem odwagi zwierzęcia. Ten malutki jamnik był gotów walczyć z dużym mężczyzną.

bezdomny
02.10.2019 15:11 Dziewczyna zostawiła mu nietypową wiadomość na… bilbordach. Teraz cała Polska dowie się, co jej zrobił

Dziewczyna postanowiła przekazać swojemu ukochanemu pewną wiadomość. Jak możemy się domyślać, mężczyzna jakiś czas temu ją zostawił. Kobieta nie mogąc uporać się ze stratą, zrobiła coś, o czym teraz mówi cała Polska. Nietypowy bilbord stał się obiektem zainteresowania Internautów. Rozstanie z ukochaną osobą to bardzo trudny moment w życiu każdego z nas. Szczególnie kiedy byliśmy do kogoś mocno przywiązani, a człowiek ten był dla nas całym światem. Niekiedy porzucone kobiety nie mogą pogodzić się z odejściem swojej miłości. Efektem są właśnie takie wiadomości, jak ta którą chcemy się z wami podzielić.

ksiądz
02.10.2019 12:00 Kobiety do niego wzdychają, a on… jest księdzem. Uwielbia crossfit i ma boskie ciało

Ksiądz, który poza rozwojem duchowym dba również o to, by w jak najlepszej kondycji było jego ciało, robi furorę na Instagramie. Mężczyzna jest fanem crossfitu i zdobywa dzięki temu rzesze wiernych fanek! Rzadko zdarza się, żeby ksiądz przyciągał aż taką uwagę. Na pewno niezbyt częste są przejawy obecności przedstawicieli tego zawodu w mediach społecznościowych. A jeśli już się pojawiają, to zazwyczaj dlatego, żeby działać w zgodzie ze swoją misją, na przykład odpowiadać na pytania o wierze. Ten mężczyzna nie ogranicza się do tego!

Studniówka
01.10.2019 19:22 Na studniówkę poszła z ojcem swojego chłopaka. Sam jej to zaproponował

Studniówka ta w sieci odbiła się szerokim echem. A wszystko za sprawą nietypowej pary, która pojawiła się na szkolnym wydarzeniu. Już teraz powinniście wiedzieć, że dziewczyna, o której chcemy wam opowiedzieć przyszła na bal maturalny z… ojcem swojego chłopaka. Co więcej, mężczyzna sam jej to zaproponował. Bal kończący szkołę średnią jest jednym z tym wydarzeniem, które w naszej pamięci pozostają na długie lata. Nic więc dziwnego, że nikt nie chciałby pojawić się na niej w pojedynkę. W końcu tańczące wokół pary mogą nam skutecznie unie milić zabawę i przywołać smutne wspomnienia. A ten wieczór z założenia ma być jednym z najpiękniejszych w naszym życiu.

Facet
29.09.2019 20:02 Mężczyzna otrzymał od przyjaciela zdjęcie żony. Gdy je zobaczył, natychmiast wniósł o rozwód

Facet przebywający na misji po zobaczeniu zdjęcia swojej żony natychmiast wniósł o rozwód. Brzmi intrygująco, zgodzicie się? Na pierwszy rzut oka na kadrze nie ma nic nadzwyczajnego. Jednakże niuans, który dostrzegł swoim bacznym okiem, nie pozostawił mu innego wyboru. Niektórzy z was pewnie na własnej skórze doświadczyli tęsknoty, która towarzyszy związkom na odległość. Wówczas jedynym sposobem, który może ukoić nasze cierpienie jest zobaczenie zdjęcia ukochanej osoby. Kiedy twoja wybranka milczy zbyt długo o pomoc w tym zadaniu możesz poprosić przyjaciela. Sielanka kończy się, kiedy przy okazji poznasz szokująca prawdę o ukochanej.

