Lifestyle.Lelum.pl > Mężczyzna

Mężczyzna

sala zabaw, mężczyzna w masce i prochowcu
06.12.2023 08:21 Wszedł do sali zabaw pod Warszawą, a wszyscy zamarli ze strachu. Wiemy, kim jest szaleniec w masce gazowej

Kilka dni temu w podwarszawskich Ząbkach doszło do wstrząsających wydarzeń. Do jednej z popularnych sal zabaw dla dzieci wtargnęła osoba w przerażającym przebraniu. Miała na sobie długi aż do ziemi prochowiec oraz maskę gazową. Szaleniec wykonał gest, który budzi grozę. Nieoficjalnie udało nam się dowiedzieć, kim jest ta osoba.

Mężczyzna
18.01.2023 11:01 Mężczyzna chciał zrobić przemeblowanie i dokonał porażającego odkrycia. Za jedną ze ścian w piwnicy krył się tunel

Mężczyzna nie mógł uwierzyć w to, co zobaczył, gdy przebił się przez jedną ze ścian w swoim domu. Chciał tylko zrobić przemeblowanie — odkrył tajemniczy tunel. Jake Brown od niedawna mieszkał w Plymouth w Devonie (Wielka Brytania). Kiedy w końcu zabrał się za przemeblowanie georgiańskiej posiadłości w Emma Place, dokonał oszałamiającego odkrycia. Jedna ze ścian zauważalnie różniła się od pozostałych. Postanowił rozwiązać tę zagadkę.

mężczyzna
10.01.2023 23:57 Wrzucił do oceanu list w butelce. Po 38 latach otrzymał dziwny telefon, takiego finału nie mógł przewidzieć

Pewien mężczyzna, kiedy był 10-letnim chłopcem, wrzucił do wody list w butelce. Prosił w nim znalazcę o kontakt. To, czego się nie spodziewał, to telefon po długich 38 latach. Życie potrafi być przewrotne i zaskakujące. Przekonał się o tym Troy Heller. W pewne wakacje, kiedy przebywał u dziadków, postanowił wrzucić do oceanu list w butelce. Zakończenie tej historii jest niezwykłe.

mężczyzna
10.01.2023 10:05 Mężczyzna wszedł na strych i dokonał zdumiewającego odkrycia. Czegoś podobnego nie widział od 44 lat

Ludzie często nie są świadomi tego, co tak naprawdę znajduje się na ich strychach, bo to zwykle najrzadziej odwiedzana część domu. W niektórych przypadkach dokonane tam odkrycia mogą uszczęśliwić, a w innych wręcz przerazić. Zdecydowanie bliżej do tego drugiego uczucia miał pewien mężczyzna z Wielkiej Brytanii. Ralph na co dzień pracuje w firmie zajmującej się dezynsekcją. Nie raz zwalczał już robactwo na strychach klientów. Takiego „przeciwnika” nie mógł się jednak spodziewać.

Mężczyzna
30.12.2022 12:35 Codziennie zanosił kwiaty zmarłej żonie, aż w końcu stało się coś zdumiewającego. Nie mógł uwierzyć własnym oczom

Telewizja przybliża nie tylko najważniejsze sytuacje w kraju, ale także te z pozoru błahe, które jednak zmieniają życia poszczególnych osób. Stacja CBS kilka lat temu stworzyła właśnie taki reportaż. Jego bohaterem jest mężczyzna, który otrzymał niespodziewaną pomoc. Mowa o seniorze, który wciąż bardzo kochał swoją zmarłą już żonę. Niestety, w pewnym momencie nie był w stanie wspominać jej tak, jak mu na tym zależało.

mężczyzna śmieci
16.12.2022 17:40 Mężczyzna „zapomniał” zapłacić, nie spodziewał się kary, jaka go spotka. Zemsta została nagrana

W sieci króluje nagranie, na którym widzimy, jak zdenerwowany przedsiębiorca wymierza karę swojemu klientowi. Mężczyzna przez długi czas nie płacił rachunków, więc przyszedł czas na smutne konsekwencje. Autor filmiku pokazał, w jaki sposób ukarał swojego niewywiązującego się ze swoich zobowiązań klienta. Nagranie, na którym ogromna ciężarówka wysypuje śmieci na posesję mężczyzny, stało się prawdziwym hitem Internetu.

