Lifestyle.Lelum.pl > Księżną Kate

Księżną Kate

Księżna Kate
27.09.2022 18:20 Księżna Kate została podsłuchana. Mówiła o złym stanie zdrowia

W jednej z ostatnich rozmów Księżna Kate wyznała, że zmaga się z problemami zdrowotnymi. Jej stan w ostatnim czasie pozostawia wiele do życzenia. Wiemy, co dzieje się z żoną Williama. Ostatnie tygodnie były niezwykle wymagające i trudne dla całej rodziny królewskiej. Śmierć Elżbiety II i szereg ceremonii związanych z pogrzebem, spotkania z prasą i osobistościami, publiczne wystąpienia, a wszystko to w woalu żałoby. Podczas, gdy Brytyjczycy opłakują swoją królową i z zacięciem komentują bieżącą sytuację na dworze, media obiegły niepokojące doniesienia na temat jednej z ulubienic zmarłej monarchini. W jednej z ostatnich rozmów księżna Kate zdradziła, że zmaga się z problemami zdrowotnymi.

Księżna Kate
19.09.2022 21:55 Na pogrzebie Elżbiety II uwagę wszystkich przykuł ubiór księżnej Kate

Księżna Kate pojawiła się na uroczystościach pogrzebowych Elżbiety II. Żona następcy tronu wybrała na tę okazję niezwykły naszyjnik, który ma wzruszającą historię. Oddała w ten sposób hołd zmarłej monarchini. Kate założyła na pogrzeb elegancką czarną suknię, kapelusz z żałobną woalką oraz perłową biżuterię. Dziennikarze zwrócili uwagę na naszyjnik, wybrany przez księżnę.

księżna Kate
14.10.2021 11:26 Księżna Kate i William mają kryzys? Zdjęcia wywołały burzę

Od pewnego czasu opinię publiczną elektryzują doniesienia o domniemanym kryzysie w małżeństwie księcia Cambridge, Williama – drugiego w kolejce do brytyjskiego tronu – oraz księżnej Kate. Niedawne zachowanie pary ponownie ożywiło dyskusję. Przyszła królowa Wielkiej Brytanii zdecydowała się bowiem na niecodzienny krok.

Kate Middleton
13.09.2021 11:12 Niezwykłe sceny na ślubie brata księżnej Kate

Księżna Kate może być dumna: jej młodszy brat, James Middleton, wziął ślub. Jego wybranką jest Alizee Thevenet. Pan młody pochwalił się zdjęciami ze ślubu na Instagramie! James Middleton i Alizee planowali ślub od dłuższego czasu, ale pandemia koronawirusa opóźniła termin ceremonii. Zaręczyli się jesienią 2020 roku, ale dopiero teraz mogli stanąć na ślubnym kobiercu.

26.07.2021 22:24 Księżna Kate wzruszona. Jej 8-letni syn napisał poruszający list

Konflikt w rodzinie królewskiej od wielu miesięcy narasta. Okazuje się, że książę George postanowił wziąć sprawy we własne ręce – napisał poruszający list do swojego wujka Harry’ego. W ostatnich miesiącach księżna Meghan i książę Harry popadli w konflikt z rodziną królewską Okazuje się, że rozłam w rodzinie ma wpływ także na najmłodszych Książę George napisał wzruszający list do swojego wujka

Księżna Kate
25.07.2021 17:53 Księżna Kate zasmucona, Elżbieta II oburzona. Dziecko Meghan Markle zostanie ochrzczone ze złamaniem protokołu

Na królewskim dworze po raz kolejny zawrzało. Tym razem sprawa dotyczy chrzcin malutkiej Lilibet Diany, która ma zostać ochrzczona poza królewskimi kaplicami. Decyzja miała zostać podjęta przez jej rodziców, a na dodatek uroczystość zostanie odprawiona bez obecności rodziny królewskiej. Księżna Kate i królowa Elżbieta II są załamane z tego powodu. W brytyjskich mediach nie ma dnia bez wzmianki o sytuacji w rodzinie królewskiej oraz postępowaniu Meghan Markle i księcia Harry’ego. Chrzciny ich najmłodszej córki stanowią kolejny obiekt sporu między nimi, a dworem królewskim.

