Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Księżna Kate została podsłuchana. Mówiła o złym stanie zdrowia
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 27.09.2022 18:20

Księżna Kate została podsłuchana. Mówiła o złym stanie zdrowia

Księżna Kate
fot. Carfax2, CC BY-SA 3.0 , via Wikimedia Commons

W jednej z ostatnich rozmów Księżna Kate wyznała, że zmaga się z problemami zdrowotnymi. Jej stan w ostatnim czasie pozostawia wiele do życzenia. Wiemy, co dzieje się z żoną Williama. 

Ostatnie tygodnie były niezwykle wymagające i trudne dla całej rodziny królewskiej. Śmierć Elżbiety II i szereg ceremonii związanych z pogrzebem, spotkania z prasą i osobistościami, publiczne wystąpienia, a wszystko to w woalu żałoby.

Podczas, gdy Brytyjczycy opłakują swoją królową i z zacięciem komentują bieżącą sytuację na dworze, media obiegły niepokojące doniesienia na temat jednej z ulubienic zmarłej monarchini. W jednej z ostatnich rozmów księżna Kate zdradziła, że zmaga się z problemami zdrowotnymi.

Księżna Kate ma problemy ze zdrowiem. Wyszło na jaw, z czym się zmaga

Książęca para z Cambridge przeprowadziła się już się z Kensington do Windsoru, piastując już nowe tytuły. Niestety, natłok obowiązków i nagłych zmian nie pozostał bez wpływu na zdrowie żony Williama. Jak donosi brytyjska prasa, Księżna Kate od jakiegoś czasu zmaga się z przypadłością, która może mieć bardzo przykre skutki dla jej organizmu.

Pojawiły się doniesienia, że sytuacja jest coraz poważniejsza. „Hello Magazine” poinformowało o podsłuchanej rozmowie podczas spotkania z żołnierzami ze Wspólnoty Narodów w bazie wojskowej w Surrey. Wynika z niej, że Potomkini Middletonów cierpi na bezsenność. Zawsze opanowana księżna Walii miała przyznać, że nie była gotowa na taki obrót spraw.

Codzienny obrządek członków rodziny królewskiej jest ściśle ustalony. Pory posiłków, spotkań, czasu z dziećmi, czy treningów uwielbianej przez nią jogi są odgórnie ustalone. Po nieprzespanej nocy żona Williama nie może po prostu odespać, lub następnego dnia położyć się wcześniej.

Tymczasem przypadłość może doprowadzić do takich skutków, jak huśtawki nastrojów, obniżona odporność, a także problemy z pamięcią, skupieniem i koncentracją. Zaburzenie rytmu i głębokości snu jest w tym momencie największym wrogiem Księżnej Kate. Pozostaje tylko mieć nadzieję, że z odpowiednią opieką uda się go zwalczyć.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Książę William z Kate odwiedzą Harry’ego i Meghan? Nie ma opcji, smutne doniesienia
  2. Do końca tęsknił za ukochaną Henryką. Franciszek Pieczka był niesamowicie wdzięczny żonie, zrobiła dla niego piękną rzecz
  3. Ujawniono, co wyprawia się w domu Marka Kondrata i 38 lat młodszej żony. Antonina Turnau trzyma męża krótko?

Źródło: Plejada