Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Księżna Kate zasmucona, Elżbieta II oburzona. Dziecko Meghan Markle zostanie ochrzczone ze złamaniem protokołu
Karol Osiński
Karol Osiński 25.07.2021 17:53

Księżna Kate zasmucona, Elżbieta II oburzona. Dziecko Meghan Markle zostanie ochrzczone ze złamaniem protokołu

Księżna Kate
fot. Rex Features/East News

Na królewskim dworze po raz kolejny zawrzało. Tym razem sprawa dotyczy chrzcin malutkiej Lilibet Diany, która ma zostać ochrzczona poza królewskimi kaplicami. Decyzja miała zostać podjęta przez jej rodziców, a na dodatek uroczystość zostanie odprawiona bez obecności rodziny królewskiej. Księżna Kate i królowa Elżbieta II są załamane z tego powodu.

W brytyjskich mediach nie ma dnia bez wzmianki o sytuacji w rodzinie królewskiej oraz postępowaniu Meghan Markle i księcia Harry’ego. Chrzciny ich najmłodszej córki stanowią kolejny obiekt sporu między nimi, a dworem królewskim.

Księżna Kate załamana decyzją o chrzcinach córki Meghan Markle i księcia Harry’ego

Wyprowadzka Sussexów z pałacu królewskiego coraz częściej przyprawia jego lokatorów o ból głowy. Za ich sprawą coraz częściej na światło dzienne wychodzą niejasności i tajemnice skrywane między murami Buckingham. Tym razem sprawa dotyczy czegoś innego.

Chrzciny Lilibet Diany stanowią obiekt zainteresowania mediów na całym świecie, a pierwsze informacje w tej sprawie zaczęły już się pojawiać. Wszystko wskazuje na to, że Meghan Markle i książę Harry zdecydują się ochrzcić córkę poza królewskimi kaplicami.

Oficjalny protokół głosi, że royal babies muszą zostać w nich ochrzczone, jednak od momentu wystąpienia Sussexów z rodziny królewskiej zasada ta ich już nie dotyczy. Wobec tego zamierzają zorganizować wszystko po swojemu.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

– Meghan chce, żeby ceremonia była mikroskopijna. Będzie uwzględniała garść celebryckich przyjaciół wraz z matką Dorią. Rodzina królewska nie zostanie zaproszona. Ona nie pozwoli im nawet oglądać tego podczas połączenia na Zoomie. Prawdopodobnie z czystej złośliwości – powiedział informator Sussexów dla New Idea.

W przypadku takiego przebiegu zdarzeń Lilibet Diana nie będzie księżniczką. Najbardziej z tego powodu ma cierpieć księżna Kate, która ma dosyć postępowania Meghan i Harry’ego. Ma twierdzić, że w takim wypadku bracia William i Harry nigdy się nie pogodzą.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: gwiazdy.wp.pl