Euro 2020
12.07.2021 15:23 Wielki smutek w brytyjskiej rodzinie królewskiej po przegranej reprezentacji Anglii

Księżna Kate i książę William z synem obecni byli na finale Euro na Wembley. Kiedy mecz zakończył się przegraną ich drużyny, na ich twarzach wyraźnie widać było smutek. Do sieci trafiło nagranie. Księżna Kate i książę William pocieszali swojego synka księcia George’a po przegranej Anglii na Euro.

Księżna Kate
27.05.2021 23:09 Brytyjskie media oszalały. Chodzi o księżną Kate, pojawi się kolejny członek w jej rodzinie?

Księżna Kate jest w czwartej ciąży? Brytyjskie media spekulują. Podobno widać już zaokrąglony brzuch. Biografowie książęcej pary nie mają wątpliwości. Księżna Kate jest jedną z najbardziej lubianych członków rodziny królewskiej. Kiedy pojawia się w miejscach publicznych, od razu przyciąga uwagę fotoreporterów. Tym razem ich oczom nie umknął pewien szczegół.

Kate Middleton
17.05.2021 21:45 Smutna informacja o księżnej Kate. Media informują o jej problemach zdrowotnych

W mediach pojawiły się przykre informacje dotyczące księżnej Kate. Chodzi dokładniej o stan zdrowia żony Williama. Księżna Kate często stawiana jest jako prawdziwy wzór zarówno jeżeli chodzi o styl, jak i zachowanie. W końcu obowiązują ją odpowiednie zasady dotyczące praktycznie każdego elementu życia. Dodatkowo księżna Kate wśród fanów rodziny królewskiej cieszy się naprawdę dużym uznaniem, a wiele osób widziałoby ją na tronie oczywiście u boku Williama. Niestety w brytyjskich mediach ostatnio pojawiły się bardzo niepokojące informacje. Chodzi dokładniej o stan zdrowia księżnej Kate.

Księżna Kate
11.05.2021 11:55 Grafik przerobił zdjęcia księżnej Kate. Metamorfozy nie wszystkim się podobają

Księżna Kate jest jedną z najbardziej uwielbianych osób w Wielkiej Brytanii, jednak posiada swoich fanów we wszystkich zakątkach kuli ziemskiej. Małżonka księcia Williama przyzwyczaiła ich do swojego eleganckiego stylu, który nieczęsto jest urozmaicany zmiennymi fryzurami. W związku z tym jeden z grafików postanowił przedstawić mamę trójki książąt w różnych kolorach i stylach. Niestety nie wszystkim podobały się metamorfozy księżnej. Księżna Kate i książę William uchodzą za małżeństwo godne naśladowania. Wiele kobiet na całym świecie bierze przykład z księżnej, nie tylko w odniesieniu do zachowania, ale również ubioru, czy stylu. Co prawda, rzadko decyduje się na zmianę fryzur, jednak znalazł się taki człowiek, który ją w tym wyręczył.

Księżna Kate nowa stylizacja
07.05.2021 21:06 Księżna Kate zaskoczyła wszystkich podczas premiery swojej książki

Księżna Kate postanowiła zaskoczyć wszystkich fanów rodziny królewskiej. W dniu premiery swojej książki zorganizowała specjalną akcję. Przygotowała na tę okazję wyjątkową stylizację. Księżna Kate w ostatnim czasie pracowała nad specjalną książką, w której udokumentowała, jak Brytyjczycy spędzali czas w trakcie pandemii koronawirusa. Samej premierze książki towarzyszy specjalna akcja, którą rozpoczęła sama księżna Kate. Członkini rodziny królewskiej pozostawiła jeden z egzemplarzy swojej książki na terenie Pałacu Buckingham, o czym napisała na swoim profilu na Instagramie. Inne osoby, które brały udział w tworzeniu książki, również umieszczą po jednej sztuce w ważnych dla siebie miejscach. – Aby uczynić tę aktywność jeszcze bardziej wyjątkową, wróżki książkowe, sędziowie „Hold Still” i autorzy ostatnich 100 zdjęć zostawiają kopie w miejscach, które dały im nadzieję podczas lockdownu. Ta specjalna książka, dokumentująca wyjątkową kolekcję fotografii, trafia dziś do sprzedaży w księgarniach w Wielkiej Brytanii oraz w internecie – czytamy. Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Księżna Kate
16.02.2021 10:12 Księżna Kate nie może mieć więcej dzieci? Zaskakujące doniesienia o decyzji królowej

