Lifestyle.Lelum.pl > Krzysztof Krawczyk Junior

Krzysztof Krawczyk Junior

Krzysztof Krawczyk i Ewa Krawczyk
06.04.2024 07:21 To ostatnie słowa Krzysztofa Krawczyka. Po latach wciąż wzruszają

Krzysztof Krawczyk, choć zmarł trzy lata temu, wciąż cieszy się ogromną popularnością i sympatią wiernych fanów. Nazwisko legendarnego artysty jest wiecznie żywe - w dużej mierze niestety ze względu na sądowy spór jego bliskich o pozostawiony po nim majątek. Jedyny syn muzyka i jego ukochana żona nie mogą dojść do porozumienia. Właśnie poznaliśmy ostatnie słowa, jakie Krzysztof Krawczyk skierował do swojej Ewy.

Ewa Krawczyk, Krzysztof Krawczyk, Krzysztof Krawczyk Junior
09.12.2023 13:37 “Aż któreś z nas umrze”. W tle ogromne pieniądze. Brutalnie szczera Ewa Krawczyk o relacjach z synem męża

Śmierć Krzysztofa Krawczyka podzieliła jego najbliższych. Wdowa po artyście oraz jego syn wciąż nie doszli do porozumienia, mimo trwającego dwa lata konfliktu. Ewa Krawczyk zarzuca synowi swojego ukochanego, że niszczy on dobre imię zmarłego ojca. Co więcej, w najnowszym wywiadzie wyznała, że nie może pogodzić się z juniorem przez fakt, że jest od pod wpływem manipulacji postronnej osoby. 

Nowe wieści o Krzysztofie Krawczyku Juniorze
12.09.2023 08:27 Wszyscy myśleli, że wychodzi na prostą. Dramatyczna wieść o Krzysztofie Igorze Krawczyku

Krzysztof Igor Krawczyk od śmierci swojego znanego ojca walczy z wdową po piosenkarzu o prawo do spadku po Krzysztofie Krawczyku. Całe szczęście w tym trudnym okresie mógł liczyć na wsparcie przyjaciół, którzy pomogli mu stanąć na nogi. Niestety, pieniądze się kończą, a problemy zdrowotne nasilają.

Krzysztof Krawczyk Junior
03.03.2023 20:31 Kolejny cios dla Krzysztofa Krawczyka Juniora. Znowu musi się pakować

Choć mogłoby się wydawać, że dzieci gwiazd estrady od maleńkości wiodą błogie życia, Krzysztof Krawczyk Junior na pewno tej tezy nie potwierdza. Nie oszczędza go zdrowie, ma też problemy finansowe. Właśnie doszedł mu kolejny kłopot.Ten dotyczy jego własności. Okazuje się, że musi nagle znaleźć miejsce dla rzeczy, które wcześniej trzymał u ciotki.

Krzysztof Krawczyk Junior
23.12.2022 10:04 Krzysztof Krawczyk Junior stanowczy wobec Ewy. Nawet w święta nie ma mowy o rozejmie

Pomimo faktu, że święta Bożego Narodzenia to czas wybaczania i miłości, Krzysztof Krawczyk Junior nie zamierza pogodzić się ze swoją macochą. Spór między bliskimi zmarłego muzyka trwa. To już drugie święta, które Ewa Krawczyk spędzi bez ukochanego męża. Wybitny wokalista odszedł 5 kwietnia 2021 roku. Z tej okazji wiele osób zastanawia się, czy duch Bożego Narodzenia wpłynie na bliskich piosenkarza i doprowadzi do końca ich trwającego od dawna sporu.

Krzysztof Krawczyk Junior
03.12.2022 17:52 Stan Krzysztofa Krawczyka Juniora się pogorszył. Wiemy, co zalecił mu lekarz

Do mediów przeniknęły dramatyczne informacje na temat stanu zdrowia jedynego syna znanego polskiego muzyka. Krzysztof Krawczyk Junior niedawno dostał ataku padaczki w czasie jazdy tramwajem i od tej pory jego stan zdrowia uległ znacznemu pogorszeniu. Nie od dziś wiadomo, że pociecha zmarłego Krzysztofa Krawczyka zmaga się z poważnymi kłopotami zdrowotnymi. Do tego dochodzi także nieustanny stres spowodowany ciągnącą się od czasu śmierci ojca sprawą jego testamentu. Konflikt między synem wokalisty a wdową Ewą Krawczyk był jednym z najczęściej poruszanych przez media. Teraz jednak gwiazdor po raz kolejny zmaga się z pogarszającym się samopoczuciem.