Chłopak
26.09.2019 16:31 Powiększał swoje usta już kilkanaście razy. Twierdzi, że wygląda jak Marilyn Monroe

Chłopak, o którym chcemy wam dziś opowiedzieć stał się prawdziwą gwiazdą internetu. Popularność zawdzięcza swojemu niecodziennemu i kontrowersyjnemu wyglądowi. Musicie wiedzieć, że mężczyzna jest uzależniony od botoksu i wypełniaczy, a skalpel od dłuższego czasu jest jego ulubionym narzędziem. Do tej pory myślałyście, że medycyna estetyczną jest głównie domeną kobiet? Nic bardziej mylnego. Nasz dzisiejszy bohater jest chodzącym przykładem tego, że mężczyźni równie chętnie odwiedzają gabinety medycyny estetycznej. Pełnych ust mogłaby pozazdrościć mu niejedna z nas. O ile oczywiście interesuje nas efekt glonojada!

Mężczyzna
22.09.2019 17:02 Oświadczył się ukochanej w niezwykły sposób i przypłacił to życiem. Wszystko zostało nagrane

Mężczyzna chciał, aby jego ukochana zaręczyny zapamiętała do końca życia. Postanowił więc zrobić to w niebywale zjawiskowy i zapierający dech w piersiach sposób. Niestety za swoją pomysłowość przypłacił życiem. Poznaj razem z nami historię pięknej miłości z dramatycznym zakończeniem. Zaręczyny to moment, który w pamięci zakochanych pozostaje na długie lata. To właśnie dlatego mężczyźni są w stanie zrobić wszystko, aby były ona wyjątkowe i niepowtarzalne. Niekiedy jednak nadmierna kreatywność może mieć tragiczne skutki. Tak właśnie było w przypadku naszego bohatera, którego historię pragniemy wam opowiedzieć.

Kobieta
20.09.2019 11:54 Polka pracująca jako stewardesa w Dubaju. „Zabił moje dziecko, a mnie próbował doprowadzić do samobójstwa”

Kobieta, która pracowała jako stewardesa dla jednej z najpopularniejszych arabskich linii lotniczych, postanowiła podzielić się szokującą prawdą na temat związku z arabskim multimilionerem. Romans ten sprawił, że jej całe dotychczasowe życie legło w gruzach. Zabił moje dziecko, a mnie próbował doprowadzić do samobójstwa, wspomina Anna. Od jakiegoś czasu w mediach coraz częściej słyszy się o młodych polkach, które postanawiają wyjechać do krajów arabskich i związać się z mieszkającymi tam mężczyznami. Dla wielu z nich związek z Arabem w szybkim czasie przestaje być bajką, a zderzenie z rzeczywistością może mieć niekiedy opłakane skutki.

19.09.2019 14:07 Dostała od faceta pierścionek „przedzaręczynowy”. Prawdziwy dostanie, gdy zda „test”

Zaręczyny z warunkiem zdarzają się naprawdę. Ta kobieta dostała pierścionek przedzaręczynowy, a prawdziwy dostanie, dopiero gdy zda test. Taki warunek postawił jej partner, który chce sprawdzić, czy wybranka spełnia jego oczekiwania. Jak zareagowała kobieta? Internauci nie są w stanie w to uwierzyć. Wszystkie zaręczyny prowadzą do ślubu? Okazuje się, że sprawa nie jest tak oczywista, jak mogłoby się wydawać. Przekonała się o tym kobieta, która dostała pierścionek przedzaręczynowy. Od tej pory ma udowadniać, że jest odpowiednim materiałem na żonę.

matka
18.09.2019 15:01 Kobieta czy mężczyzna? Test osobowości, który zdradzi w kilka sekund wszystko na twój temat