Brzeziny
17.10.2021 22:54 Pochowali mężczyznę, myśląc, że jest bezdomny. Rodzina dowiedziała się o śmierci pół roku później

Okropna historia wydarzyła się w gminie Lwówek. 48-letni mężczyzna zmarł w marcu w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym WUM. Uznano go za bezdomnego i pochowano przez Ośrodek Pomocy Społecznej. Jego rodzina dowiedziała się o śmierci dopiero pół roku później, zupełnie przypadkowo. Mężczyzna został pochowany jako bezdomny, mimo że miał przy sobie dowód osobisty. Dramat rodziny 48-latka opisał „Dziennik Zachodni”. 48-latek to Dawid P., który wyjechał do Warszawy. Miał trudny okres, walczył z wieloma problemami osobistymi. Był rozwodnikiem, miał dwójkę dorosłych synów, ale nie kontaktował się z nimi zbyt często.

mężczyzna
10.08.2021 22:26 Mężczyzna usłyszał, że spłuczka w toalecie zaczęła włączać się sama. Przyczyna znajdowała się pod deską

Pewien mężczyzna usłyszał, że jego spłuczka w toalecie uruchamia się sama. Postanowił sprawdzić, co jest tego przyczyną. Okazało się, że w muszli klozetowej znajdował się wąż. Natychmiastowo zadzwonił po straż pożarną, by usunęli gada z jego domu. Sytuacja wydarzyła się w miejscowości Breitenfurt w Austrii. Mężczyzna bez wątpienia będzie teraz znacznie ostrożniej korzystać ze swojej toalety.

mężczyzna
09.08.2021 09:53 38-latek wykopał średniowieczny skarb. Gorzko tego pożałował

38-letni mężczyzna odkopał pod Łodzią średniowieczny topór bojowy i kilka innych skarbów, które policjanci znaleźli u niego w domu. Teraz mieszkaniec powiatu zgierskiego stanie przed Sądem Okręgowym w Łodzi za nielegalne wydobywanie z ziemi obiektów zabytkowych o wielkim znaczeniu dla historii i kultur i niszczenie stanowisk archeologicznych. Oskarżony Marcin L. miał tłumaczyć, że nie miał pojęcia, iż wydobywanie skarbów jest nielegalne i nie zdawał sobie sprawy z popełnianego czynu. Jak twierdzi, był to jego sposób na odstresowanie.

Mężczyzna
19.07.2021 13:58 Znaleźli ciało podejrzanego. Okazało się, że zmarł niedługo po tragedii, właśnie podano przyczynę jego śmierci

10 czerwca 2021 roku doszło do wypadku w miejscowości Somianka w woj. mazowieckim. Kierowca potrącił rowerzystkę, po czym uciekł z miejsca wypadku. Policjantom udało się znaleźć tablicę rejestracyjną, dzięki czemu namierzono sprawcę. Okazał się nim 84-letni mężczyzna, który zaraz po wypadku zmarł. Jego ciało odnalazła sąsiadka. Zaraz po przeprowadzonej sekcji zwłok prokuratura umorzyła sprawę. Zdaniem śledczych mężczyzna zmarł już kilkadziesiąt minut po wypadku. Potrącona przez niego kobieta została przewieziona do szpitala.