Krzysztof Krawczyk Junior
01.12.2022 05:00 Krzysztof Krawczyk Junior nie pojawił się na procesie. Przekazano przykre informacje o jego stanie

Krzysztof Krawczyk Junior do tej pory był obecny na wszystkich rozprawach w medialnej wojnie o spadek. Tym większe zaskoczenie wzbudziła jego nieobecność podczas ostatnich przesłuchań w sądzie. Stan jego zdrowia uległ nagłemu pogorszeniu. Krzysztof Krawczyk zmarł w kwietniu ubiegłego roku, ale nietrudno odnieść wrażenie, że medialna batalia pomiędzy jego synem a żoną trwa od wieków i nadal nie widać jej końca. Junior nie stawił się jednak na ostatniej rozprawie. Powodem był stan jego zdrowia.

Krzysztof Krawczyk Junior Ewa Krawczyk
22.11.2022 22:08 Krzysztof Krawczyk junior i Ewa Krawczyk wciąż w konflikcie. O wszystkim usłyszeli już za granicą

Ewa Krawczyk i jej pasierb Krzysztof Krawczyk Junior wciąż nie potrafią porozumieć się w sprawie testamentu wybitnego muzyka. Gwiazdor odszedł 5 kwietnia 2021 roku i od tej pory nieustannie trwają rozmowy o tym, komu należy się pozostawiony przez niego majątek. Teraz jednak sprawa nabrała większego rozmachu, a swoim zasięgiem objęła nawet Stany Zjednoczone. Głos w całym zamieszaniu postanowiła zabrać również mieszkająca w Chicago Polonia.

Ewa Krawczyk
01.10.2022 23:34 Ewa Krawczyk miała wielką prośbę do sądu. Zapadła decyzja po jej myśli, zamknięto drzwi dla mediów

W dalszym ciągu trwa sądowa batalia o majątek po zmarłym Krzysztofie Krawczyku. Żona artysty Ewa Krawczyk, zgodnie z testamentem, powinna otrzymać większość majątku. Nie zgadza się z tym Krzysztof Krawczyk Junior, który postanowił walczyć o spadek po ojcu. 26 września odbyła się kolejna rozprawa. Ewa Krawczyk zwróciła do sądu z wielką prośbą. Jej słowa zostały wysłuchane, a sąd przystał na warunki żony artysty. Sama kobieta nie zjawiła się jednak na sali rozpraw. Znamy szczegóły.

Krzysztof Krawczyk Junior
25.09.2022 22:44 Krawczyk Junior drży o swój los. Ujawnił, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami. „Dzieje się coraz gorzej”

Krzysztof Krawczyk Junior z pewnością nie żyje tak, jak dzieci innych, znanych gwiazd show-biznesu. Mężczyzna ledwo wiąże koniec z końcem i procesuje się ze swoją macochą o spadek po ojcu, by mieć fundusze na godne życie. Krzysztof wcześniej próbował rozkręcić karierę muzyczną z pomocą kolegi taty, Mariana Lichtmana. Obaj nagrali nawet utwór „Tato”, ale nie okazał się on hitem, dlatego Junior raczej nie ma co liczyć na zarobek z tej branży.

26.04.2022 14:16 Media podają nadzwyczajne wieści o Ewie Krawczyk. Wdowa po piosenkarzu miała zrobić rzecz, o której jego syn może tylko marzyć

Ewa Krawczyk zaskoczyła wszystkich swoim przedsięwzięciem. Wdowa podjęła szereg decyzji w sprawie majątku, a teraz miała dokonać nie lada transakcji, o której jej pasierb może tylko pomarzyć. Jeszcze przed śmiercią męża, Ewa Krawczyk zabrała się za rozporządzanie majątkiem. Wielkie emocje wzbudził wystawiony na sprzedaż bus koncertowy króla polskiej estrady, który wyceniono na 200 tysięcy złotych. Teraz wdowa podjęła kolejne decyzje. Jak informuje „Pomponik”, znalazł się już kupiec na działkę w Jedliczach, która sąsiaduje z domem zmarłego gwiazdora. Jego żona sprzedała także 100-metrowe mieszkanie w Łodzi. Podobno postawiła też na nową inwestycję.

