Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Grafik przerobił zdjęcia księżnej Kate. Metamorfozy nie wszystkim się podobają
Karol Osiński
Karol Osiński 11.05.2021 11:55

Grafik przerobił zdjęcia księżnej Kate. Metamorfozy nie wszystkim się podobają

Księżna Kate
fot. Tim Rooke/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Księżna Kate jest jedną z najbardziej uwielbianych osób w Wielkiej Brytanii, jednak posiada swoich fanów we wszystkich zakątkach kuli ziemskiej. Małżonka księcia Williama przyzwyczaiła ich do swojego eleganckiego stylu, który nieczęsto jest urozmaicany zmiennymi fryzurami. W związku z tym jeden z grafików postanowił przedstawić mamę trójki książąt w różnych kolorach i stylach. Niestety nie wszystkim podobały się metamorfozy księżnej.

Księżna Kate i książę William uchodzą za małżeństwo godne naśladowania. Wiele kobiet na całym świecie bierze przykład z księżnej, nie tylko w odniesieniu do zachowania, ale również ubioru, czy stylu. Co prawda, rzadko decyduje się na zmianę fryzur, jednak znalazł się taki człowiek, który ją w tym wyręczył.

Księżna Kate w różnych fryzurach

Grafika komputerowa potrafi zdziałać cuda, jednak żeby tak się stało trzeba tez umiejętnie się nią posługiwać. Na profilu „royaltyconnection” na Instagramie pojawiły się zdjęcia księżnej Kate, przedstawionej w różnych fryzurach.

Małżonka księcia Williama od wielu lat wierna jest tej samej fryzurze, co nigdy nikomu nie przeszkadzało i jak się okazuje, nie wszyscy podchodzą pozytywnie do propozycji metamorfoz, które zafundował jeden z grafików.

Mama Charlotte, George’a i Louisa została zaprezentowana w siedmiu fryzurach, z których pierwsza z brzegu okazała się najlepsza i pozytywnie odebrana. Przedstawiona jest w długich blond włosach, co wydaje się najbardziej prawdopodobne ze wszystkich pozostałych.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Sześć następnych zdjęć nie jest już takich samych. Twarz księżnej została wklejona w zdjęcia znanych osób. Jedną z nich była Beyonce. W komentarzach można zauważyć, że nie wszystkim się to spodobało.

Za co ludzie uwielbiają księżną Kate?

Księżna Kate doceniana jest przez swoich rodaków i nie tylko przede wszystkim za to, że nie wychodzi przed szereg i nie nadużywa języka w odniesieniu do ważnych spraw państwowych, czy ogólnoświatowych.

Małżonka księcia Williama bardzo często pokazuje się publicznie, a gdy dochodzi do publicznej przemowy lub wywiadu zawsze wykazuje się poprawnością polityczną i odpowiednim taktem.

Co więcej, ludzie uwielbiają księżną Kate za to, że jest bardzo dobrą matką. Wychowuje wcześniej wspomnianą trójkę dzieci. Nierzadko mówi się o tym, że stara się nie wspominać dzieciom o ich randze w społeczeństwie, by mogły cieszyć się spokojnym i fantastycznym dzieciństwem.

Jej poważania nie zmienił nawet wywiad znacznie bardziej wylewnych Meghan Markle i księcia Harry’ego. Księżna Sussexu przyznała, że na kilka dni przed jej ślubem szwagierka miała doprowadzić ją do łez.

Zobacz zdjęcia:

Księżna Kate została przedstawiona w siedmiu innych fryzurach.

Małżonka księcia Williama jest uwielbiana przez swoich rodaków.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. ,,Rolnicy. Podlasie”. Andrzej mówi, kto przejmie jego gospodarstwo
  2. Mariusz Ryjek nie żyje. Zbiórka zorganizowana przez przyjaciół przekroczyła najśmielsze oczekiwania
  3. Polski duchowny skuty kajdankami na środku ulicy. Nagranie trafiło do sieci, wiadomo za co został zatrzymany

Źródło: jastrzabpost.pl