Kobieta czy mężczyzna? Test osobowości, którym pragniemy się dziś podzielić w zaledwie 10 sekund, powie na twój temat więcej niż kiedykolwiek mogłabyś się spodziewać. A ty co widzisz na obrazku? Koniecznie sprawdź, którym typem osobowości jesteś i jaki charakter posiadasz. Niektóre informacje mocno was zdziwią. Obrazki, na których każdy człowiek może dostrzec coś zupełnie innego od dłuższego czasu w sieci cieszą się ogromną popularnością. A nas to zupełnie nie dziwi. W końcu zabawa ta pozwala nam dogłębnie poznać samych siebie i obnażyć nasze wszelkie słabości i cechy charakteru. Sprawdź co nowego, tym razem dowiesz się o sobie.

znaki zodiaku
18.09.2019 12:59 Mężczyzna ustawił blokadę w lodówce. Chciał powstrzymać narzeczoną przed jedzeniem słodyczy

Mężczyzna zamontował w lodówce sejf, żeby powstrzymać swoją narzeczoną przed zjadaniem wszystkich słodyczy. „Zerwanie jest niebezpodstawne” napisała kobieta na swoim Facebooku. Oburzona wylała żale przed wszystkimi Internautami. Większość oczywiście łączy się z nią w bólu, część jednak jest bardzo zainteresowana… samą blokadą. Czyżby więcej osób miało takie niecne plany wobec swoich drugich połówek? Nocne podjadanie słodkości z pewnością jest problemem znanym nam wszystkim. Czy jednak jesteś pewna, że twoje przysmaki na pewno należą do ciebie, a nie twojego partnera? Co, jeśli któregoś dnia przyszłabyś do domu i odkryła, że wszystkie twoje ulubione słodycze, są zamknięte w sejfie w lodówce? Taka zniewaga w twoim własnym domu…

facet
17.09.2019 16:54 Facet nie lubił małych psów, dopóki nie poznał tego słodziaka. Mężczyzna zwariował na jego punkcie

Facet, który kiedyś nienawidził małych psów, odkrył w sobie wielką pasję do nich, po tym, jak zgodził się zaopiekować pieskiem koleżanki. Lady, pierwsza chihuahua, którą mężczyzna zaczął się zajmować, natychmiast skradła jego serce! Zwierzę pomogło mu poradzić sobie z wieloma ciężkimi chwilami w życiu. Teraz Bobby Humphreys jest zupełnie innym człowiekiem. Bobby jest profesjonalnym kulturystą z Boonsboro. Kiedyś całe jego życie kręciło się wokół siłowni i pracy. Owszem, zawsze lubił psy, ale był zdecydowanym fanem dużych, agresywnie wyglądających ras jak rottweilery. Uważał je za budzące szacunek, najlepiej pasujące do jego wizerunku. Ten facet zupełnie zmienił swoją opinię co do ras psów, gdy jego życie się odmieniło.

kobieta
15.09.2019 14:14 Kobieta pracuje jako naukowczyni w NASA. Nikt nie trakuje jej poważnie przez ogniste włosy i tatuaże

Kobieta pracuje w NASA, a według niektórych jej wygląd liczy się bardziej niż wiedza, profesjonalizm czy chociaż dobre maniery. Prawdopodobnie każdy miał nieprzyjemność zetknąć się z o takich opiniach. Szczególnie szokującym jest, kiedy z takim w taki sposób traktowane są kobiety bardzo wykształcone i pracujące na wysokich stanowiskach. Jeszcze do niedawna środowisko naukowe było bardzo sformalizowane, w czym zapewne niemałą rolę grał fakt, że było silnie zdominowane przez mężczyzn. Na całe szczęście, ta sytuacja coraz częściej zaczyna się zmieniać. Wraz z upływem czasu coraz więcej szefów zaczyna zdawać sobie sprawę z tego, że nietypowy wygląd nie oznacza niekompetencji. Szczególnie za granicą w tej kwestii sytuacja jest bardziej komfortowa.

niemowlę
14.09.2019 18:02 Mężczyzna dopuścił się strasznej zbrodni. Zaraz po tym poszedł na drinka