Bill Wiese
08.07.2021 21:08 Na 23 minuty opuścił ten świat i trafił do piekła. Mężczyzna wyznał, co zobaczył po drugiej stronie

Do niecodziennych wydarzeń miało dojść pewnej listopadowej nocy. Mężczyzna nie żył przez 23 minuty i znalazł się w piekle. Bill Wiese opisał wszystko, co zobaczył po drugiej stronie. Aż włos się jeży na głowie. Bill Wiese przeżył pewnego rodzaju śmierć kliniczną. Mężczyzna na 23 minuty przeszedł na tamten świat. Swoje doświadczenia opisał w książce zatytułowanej: „23 minuty w piekle”. –Robiło się coraz goręcej, aż wylądowałem na kamiennej podłodze więziennej celi w piekle – opisywał autor.

mężczyzna
05.07.2021 20:01 Samochód osobowy wjechał pod rozpędzoną ciężarówkę. Tragedia w polskiej miejscowości

W poniedziałek, 5 lipca na drodze krajowej nr 776 pomiędzy Krakowem a Proszowicami doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Samochód osobowy marki Skoda zderzył się z ciężarówka. Mężczyzna, kierujący osobówką zmarł, natomiast kierowca tira odniósł obrażenia i został przewieziony do szpitala. W wypadku brał udział także samochód osobowy marki Nissan, w którego kierowca ciężarówki uderzył, podczas próby uniknięcia zderzenia ze Skodą. Kierowcy osobówki nic się nie stało.

Mateusz
17.06.2021 23:15 Usłyszeli pisk dobiegający spod chodnika. Uwięziony pod kostką pies wołał o pomoc

Mieszkańcy jednego z rosyjskich osiedli przechadzając się chodnikiem, słyszeli pisk dobiegający spod kostki brukowej. Kiedy zaczęto zdejmować poszczególne elementy chodnika, ich oczom ukazało się żywe stworzenie. Nagranie z akcji ratunkowej psa pojawiło się w sieci. Budowlańcy, którzy zajmowali się pracami renowacyjnymi na jednym z rosyjskich osiedli, dokonali zdumiewającego odkrycia. Pod chodnikiem uwięziony był pies.

chłopiec
02.06.2021 11:13 Tragedia w Kielcach. Nie żyje mężczyzna

Znany polski aktor usłyszał zarzut gwałtu na trzech nastolatkach. Wieści sprzed chwili Jutro zmiany w godzinach otwarcia sklepów. Biedronka wydała komunikat Kultowy wokalista chciał ukryć zdradę przed żoną. Nie żyje, zmarł w przykrych okolicznościach Artykuły polecane przez redakcję Lelum:– Prawdopodobnie mężczyzna sam targnął się na swoje życie. Wstępnie wykluczyliśmy udział osób trzecich w tym tragicznym zdarzeniu – powiedział oficer prasowy, podaje kielecki oddział TVP.Tragiczne wieści z Kielc obiegły Polskę. Nie żyje mężczyzna, który wypadł z 9. piętra. Jak czytamy na kielce.tvp.pl, prawdopodobnie było to samobójstwo. Ciało zostało znalezione po godzinie 5.Źródło: kielce.tvp.plNa miejscu pracowali prokurator, biegły medycyny i technik kryminalistyki. Ciało 57-letniego mężczyzny przy jednym z wieżowców przy ul. Galenowej znalazła kobieta, natychmiast zadzwoniła na numer alarmowy. Lekarz przybyły na miejsce stwierdził zgon.

wszystkich świętych
19.05.2021 18:55 Mężczyzna nie dowierzał, kiedy zorientował się, co leży na ziemi obok grobu. Ludzkie szczątki zabrano dopiero po kilku dniach

W województwie wielkopolskim pewien mężczyzna dokonał niebywałego odkrycia. Na cmentarzu w Śremie dostrzegł odłamki ludzkich kości leżące niezabezpieczone na ziemi. Sytuację opisał „Tygodnik Śremski”, do którego zgłosił się wspomniany mężczyzna. W śremskiej nekropolii przy ul. Cmentarnej dokonano niebywałego odkrycia. Ludzie szczątki kilka dni leżały na ziemi.

mężczyzna
19.05.2021 13:00 W domu samotnego mężczyzny znaleziono jego ciało. Czy potrafisz rozwikłać zagadkę kryminalną?

