Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Cudowny gest księcia Harry’ego wobec księżnej Kate. Wyciska łzy z oczu
Kamil Ciszek-Skwierczyński
Kamil Ciszek-Skwierczyński 01.06.2018 15:03

Cudowny gest księcia Harry’ego wobec księżnej Kate. Wyciska łzy z oczu

Kate Middleton
twitter.com

Kate Middleton jest już zaprawiona w roli księżnej. 36-letnia Brytyjka naprawdę spełnia się w tej roli i czerpie z niej ogromną frajdę. Kate Middleton jako żona jednego z następcy tronu jest na świeczniku wszystkich mediów. Jej ślub relacjonowany był z taką samą intensywnością jak ceremonia Meghan Markle. 

Księżna Kate w kwietniu br. powitała na świecie swoje trzecie dziecko – księcia Louisa, który ma dwoje starszego rodzeństwa – 4-letniego George’a i 3-letnią Charlotte. Zainteresowanie księżną jest niezmiennie wysokie, a na światło dzienne wypływają ciekawe szczegóły jej ceremonii ślubnej, która odbyła się 8 lat temu.

Chociaż książę William oświadczył się Kate 8 lat temu, nadal wielu zachwyca się jej pierścionkiem zaręczynowym. Niewielu jednak wie, że ten pierścionek należał do księcia Harry’ego. Dlaczego zdecydował się go oddać Kate Middleton?

Kate Middleton dostała pierścionek zaręczynowy od księcia Harry’ego

Pierścionek zaręczynowy, który dostała księżna Kate jest cudowny – białe złoto, 12-karatowy szafir cejloński otoczony 14 brylantami oraz gigantyczna wartość ponad 1,5 miliona złotych. Księżna Diana sama miała wybrać ten pierścionek z katalogu. Tuż po śmierci mamy, bracia podzielili się pierścionkami swojej mamy. Ten, o którym mowa, trafił do księcia Harry’ego, który miał obdarować nim swoją przyszłą żonę. Jednak zamiast do Meghan, trafił do Kate Middleton.

Dlaczego zdecydował się oddać tak wartościowy pierścionek swojej mamy starszemu bratu? Podjął taką decyzję, bowiem książę William jako pierwszy znalazł kobietę swojego życia. Jak informują brytyjskie media, miał to być wyraz szacunku dla księcia Williama oraz wyraz wielkiej sympatii dla Kate Middleton. Był on bowiem także świadkiem na ich uroczystej ceremonii zaślubin.

Książę Harry w romantyczny sposób wynagrodził swojej przyszłej żonie brak tak wyjątkowego pierścionka. Zdecydował się na zaprojektowanie świecidełka specjalnie pod Meghan. Użyto do tego dwóch diamentów z kolekcji księżnej Diany i diamentu z Bostwany, czyli kraju w którym para zakochanych się poznała.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ogromny hejt na Lewandowską. Tym wpisem wzburzyła Polki
  2. 10 największych seksualnych rekordów. To trzeba zobaczyć
  3. Klątwa nad show TVN? Kilku uczestników TAJEMNICZO zmarło

źródło: plotek.pl