Niemowlę zostało zrzucone z mostu przez własnego ojca. Mężczyzna zrobił to na oczach wielu świadków, a potem odszedł spokojnie by napić się w barze, gdzie szybko został aresztowany. Nic nie zapowiadało tej tragedii. Według znajomych to była normalna, kochająca rodzina. Nikt nie spodziewał się tego, co miało nadejść.Do tragedii doszło 11 września w Manchesterze. Mężczyzna niosący nosidełko ze swoim 11-miesięcznym synem nagle wystawił je za barierę mostu i zrzucił. Wszystko zadziało się tak szybko, że nikt nie zdążył zareagować. Przerażenie ogarnęło wszystkich świadków, gdy mogli tylko bezradnie obserwować topiące się maleńkie niemowlę.

Piotr
14.09.2019 13:06 ”Uważam, że ślub cywilny mojej siostry to żart. W mojej opinii nadal jest konkubiną”

Piotr w liście do redakcji Lelum.pl postanowił podzielić się z nami swoim wyznaniem. Nie ukrywamy, że to, co przeczytaliśmy, niebywale nas zaszokowało. Zastanawiacie się, co mógł napisać w liście tajemniczy mężczyzna? Mianowicie uważa, iż ślub cywilny jego siostry to jedno wielkie nieporozumienie! Jego zdaniem nadal jest konkubiną, a taki ożenek nic nie wniósł do jej życia. Ślub jest jednym z najcudowniejszych momentów w życiu kobiety, z tym stwierdzeniem zgodzi się najprawdopodobniej większość z nas. Bez względu na to, czy decydujemy się na ceremonię ślubną w kościele, czy nieco skromniejsze zaślubiny w urzędzie w naszej pamięci pozostanie do końca życia. Niestety w opinii wielu osób ślub cywilny najzwyczajniej w świecie nic nie zmienia. Tak właśnie uważa bohater naszego artykułu.

Kobieta
13.09.2019 14:33 Agata: ”Chodzę do łóżka z żonatymi mężczyznami. Traktuję to jak wyzwanie”

Agata jest jedną z tych kobiet, która w liście do naszej redakcji zdecydowała się opowiedzieć nam samą historię. Jak sama przyznaje, ma dość nietypowe hobby, ale zupełnie się tego nie wstydzi. Mianowicie… chodzi do łóżka z żonatymi mężczyznami! – Dla mnie to wyzwanie, a dla nich odrobina przyjemności i wytchnienia – pisze kobieta. Żonaty mężczyzna dla kobiety powinien być nietykalny. Panuje przecież przekonanie, że cudzego nigdy się nie tyka. Teoretycznie tak, ale, jak widać, zdarzają się odstępstwa od tej reguły. Zajęci mężczyźni dla płci przeciwnej wydają się szczególnie tajemniczy, a przez to interesujący. Tak jest właśnie w przypadku Agaty, bohaterki naszego artykułu!

Klient
12.09.2019 17:43 Klient wychodząc z knajpy złapał kelnerkę za pupę. Natychmiast tego pożałował

Klient wychodząc z jednej z restauracji dopuścił się czynu, którego chwilę później bez wątpienia mocno pożałował. Zastanawiacie się co takiego zrobił mężczyzna? Otóż… złapał kelnerkę za pupę! Kobieta jednak nie pozostała obojętna wobec tego czynu i odpowiednio się na nim odegrała. A całe zdarzenie zostało uwiecznione na filmiku. Koniecznie musisz to zobaczyć! Fakt, iż Emelia Holden nazywana jest przez kobiety prawdziwą bohaterką zupełnie nas nie dziwi! Dziewczyna w możliwie najlepszy sposób udowadnia nam, iż płeć piękna to niesamowicie silne i odważne istoty! Kiedy przechodzący obok mężczyzna złapał ją za pośladki, kelnerka nie wahała się ani chwili. Od razu wiedziała jak właściwie zareagować na takie zachowanie. Co więcej, okazuje się, że krzyk czy uderzenie z tzw. liścia są już faux-pas! Bezczelny klient na długo zapamięta to wydarzenie.