Brytyjski tabloid Globe podał zaskakujące informacje prosto z rodziny królewskiej. Królowa Elżbieta II miała wydać dekret, że księżna Kate nie może mieć więcej dzieci. Informator z królewskiego dworu donosi, że żona księcia Williama ma być tą decyzją załamana. Jej małżonek ma inne podejście do sprawy. Księżna częściowo ma obwiniać o tę decyzję księcia Harry’ego i jego małżonkę Meghan Markle. Księżna Kate i książę William dotychczas doczekali się trójki potomstwa. Middleton miała wielokrotnie powtarzać, że jej marzeniem jest posiadanie sześciorga dzieci. Niestety jej plany mogą lec w gruzach przez decyzję Królowej Elżbiety II.

Kate Middleton
01.06.2018 15:03 Cudowny gest księcia Harry’ego wobec księżnej Kate. Wyciska łzy z oczu

Kate Middleton jest już zaprawiona w roli księżnej. 36-letnia Brytyjka naprawdę spełnia się w tej roli i czerpie z niej ogromną frajdę. Kate Middleton jako żona jednego z następcy tronu jest na świeczniku wszystkich mediów. Jej ślub relacjonowany był z taką samą intensywnością jak ceremonia Meghan Markle. Księżna Kate w kwietniu br. powitała na świecie swoje trzecie dziecko – księcia Louisa, który ma dwoje starszego rodzeństwa – 4-letniego George’a i 3-letnią Charlotte. Zainteresowanie księżną jest niezmiennie wysokie, a na światło dzienne wypływają ciekawe szczegóły jej ceremonii ślubnej, która odbyła się 8 lat temu. Chociaż książę William oświadczył się Kate 8 lat temu, nadal wielu zachwyca się jej pierścionkiem zaręczynowym. Niewielu jednak wie, że ten pierścionek należał do księcia Harry’ego. Dlaczego zdecydował się go oddać Kate Middleton?

kate middleton
30.05.2018 18:07 Kate i William zawsze kucają, gdy mówią do swoich dzieci. Robią to z istotnego powodu

Kate Middleton i książę William stanowią przykład dla wielu osób. Ludzie czerpią inspirację z tego, jak wyglądają, a także jak się zachowują. Wielu z was z pewnością zastanawiało się, dlaczego księżna Kate i książę William, kiedy rozmawiają ze swoimi dziećmi, niezależnie od sytuacji i miejsca, zawsze kucają. Znamy odpowiedź na to pytanie! Trzeba przyznać, że kiedy księżna i książę kucają do swoich dzieci, aby z nimi porozmawiać, jest to bardzo ujmujący widok. Na pierwszy rzut oka widać, że Kate i William bardzo dbają o pozytywną relację ze swoimi dziećmi. Jak się okazuje, zabieg, który stosuje książęca para, jest bardzo istotny w wychowywaniu dzieci i każdy rodzic powinien stosować ten trik.

księżna kate
27.05.2018 18:31 Mroczna przeszłość księżnej Kate. Wyciekły jej zdjęcia sprzed lat

Księżna Kate cieszy się wielką sympatią. Kobiety na całym świecie czerpią inspiracje z jej ubioru, a także wyglądu. Księżna jest wyjątkowo skromną osobą i właśnie tym zdobyła sobie serca Brytyjczyków. Jak się okazuje, nie zawsze prezentowała się w tak grzecznym wydaniu, a na swoim koncie ma kilka grzeszków. Ze względu na ślub Meghan Markle i księcia Harrego, cały świat skupił się na kontrowersyjnym życiu księżnej Sussex. Co ciekawe, księżna Kate również nie była święta, a w sieci krążą jej zdjęcia, na których prezentuje się w dość niekorzystnym wydaniu. Zdjęcia Kate pochodzą z nocnych imprez, w których towarzyszył jej… książę William. Fotografie nadszarpną ich idealny wizerunek?