Krzysztof Krawczyk junior
19.04.2022 18:17 Krzysztof Krawczyk junior miał nagły atak. Smutne wieści o zdrowiu syna kultowego artysty

Ostatnio media obiegła wieść, że Krzysztof Krawczyk junior został poproszony o wyprowadzenie się z mieszkania. Miało to być życzenie matki jego partnerki. Teraz Katarzyna Filipiak ujawniła przykre szczegóły. Okazuje się, że 48-latek miał nagły atak. Krzysztof Krawczyk junior nie jest typowym synem wielkiego gwiazdora. Choć za ojca miał samego króla polskiej estrady, mężczyzna zaznał w życiu wielu trudności, a nawet krzywd. Wszystko zaczęło się od wypadku samochodowego. Nastoletni wówczas chłopiec przez kilka dni był nieprzytomny. Okazało się, że doznał wielu uszkodzeń, których konsekwencjami okazały się m.in padaczka i poważne problemy neurologiczne. Także jeśli chodzi o warunki życia, los nie był dla mężczyzny łaskawy. Trafił do domu po swoich dziadkach, gdzie opiekę nad nim przejęło wujostwo. Niestety, wiązało się to z ogromną traumą, a przyjaciel i opiekun juniora, Krzysztof Cwynar ujawnił, że syn piosenkarza był ofiarą przemocy fizycznej i psychicznej.

Krzysztof Krawczyk Junior
14.04.2022 10:02 Smutek Krzysztofa Krawczyka juniora. Matka jego partnerki chce, żeby się wyprowadził z ich domu, podała termin

Ten rok nie był łatwy dla syna „króla polskiej estrady”. Choć Krzysztof Krawczyk junior stale rozwija swoją karierę, w jego życiu może wkrótce pojawić się kolejna wielka zmiana. Artysta mieszka obecnie z rodziną partnerki. Teraz jej matka chce, aby opuścił lokum. Krzysztof Krawczyk junior już od lat podąża śladami ojca. Niestety, mimo iż jest potomkiem sławnego artysty, ma za sobą wiele bolesnych doświadczeń. Od młodości mierzy się z padaczką. Nigdy też nie miał dobrych stosunków ze swoją macochą, a konflikt ten jeszcze bardziej przybrał na sile po śmierci ojca. Syn piosenkarza nie miał także szczęścia, jeśli chodzi o warunki i dach nad głową. Przez lata zamieszkiwał u krewnych, co było dla niego traumatycznym przeżyciem. W domu odbywały się liczne libacje alkoholowe, miało także dochodzić do przemocy. Teraz sytuacja mieszkaniowa Juniora znów przybrała przykry obrót.

Krzysztof Krawczyk Junior
16.03.2022 20:03 Właśnie napłynęły smutne wieści o partnerce Krzysztofa Krawczyka Juniora. Konkubent zostawił ją z długami

Krzysztof Krawczyk Junior od dłuższego czasu zmaga się z poważnymi problemami finansowymi. Teraz na jaw wyszły informacje na temat kłopotów jego partnerki. Katarzyna została w przeszłości oszukana przez swojego konkubenta. Ukochana syna Krzysztofa Krawczyka ma na swoim koncie mnóstwo długów. Okazało się, że Katarzyna została ofiarą oszustwa swojego byłego partnera.

Krzysztof Cwynar
11.03.2022 23:08 Jak czuje się Krzysztof Cwynar? Przykre informacje trafiły do mediów

Krzysztof Cwynar to nie tylko znany piosenkarz i kompozytor – to także działacz społeczny i założyciel instytucji, która opiekuje się między innymi synem Krzysztofa Krawczyka. Niestety, cierpi na poważną chorobę, która ponownie zaatakowała. Cwynar zajmuje się działalnością społeczną od 30 lat. W latach 90. stworzył przy Łódzkim Domu Kultury Studio Integracji, opiekujące się osobami z niepełnosprawnościami, w kryzysie bezdomności lub walczącymi z nałogami.

Syn Krzysztofa Krawczyka
10.03.2022 19:05 Syn Krzysztofa Krawczyka przestał ukrywać rodzinne tajemnice. Junior wyłożył kawę na ławę