Mężczyzna zostaje znaleziony w domu w kałuży krwi. Przed domem znajdują się poszlaki, które mogą wskazywać na zabójcę. Czy jesteś w stanie wskazać zabójcę, mając kilka informacji z miejsca zbrodni? Oto kryminalna zagadka sprawdzająca twoją bystrość i spostrzegawczość. Mężczyzna zostaje zamordowany we własnym domu. Nie mamy żadnych podejrzanych. Postaraj się wskazać, kto jest winien śmierci samotnika. Pamiętaj, nie możesz zastanawiać się zbyt długo. Na rozwiązanie tej zagadki masz 15 sekund!

kobieta
02.05.2021 09:30 Która z tych trzech kobiet najbardziej podoba się mężczyźnie? Tylko najinteligentniejsze osoby wiedzą

Kobieta w rozkloszowanej sukience, rybaczkach czy może niebieskiej spódnicy? Która z pań jest wybranką serca mężczyzny z ilustracji? Jak się okazuje powyższy obrazek to zagadka, na którą odpowiedź znają najinteligentniejsze osoby. Aby ją rozwiązać, trzeba wykazać się ponadprzeciętną spostrzegawczością lub niebywałą intuicją.Mowa ciała i nasze gesty potrafią wiele zdradzić, a potwierdza to, chociażby obrazek, na którym widzimy mężczyznę i trzy kobiety. Jak się okazuje, jedną z nich łączy go coś więcej, co możemy dostrzec, zwracając uwagę na kilka, drobnych szczegółów. Która kobieta z obrazka spodoba mu się najbardziej?

Mężczyzna
04.03.2021 08:41 Mężczyzna przywiózł żonę do szpitala w ciężkim stanie. Ochroniarz odmówił przyjęcia

Pewien mężczyzna postanowił zawieźć do szpitala swoją żonę, która w pewnym momencie poczuła się gorzej. Najbliższą placówką był Okręgowy Szpital Kolejowy. Kiedy zajechał na miejsce pracujący tam ochroniarz, odmówił przyjęcia, twierdząc, że na miejscu nie ma oddziału internistycznego i przekierował ich do szpitala znajdującego się 8 km dalej. Na miejscu okazało się, że kobieta miała zawał. Kiedy sytuacja rozeszła się po kraju, dyrekcja szpitala uznała, że ochroniarz nie miał pojęcia, jak poważna jest sytuacja. Co gorsza, okazało się, że na w szpitalu jednak znajduje się oddział internistyczny.

TVN
26.02.2021 08:56 Na basenie w Warszawie grasował niebezpieczny mężczyzna. Podglądał i nagrywał kobiety

Kilka dni temu w parku wodnym Warszawianka na Mokotowie przy ul. Merliniego doszło do niecodziennej i bardzo nieprzyjemnej sytuacji. 34-letni mężczyzna zakradał się do damskiej przebieralni i nagrywał przebierające się tam kobiety. Jedna z nich złapała go na gorącym uczynku. Sprawa trafiła na policję, a sprawca został ujęty. Według ustaleń mokotowskiej policji mężczyzna miał przebierać się w kąpielówki, udając, że przychodzi popływać, a jego cel był całkowicie inny. Kobiety na szczęście złapały podejrzanego 34-latka i bez wahania wezwały funkcjonariuszy policji.

koniec pandemii
20.02.2021 15:27 Mężczyzna, aby zobaczyć tatę, przebrał się za lekarza. Został złapany przez policję

Policjant w Peru postanowił przebrać się za lekarza, aby zobaczyć się ze swoim ojcem w szpitalu. Niestety mężczyzna po tym, co zobaczył na oddziale, nie mógł się otrząsnąć. 21-letni Jampier Gaspar Montes tęsknił za swoim ojcem, który znajdował się w szpitalu. Postanowił go zobaczyć, dlatego wdarł się do sali, w której leżał mężczyzna. Nie spodziewał się jednak, że jego tata nie żyje.

