Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Mężczyźni mówią, że ma idealną figurę. Kobiety patrzą na nią z przerażeniem i niesmakiem
Katarzyna Kowalska
Katarzyna Kowalska 23.07.2019 14:48

Mężczyźni mówią, że ma idealną figurę. Kobiety patrzą na nią z przerażeniem i niesmakiem

mężczyźni
instagram.com @mandyblanco_

Mężczyźni nie kryją zachwytu nad figurą i odważnymi stylizacjami jednej z gwiazd Instagrama. Kobieta, określająca się mianem prawdziwej Dream Girl, posiada ponad 800 tysięcy obserwatorów, a ich liczba stale rośnie. Czy Mandy Blanco to faktycznie dziewczyna ze snów?

Pewna siebie gwiazda Internetu zdaje się nie przejmować opiniami na swój temat. Większość komentujących jej zdjęcia to mężczyźni. Wielbiciele jej sylwetki nie tylko zasypują Mandy komplementami, ale również składają jednoznaczne propozycje. Przedstawicielki płci pięknej są wręcz zniesmaczone!

Modelka z Instagrama

Choć chcielibyśmy przybliżyć wam postać Mandy Blanco, o intrygującej blondynce wiadomo naprawdę niewiele. Łatwo natomiast zauważyć, że dziewczyna lubi przepych, ciężki makijaż i stylizacje, które podkreślają jej atuty. Wschodząca gwiazda serwisu społecznościowego spotyka się z różnymi komentarzami odnośnie do jej wizerunku.

Mężczyźni zachwycają się jej kształtami

Dla wielu przedstawicieli płci męskiej Mandy stanowi wręcz ideał kobiety. Wąska talia, bujne pośladki oraz piersi wzbudzają w nich prawdziwy zachwyt. Trudno oprzeć się wrażeniu, że instagramowej modelce dokładnie o to chodziło.

Po drugiej stronie barykady znajdują się kobiety, które podkreślają, że młoda dziewczyna wygląda karykaturalnie, a widniejące na zdjęciach ciało z pewnością nie jest jedynie kwestią genów i ćwiczeń:

– Jesteś taka młoda, a wyglądasz jak zadbana 40tka – grzmią – Jeśli taki wizerunek prawdziwej kobiety serwują nam media, to sugeruję wszystkim odciąć się od Internetu- dodają użytkowniczki.

Najważniejsze jest to, żeby kobieta czuła się dobrze ze sobą. Zawsze znajdą się ludzie, którzy będą kierować w naszą stronę nieprzychylne komentarze. Sztuką jest nie brać do siebie ich gorzkich słów.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Mężczyźni

Mandy Blanco posiada ponad 800 tysięcy obserwujących na Instagramie, określając się mianem Dziewczyny ze snów.

Mężczyźni

Mężczyźni nie kryją swojego zachwytu nad urodą i figurą modelki. Wielu z nich nazywa ją ideałem kobiety.

Mężczyźni

Przedstawicielki płci pięknej są natomiast przerażone zdjęciami, jakie zamieszcza młoda dziewczyna. Według nich wygląda karykaturalnie i tanio.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ojciec Beaty Szydło wykonywał niebezpieczny zawód. W tej profesji katastrofy są na porządku dziennym
  2. Kim jest Janina Busk? Nowa prowadząca „The Voice Senior” jest bardzo intrygująca
  3. Mocne słowa Krystyny Pawłowicz: „Polska jest krajem ludzi hetero”
  4. Doda przerażona wydarzeniami w Białymstoku. „Czy wychodząc u Was na scenę mamy się bać?”
  5. Warszawa to nowa stolica mody? Świat zachwyca się stylem Warszawiaków

Źródło: popularne.pl

Powiązane
Edyta Górniak
Kto to powiedział: Edyta Górniak czy Violetta Kubasińska? Arcytrudny quiz