Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Mroczna przeszłość księżnej Kate. Wyciekły jej zdjęcia sprzed lat
Redakcja Lelum
Redakcja Lelum 27.05.2018 18:31

Mroczna przeszłość księżnej Kate. Wyciekły jej zdjęcia sprzed lat

księżna kate
instagram.com

Księżna Kate cieszy się wielką sympatią. Kobiety na całym świecie czerpią inspiracje z jej ubioru, a także wyglądu. Księżna jest wyjątkowo skromną osobą i właśnie tym zdobyła sobie serca Brytyjczyków. Jak się okazuje, nie zawsze prezentowała się w tak grzecznym wydaniu, a na swoim koncie ma kilka grzeszków.

Ze względu na ślub Meghan Markle i księcia Harrego, cały świat skupił się na kontrowersyjnym życiu księżnej Sussex. Co ciekawe, księżna Kate również nie była święta, a w sieci krążą jej zdjęcia, na których prezentuje się w dość niekorzystnym wydaniu. Zdjęcia Kate pochodzą z nocnych imprez, w których towarzyszył jej… książę William. Fotografie nadszarpną ich idealny wizerunek?

Księżna Kate prowadziła nocne życie

Rodzina królewska z pewnością nie będzie zadowolona ze zdjęć księżnej Kate i księcia Williama, które pojawiły się w sieci. Na fotografiach wykonanych przez Maxa Butterwortha widać, jak Księżna Kate bawi się w klubie Mahiki w towarzystwie swojej siostry, a także męża i księcia Harrego.

– Kate była w Mahiki przez kilka godzin. Wsiadła do taksówki około 2 lub 3 nad ranem. Myślę, że kiedy robiłem zdjęcie, mówiła taksówkarzowi gdzie ma jechać. Kilka chwil później innym środkiem transportu odjechali książę Harry i książę William – wyznał fotograf.

Zdjęcia szybko zyskały popularność w sieci i wywołały spore zamieszanie. Z pewnością każdy kojarzy księżną Kate z idealnie dobranych, skromnych garsonek i pięknego uśmiechu, a nie z kusych i obcisłych sukienek. Jak widać, rodzina królewska prowadzi normalne życie i nawet idealna Kate posiada mroczne tajemnice. Czy te fotografie pozwolą wszystkim w bardziej przychylny sposób spojrzeć na Meghan Markle?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wiemy jakiej płci będzie dziecko Mariny i Szczęsnego! Zdradził ich jeden szczegół
  2. Gliwice: 72-latek ciągnął psa przywiązanego do samochodu. „Próbował przetransportować psa do domu”
  3. Łzy same płyną do oczu. Niesamowity gest artystów dla Zbigniewa Wodeckiego

Źródło: popularne.pl