maria
11.09.2019 18:54 Maria: „Sypiam z szefem. Nie mam wyrzutów sumienia, ja mam profity, a on młodą d*pę”

Maria napisała do nas sfrustrowana tym, jak negatywnie oceniają ją koleżanki. Żadna z nich nie rozumie jej podejścia do życia. Kobieta uważa, że to wszystko pruderia i ograniczone spojrzenie na świat. Ona zdecydowanie się nie ogranicza i czerpie z życia pełnymi garściami. Tam gdzie może, idzie na skróty. Na przykład sypiając z szefem. . Nie mam wyrzutów sumienia, ja mam profity, a on młodą d*pę. „Chociaż czasami śmieję się, że zawsze miałam taki plan, żeby go uwieść, to tak naprawdę wcale tego nie planowałam. Żadne z nas tego nie planowało. Bo to też nie jest tak, że on jest jakimś perfidnym staruchem, który zmanipulował głupią gówniarę. Wszystko to wyszło w sumie trochę przez przypadek, ale obojgu nam taki układ bardzo pasuje. Więc tak zostało.”

łóżko
11.09.2019 14:16 Mężczyzna szykował się do snu. Nagle zobaczył coś przerażającego w łóżku

Mężczyzna nigdy nie spodziewał się, że kładąc się do łóżka, zobaczy w nim coś takiego. Odkrył, że w jego łóżku zadomowiło się coś, czego nigdy nie spodziewał się ujrzeć na żywo. Był przerażony. Na całe szczęście służby mundurowe szybko zareagowały. Nikomu nic się nie stało, ale mieszkańcy tego bloku najedli się strachu. Z takiego niespodziewanego gościa pod kołdrą nikt by się raczej nie ucieszył. Mężczyzna, gdy tylko dokonał tego odkrycia, natychmiast zadzwonił po straż miejską. Ci na całe szczęście wiedzieli jak się za to wziąć i szybko opanowali sytuację.

facet
10.09.2019 15:05 Facet poprosił ją, by na pierwszą randkę włożyła czarną sukienkę. Gdy dowiedziała się, gdzie jadą, zbladła

Facet poprosił ją o założenie na pierwszą randkę czarnej sukienki. Kobieta była podekscytowana. Sądziła, że pójdą w jakieś eleganckie miejsce. Niestety prawda okazała się dużo mniej przyjemna. Nie wiadomo, co wyobrażał sobie ten mężczyzna, ale na pewno nie myślał wówczas trzeźwo! Użytkowniczka Twittera @itssraych postanowiła podzielić się ze wszystkimi swoimi obserwatorami historią swojej przyjaciółki. Dziewczyna wybrała się na randkę z nowo poznanym mężczyzną. Wydawał się zupełnie normalny, dobrze im się rozmawiało. Dlatego, kiedy poprosił ją o ubranie się w czarną sukienkę na ich spotkanie, miała tylko dobrze przeczucia. Och, jak bardzo się pomyliła.

pracownik
10.09.2019 13:52 Pracownik w warszawskiej firmie odebrał paczkę kurierską. Znalazł w niej dzikie zwierzę

Pracownik otworzył paczkę kurierską, która docelowo miała trafić do kogoś innego. To, co się w niej znajdowało, tak naprawdę nie miało prawa tam być. Mężczyzna był przerażony. Na całe szczęście, wiedział, do kogo może zwrócić się w takiej sytuacji. Służbom mundurowym udało się szybko opanować sytuację. Mężczyzna wezwał służby, kiedy tylko otworzył omyłkowo dostarczoną mu paczkę. To, co się w nie znajdowało, zdecydowanie przekraczało kompetencje ochrony budynku. Na całe szczęście, nikomu nic się nie stało.