Emeryt
08.02.2021 14:04 Diametralna różnica w emeryturach. Kobiety dostają o wiele mniejsze świadczenie

Zagrożenie ubóstwem wśród seniorów w ostatnich latach drastycznie wzrosło. To jednak nie koniec złych wieści. Polska emerytura nie jest sprawiedliwa – różnica w świadczeniach, jakie pobierają kobiety i mężczyźni jest ogromna. Różnica w średnich emeryturach pomiędzy kobietami a mężczyznami wynosi prawie tysiąc złotych. Z danych opublikowanych po waloryzacji emerytur z marca 2020 roku przez ZUS wynika, że przeciętna emerytura mężczyzny to 2992 zł, podczas gdy kobiety to jedynie 2003 zł.

mężczyzna
26.01.2021 23:48 Mężczyzna zlecił zabójstwo swojej żony. Kobieta pojawiła się na zorganizowanym przez niego pogrzebie razem z policją

W Afryce doszło do mrożącej krew w żyłach sytuacji. Balenga Kalala postanowił zlecić przestępcom porwanie i zabójstwo swojej małżonki, Noeli Rukundo. Z uwagi na niewinność kobiety porywacze postanowili, że nie pozbawią jej życia, a zamiast tego zemszczą się na małżonku. Mężczyzna zorganizował pogrzeb, na którym zjawiła się cała rodzina. Nie mógł wydusić z siebie słowa, kiedy zauważył ją żyjącą podczas ceremonii. Kobieta została porwana pod hotelem, w którym przebywała. Porywacze przystawili jej broń do głowy i uprowadzili, przewożąc do ciemnego pomieszczenia, w którym spędziła dwa dni. Na szczęście przestępcy okazali się bardziej ludzcy niż jej małżonek.

mężczyzna konar
26.01.2021 15:00 Monitoring nagrał mężczyznę, który zrzuca konary ściętych drzew na drogę

Mężczyzna w jednej z lubelskich miejscowości dopuścił się skandalicznych czynów. Na jego nieszczęście wszystko zostało nagrane przez monitoring. Sam nie był świadom, że jego osoba jest obserwowana. Jak informuje portal o2.pl mężczyzna za swój nieprzemyślany występek może zostać skazany. Skandaliczne sceny w jednej z lubelskich miejscowości. Monitoring zaobserwował jednego z mężczyzn, który dopuścił się czynów przechodzących ludzkie pojęcie. Wizerunek mężczyzny został nagrany, a następnie opublikowany w internecie. Takie zachowanie nie mogło ujść płazem.

mężczyzna
13.01.2021 21:44 Smutna historia mężczyzny, którego wychował wilk. Nie umiał chodzić, ani mówić

Fakt przytoczył historię mężczyzny, który w wieku 7 lat został porzucony przez ojca w górach Sierra Morena. Najbliższa jemu osoba, zostawiła go tam na pewną śmierć, jednak losy 7-letniego chłopca potoczyły się zupełnie inaczej, niż można by się spodziewać. Chłopiec został odnaleziony przez wilczycę, która zaopiekowała się nim i traktowała jak własne dziecko. Wszystko zmieniło się po 12 latach, kiedy został stamtąd zabrany. Marcos Rodríguez Pantoja, mieszkaniec Hiszpanii, obecnie mieszka w niewielkim domku w miejscowości Rante. Mężczyzna żyje ze skromnej emerytury, nieustannie wracając myślami do swojego życia wśród wilków. Niestety, powrót do dziczy jest już w jego przypadku niemożliwy. Po tym jak opuścił swoją wilczą rodzinę i rozpoczął względnie normalne życie, przestali traktować go jak członka rodziny, a zaczęli, jak każdego innego człowieka.

