Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Księżna Kate zaskoczyła wszystkich podczas premiery swojej książki
Karol Zaborowski
Karol Zaborowski 07.05.2021 21:06

Księżna Kate zaskoczyła wszystkich podczas premiery swojej książki

Księżna Kate nowa stylizacja
Mandatory Credit: Photo by Nils Jorgensen / Rex Features (2703690ar) Catherine Duchess of Cambridge at St Mary’s Hospital Catherine Duchess of Cambridge gives birth to a baby boy, London, Britain – 23 Jul 2013

Księżna Kate postanowiła zaskoczyć wszystkich fanów rodziny królewskiej. W dniu premiery swojej książki zorganizowała specjalną akcję. Przygotowała na tę okazję wyjątkową stylizację.

Księżna Kate w ostatnim czasie pracowała nad specjalną książką, w której udokumentowała, jak Brytyjczycy spędzali czas w trakcie pandemii koronawirusa.

Samej premierze książki towarzyszy specjalna akcja, którą rozpoczęła sama księżna Kate. Członkini rodziny królewskiej pozostawiła jeden z egzemplarzy swojej książki na terenie Pałacu Buckingham, o czym napisała na swoim profilu na Instagramie. Inne osoby, które brały udział w tworzeniu książki, również umieszczą po jednej sztuce w ważnych dla siebie miejscach.

Aby uczynić tę aktywność jeszcze bardziej wyjątkową, wróżki książkowe, sędziowie „Hold Still” i autorzy ostatnich 100 zdjęć zostawiają kopie w miejscach, które dały im nadzieję podczas lockdownu. Ta specjalna książka, dokumentująca wyjątkową kolekcję fotografii, trafia dziś do sprzedaży w księgarniach w Wielkiej Brytanii oraz w internecie – czytamy.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Księżna Kate w niesamowitej stylizacji

Księżna Kate inspiruje wiele osób swoim zachowaniem, ale też zasłynęła dzięki niesamowitemu poczuciu stylu. Wśród fanów rodziny królewskiej nie brakuje osób, które wzorują się na jej stylizacjach.

Tym razem księżna Kate postawiła na elegancki, czerwony płaszcz zapinany na guziki, pod który włożyła jasną sukienkę. Jako dodatki posłużyły buty na obcasie w kolorze nude oraz zgrabna torebka.

Nie da się ukryć, że księżna Kate wyglądała doskonale w swojej najnowszej stylizacji. Co więcej, pod jej zdjęciem pojawiła się cała masa polubień, a także komentarzy osób, które nie kryły swojego zachwytu.

Bez wątpienia Kate jeszcze nie raz zaskoczy nas swoim niesamowitym poczuciem stylu i aż ciężko powstrzymać swoją ciekawość, co do jej kolejnych stylizacji.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: jastrzabpost.pl