Wyszła na jaw prawda o relacjach rodzinnych wielkiej gwiazdy. Syn Krzysztofa Krawczyka postanowił ujawnić, jak wyglądało dzieciństwo syna króla polskiej sceny. W swojej nowej książce przywołał wiele wspomnień i nie zamierzał upiększać rzeczywistości. Syn Krzysztofa Krawczyka odziedziczył po swoim ojcu nie tylko imię i nazwisko, ale także słuch i zamiłowanie do muzyki. Niestety, nie miał też łatwego życia. Gdy był nastolatkiem, przeżył poważny wypadek samochodowy, w którym uczestniczyli także jego ojciec i matka. Los chciał, że to właśnie junior ucierpiał najmocniej. Później okazało się też, że 49-letni obecnie mężczyzna cierpi na padaczkę. Mimo to stara się kontynuować karierę muzyczną, w czym gorąco wspiera go dziewczyna, Katarzyna Filipiak, a także przyjaciele jego i jego ojca, wśród których znajduje się m.in. Marian Lichtman, który stara się promować działalność juniora. Wygląda jednak na to, że syn Krzysztofa Krawczyka nie zawsze mógł liczyć na zrozumienie i wsparcie, a jego relacje z ojcem położyły się cieniem na dzieciństwie i dorosłym życiu.

Ewa Krawczyk
10.02.2022 09:43 Syn Krawczyka oszukał wszystkich? Tak twierdzi Ewa Krawczyk, ogłosiła posępny komunikat

Trwa konflikt pomiędzy synem Krzysztofa Krawczyka a wdową po zmarłym piosenkarzu. Ewa Krawczyk wypowiada się na temat choroby męża, sugerując oszustwo ze strony Juniora. Konflikt pomiędzy dwojgiem najbliższych osób z otoczenia Krzysztofa Krawczyka narasta i przybiera na sile. Jeszcze nie tak dawno temu mogliśmy odnieść wrażenie, że sprawa rozejdzie się po kościach, jednak w miarę jak wychodziły kolejne nieścisłości w sprawie testamentu stawało się jasne, że tej burzy nie da się tak łatwo zażegnać. Choć wydaje się, że Krzysztof Igor Krawczyk przebaczył ojcu wszelkie krzywdy, czemu dał wyraz m.in. w piosence „Tato”, skomponowanej przez jego opiekuna i wieloletniego przyjaciela zmarłej gwiazdy, Mariana Lichtmana, relacje z macochą, Ewą Krawczyk do tej pory pozostają chłodne.

Krzysztof Krawczyk Junior
14.12.2021 20:23 Nagłe radosne wieści o synu Krawczyka i tajemniczej Kasi. Wyszło na jaw tuż przed świętami

Krzysztof Krawczyk Junior ma za sobą kilka bardzo ciężkich miesięcy. W kwietniu zmarł jego ojciec, a później zaczęła się długa i burzliwa batalia o spadek po muzyku. Wygląda na to, że los wreszcie uśmiechnął się do syna Krawczyka. Mężczyzna znalazł miłość i ma z kim spędzić Boże Narodzenie. Jeszcze niedawno Krzysztof Igor Krawczyk opowiadał w programie „Uwaga!” TVN, że nie ma stałego miejsca zamieszkania i pogarsza mu się zdrowie. Na szczęście okazało się, że mężczyzna zamieszkał ze swoją ukochaną. Kim jest partnerka Krawczyka Juniora?

krzysztof krawczyk
01.06.2021 20:33 Przykre informacje o synu Krawczyka po koncercie ku czci jego ojca. „To paranoja. Ja nie byłem zaproszony na ten koncert – jedyne dziecko mojego taty”

Syn Krawczyka nie był obecny na koncercie poświęconym twórczości zmarłego artysty. W najnowszym wywiadzie Krzysztof Junior wyjawił, dlaczego tak się stało. Jak twierdzi, za jego absencję odpowiadał brak działań ze strony Telewizji Polskiej. Jedyny syn Krawczyka zabrał głos w sprawie widowiska, jakie postanowiło zorganizować TVP, by uczcić pamięć o zmarłym niedawno wokaliście. Koncert zatytułowany „Jak przeżyć wszystko jeszcze raz – the best of Krzysztof Krawczyk” odbył się w niedzielę 30 maja 2021 roku. Najznakomitsze przeboje artysty wykonywały na scenie znane postacie polskiego show-biznesu.

Marian Lichtman
22.05.2021 00:45 Marian Lichtman opublikował wideo z synem Krzysztofa Krawczyka. „Murem na Krzysztofem juniorem”

Marian Lichtman na swoim oficjalnym profilu opublikował nagranie z synem Krzysztofa Krawczyka. Muzyk miał jechać rowerem, kiedy przypadkiem trafił na Krzysztofa juniora śpiewającego na ulicy. Marian Lichtman opublikował materiał wideo z wyjątkowego koncertu. Jak to ujął na nagraniu, syn Krzysztofa Krawczyka „rządził dzisiaj na Piotrkowskiej”.