Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Księżna Kate wzruszona. Jej 8-letni syn napisał poruszający list
Alicja Czepli
Alicja Czepli 26.07.2021 22:24

Księżna Kate wzruszona. Jej 8-letni syn napisał poruszający list

Konflikt w rodzinie królewskiej od wielu miesięcy narasta. Okazuje się, że książę George postanowił wziąć sprawy we własne ręce – napisał poruszający list do swojego wujka Harry’ego.

  • W ostatnich miesiącach księżna Meghan i książę Harry popadli w konflikt z rodziną królewską
  • Okazuje się, że rozłam w rodzinie ma wpływ także na najmłodszych
  • Książę George napisał wzruszający list do swojego wujka

Konflikt Meghan i księżnej Kate

Ostatnie miesiące nie były łatwe dla rodziny królewskiej. Po decyzji Harry’ego i Meghan o wyprowadzce do USA relacje między książętami są mocno napięte. Sytuację dodatkowo zaognił wywiad u Ophray Winfrey, w którym Meghan opowiedziała o kilku niewygodnych faktach z życia rodziny królewskiej.

Meghan zdradziła, że jej relacje z Kate były skomplikowane. Przed jej ślubem, miały się posprzeczać o… sukienki dziewczynek niosących kwiaty. Żona Harry’ego miała wtedy być doprowadzona przez szwagrową do łez.

Ostatnio Harry i William spotkali się przy odsłonięciu pomnika swojej matki, tragicznie zmarłej księżnej Diany. Wyglądali na pogodzonych, jednak pałac Buckingham dość sceptycznie podchodzi do ostatnich decyzji Harry’ego.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Księżna Kate poruszona gestem syna

Okazuje się, że rodzinny konflikt postanowił załagodzić małoletni następca tronu, książę George. Zauważywszy nieobecność części rodziny w pałacu, zdecydował się samodzielnie zwrócić się do Harry’ego.

Miał napisać list do wujka Harry’ego, w którym opisał jak za nim tęskni. Samodzielnie zwrócił się z prośbą o spotkanie – w końcu niedawno na świecie pojawiła się jego nowa kuzynka, Lilibet.

– William i Kate nie powstrzymywali go, a nawet pomogli mu napisać ten list. George (…) narysował nawet kilka obrazków dla Archiego i Lilibet, czym wywołał łezkę w oku u księcia Williama i księżnej Kate – zdradził informator.

Źródło: Pomponik

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Koniec poszukiwań. Poszukiwany czerwoną notą przez Interpol mężczyzna w rękach policji
  2. Nie żyje Andrzej Pyziak
  3. Adam Jachimczak z policji powiedział, jaki trop sprawdzają służby ws. Jacka Jaworka

Powiązane
Marcin Miller
Znasz perfekcyjnie utwory zespołu Boys? Ten quiz jest arcytrudny