kobieta
06.01.2021 11:40 Kobieta poszła do łóżka z niedoświadczonym mężczyzną. Szybko pożałowała, przez jedną rzecz

Kobieta postanowiła podzielić się swoją łóżkową wpadką. Przelotny romans z nieświadczonym mężczyzną okazał się dla niej strasznym doświadczeniem. Wszystko przez jedną rzecz. Okazuje się, że nie wszystkim można ufać, a nieznajomi partnerzy mogą przyprawić nam wielu kłopotów, z czego moralny kac to najmniejszy z nich. Australijska blogerka Nadia Bokody, dla której nie ma tematów tabu, postanowiła podzielić się swoją intymną historią na popularnym serwisie internetowym YouTube. Kobieta, która chętnie eksperymentuje w łóżku, tym razem szybko pożałowała swojej decyzji. Niedoświadczony mężczyzna i jedna rzecz, która miała miejsce, zwiastowały prawdziwą katastrofę.

Mężczyzna
24.12.2020 13:40 Maciek: „Jeśli nie jesteś gotowa zostać w domu i nie pracować, nie jesteś prawdziwą kobietą. Ktoś musi gotować i sprzątać”

Maciek wzbudził w internautach sporo kontrowersji. Jak się okazało, mężczyzna za pomocą aplikacji randkowej postanowił znaleźć miłość swojego życia, tyle że jego opis nie do końca przypadł do gustu paniom. Jeśli nie jesteś gotowa zostać w domu i nie pracować, nie jesteś prawdziwą kobietą. Ktoś musi gotować i sprzątać – wygłosił. Niestety, romantyk nie rozumie, skąd ten brak odzewu. Maciek i jego postawa, zdaniem wielu internautek, pozostawia wiele do życzenia, jednak mężczyzna jest zupełnie innego zdania. Kiedy na jednym z forów internetowych postanowił zapytać o radę, nie spodziewał się, że dostanie aż tak duży odzew. Tylko czy pozytywny?

mężczyzna
16.12.2020 22:45 Kim są „Hotki”? Nowy trend wśród mężczyzn, faceci szaleją na ich punkcie

Mężczyzna może mieć przeróżne fantazje, które są w stanie zaskoczyć niejedną kobietę. W ostatnim czasie sławę zyskał popularny trend, który przez wielu mógłby zostać uznany za dość kontrowersyjny. Chodzi mianowicie o tzw. zdradę kontrolowaną. W związku, który decyduje się na takie praktyki, kobieta nazywana jest Hotką, a mężczyzna Rogaczem. Słyszeliście o tym wcześniej? Zdrada większości nas kojarzy się z czymś pejoratywnym, jednak dla pewnej grupy jest kolejnym bodźcem rozpalającym zmysły. Mężczyzna, którego partnerka jest niezwykle piękna czerpie przyjemność z samego patrzenia na nią. Jeszcze większą przyjemność może sprawić mu patrzenie, jak współżyje z innym facetem. Dziwne? Wielu mężczyzn szaleje za Hotkami.

mąż
10.12.2020 18:12 Mężczyzna po zabójstwie 16-latki: ”Kobiety bywają wyrachowane, pyskate oraz cwaniakują. Tak się to kończy”

Mężczyzna postanowił wypowiedzieć się na temat zabójstwa 16-letniej Ani, do którego doszło pod Siedlcami. Dziewczyna została odnaleziona w poprzednią niedzielę, oprawca zakopał ciało w lesie. Mężczyzna sugeruje, że nastolatka sama mogła przyczynić się do swojej śmierci – kobiety bywają wyrachowane, pyskate oraz cwaniakują. Tak się to kończy – napisał na Facebooku. Przypomnijmy, że sprawca zabójstwa został już zatrzymany i przyznał się do winy. W dalszym ciągu trwają debaty na temat tego, co było motywem zbrodni i czemu do niej doszło. Jak widać, niektórzy mają bardzo specyficzne zdanie na ten temat.